Zaman: 22 Şub 2017 10:18

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver Sayfaya git Önceki  1 ... 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39 ... 178  Sonraki

Yazar Mesaj
 Mesaj Başlığı: Re: FENER - Fenerbahçe Hisse Senedi Yorumları
Yeni mesajGönderilme zamanı: 14 May 2013 15:12 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Belirtmedi

hisseyi 32-33 den bekleyen arkadaşlara birçiftsözüm var çoooooooooooooooooooookkkkkk beklersiniz çoook yatırım tafsiyesi değil inersen oraya şerefsizsin kağıt şirketi mali değerden satsan hisse başına o rakamlardan fazla eder bu kadar mı olur

Yeni mesajGönderilme zamanı: 14 May 2013 19:31 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Makina Mühendisliği

Rsi şuan 13. Hisse dolaşımda bulunduğu günden bugüne 15 altına 2 yada 3 kez gelmiş, buda 4.

Sinirleri test edici hareketlerde bulunsada yakında düşüş sonlanıp yükseliş trendine girebilir. Düşüş hacimsiz olmakta, alıcı yok denecek kadar az. Heran bir düzeltme gelebilir. Uzun vadeciler için Hisse Sportif beklentilerden pek destek alamadı bu sene ama kısa vadecilere çok al sat imkanı verdi.

Tabi bedelli söylentileri, halka arz, yargıtay süreci vs sıkıntıları devam etmekte.

Yatırım tavsiyesi değildir.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 14 May 2013 20:00 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Diğer

ulan spek ya herro ya merro.. ensendeyim, düşürürsen maliyet düşürürüm stop loss yapmıyorum

Yeni mesajGönderilme zamanı: 15 May 2013 07:56 
Kullanıcı avatarı
Meslek: İnşaat Mühendisliği

boombastiC yazdı:
ulan spek ya herro ya merro.. ensendeyim, düşürürsen maliyet düşürürüm stop loss yapmıyorum

Helal boombastiC bende senin gibi düşünüyorum, ya herro ya merro. İstediğimi alana kadar beklemeye devam. Malı kaptırmaya hiç niyetim yok.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 15 May 2013 07:59 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Makina Mühendisliği

"EĞER G.SARAY'IN YAPTIĞI YASALSA.."

Kulüp olarak vergilerini zamanında ödediklerinin altını çizen Talat Yılmaz, "Sayın başkan anlayan için derinliği olan bir açıklama yaptı. Biz bir realiteyi ortaya koymaya çalıştık. Şirketimiz sermeye piyasasında işlem görüyor. Söyleniyor; deniliyor ki; bir takımımız sermaye artışı yaparak kaynak yarattı diyor. Birileri yasal olmadığını söylüyor. Biz yasal olup olmadığı ile ilgili açıklama bekliyoruz. Eğer G.Saray'ın yaptığı bu yol yasal bir şeyse bize de söyleyin biz de yapalım. Eğer onlar için uygunsa biz de yapalım. Biz vergimizi zamanında ödemeye çalışıyoruz. Çünkü vergisini ödemeyip yeni bir yapılanma içerisinde olan kulüpler var diye duyuyoruz. Biz buna karşıyız. Çünkü bu durumda vergisini ödeyen enayi yerine konmuş olacak. Bu doğru bir şey değil." şeklinde konuştu.

http://www.superfb.com/haber/62330/eger ... /?ref=ABM1

Yeni mesajGönderilme zamanı: 15 May 2013 08:03 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Havacılık Uçak Mühendisliği

heyecan yazdı:
hisseyi 32-33 den bekleyen arkadaşlara birçiftsözüm var çoooooooooooooooooooookkkkkk beklersiniz çoook yatırım tafsiyesi değil inersen oraya şerefsizsin kağıt şirketi mali değerden satsan hisse başına o rakamlardan fazla eder bu kadar mı olur

ARKADAŞIM AMACIM POLEMİK DEĞİL. ŞAHSİ DÜŞÜNCEMİ YAZMIŞIM , GELİRSE ALIRIM GELMEZSE ARKADAŞLAR KAZANIR DEMİŞİM. BANA İTAFEN CEVAP YAZMANA GEREK YOK. ZAMAN GÖSTERECEK. YİNE AYNI ŞEYİ SÖYLÜYORUM ORALARDAN ALIRIM. AMA AYLIK BAZDA FENER VE GS DÜZELTMESİNİ BİTİRMEK ÜZERE. GÜZEL GÜNLER YAKIN GÖRECEKSİNİZ. AMA BEN ALIRIM AMA ALAMAM O AYRI. BEN BU HİSSENİN EDERİ BU DEMEMİŞİM Kİ.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 15 May 2013 09:46 
Kullanıcı avatarı

ciklet yazdı:
heyecan yazdı:

ARKADAŞIM AMACIM POLEMİK DEĞİL. ŞAHSİ DÜŞÜNCEMİ YAZMIŞIM , GELİRSE ALIRIM GELMEZSE ARKADAŞLAR KAZANIR DEMİŞİM. BANA İTAFEN CEVAP YAZMANA GEREK YOK. ZAMAN GÖSTERECEK. YİNE AYNI ŞEYİ SÖYLÜYORUM ORALARDAN ALIRIM. AMA AYLIK BAZDA FENER VE GS DÜZELTMESİNİ BİTİRMEK ÜZERE. GÜZEL GÜNLER YAKIN GÖRECEKSİNİZ. AMA BEN ALIRIM AMA ALAMAM O AYRI. BEN BU HİSSENİN EDERİ BU DEMEMİŞİM Kİ.

Düzeltmesini bitirmek üzere demişsin açıklarmısın.Ben de 40 giriş yaptım ama daha inecek gibi duruyor,36 ları hiç görmemiştik.
Stop loss mu devam mı?

Yeni mesajGönderilme zamanı: 15 May 2013 10:54 
Kullanıcı avatarı

35e gel hadi 500 lot daha alıcam

Yeni mesajGönderilme zamanı: 15 May 2013 11:27 
Kullanıcı avatarı

boombastiC yazdı:
35e gel hadi 500 lot daha alıcam

geldi 35 e
ama acele etme şu belirsizlik ve duman kalksın ortadan.bu seviyeler bıçak sırtı gibidir.daha çok aşağılara da düşebilir.ytd

Yeni mesajGönderilme zamanı: 15 May 2013 11:56 
Kullanıcı avatarı

Gelsin gelsin net 35 te bekliyorum

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver Sayfaya git Önceki  1 ... 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39 ... 178  Sonraki

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir

Uyarı : Bu sitede tüm içeriği üyelerimiz oluşturmaktadır.5651 sayılı yasa gereği hukuki sorumluluk içeriği oluşturan üyemize aittir.Hukuka aykırı bir içerik gördüyseniz
ya da herhangi bir üyenin içeriği nedeniyle haklarınızın ihlal edildiğini düşünüyorsanız borsayorumu@borsayorumu.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.