Zaman: 28 Şub 2017 06:03

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver Sayfaya git Önceki  1 ... 11, 12, 13, 14, 15  Sonraki

Yazar Mesaj
 Mesaj Başlığı: Re: FONFK - Fon Finansal Kiralama Hisse Senedi Yorumları
Yeni mesajGönderilme zamanı: 07 Kas 2012 22:34 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Jeoloji Mühendisliği

BU KADAR TOPLU KAGIDA GİRMEK HER KAGIT İCİN COK RİSKLİ.ADAM UNU ELEMİŞ ASMIŞ.CÜNKÜ KENDİLERİ.BİZ YOK BEN VAR.HACİne oldu ki HABER YOK.ÜLKER MAMÜLLERİ BİLE ALMIYORUM ARTIK.25 BİN PUANDA ALDIGIM YERE GELMEDİ.YAZIKLAR OLSUN.İSMİNDE BİLE HAYIR YOK.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 07 Kas 2012 22:39 
Kullanıcı avatarı

BORSA YÜZBİNE CIKSIN FON FİN BİNE GELSİN.SEN COK YAŞA ÜLKER GURUBU.HİSSELERİNİZİN FİATI YAPACAKLARINIZIN TEMİNATIDIR.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 08 Kas 2012 10:09 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Hukuk

düşen borsada dün ülker yüzde 2 çıktı dediğim gibi istediği zaman götürüyolar borsaya baktıkları yok demekki daha hala yukardan verdiklerini geri alamadığı için bekliyolar demekki yukardan inatçı birine vermişlerki adam düşük fiatlara vermek istemiyo bu zıtlaşma neticesindede kağıt gitmiyo tekel kağıt sonuçta neden böle yazdım dikkat edin biri 2 kademe alsa bakıyo ki kontrol elden gidecek hemen 2 kademe aşağı veriyo 2 gün arka arkaya izledim biri 58 i alırken tutuyo hemen 56 ya veriyo mantık var siz olsanız 58 e alıcı gelirken 56 ya verirmisiniz biri veriyosa demekki kasıt var bu ufak hesapları yapan hastalıklı şizofren beyinlerdir bırak kağıdın piyasa kağıdı olsun sen kazan herkes kazansın şirketinin bi itibarı olsun bi kokty de bile kağıdın 3 kuruşluk diye size adam demesler yüzünüz e merhaba derler arkanızdan 3 kuruşluk adam derler şirket sahipleri okuyosanız söleyim burdaki yatırımcılar adına gazete gibi aklıma geldikçe yazacam ister düşürün ister çıkarın ben bulaşmam kafamdaki rakamları görmeden ama size yakışanı yapın helal lokma yiyin size itibar eden yatırımcı para vermiş verdiğiniz kağıtlara karşı yatırımcı üstüne düşeni şereflice yapmış bence sizde yakışanı yapın insanların ahını almayın amacınız dolandırıcılıksa zaten nedesek boş

Yeni mesajGönderilme zamanı: 08 Kas 2012 19:22 
Kullanıcı avatarı

aynen gene dediğim gibi bu o çocuğunu kağıdını alana kadar iş c aldık gene yüzümüzü güldürdü bereket versin aslında imkb böle şirketleri borsadan atmalı alacağına borsaya hiç dilse acemi borsacıları çarpamazlar yazık günah

Yeni mesajGönderilme zamanı: 08 Kas 2012 22:55 
Kullanıcı avatarı

bugünde eksi yazıklar olsun size.fon oldu hepimize don.borsa yüzbin.fon bir lira.hayırlı olsun.ülker kücük yatırımcıyı yer...

Yeni mesajGönderilme zamanı: 09 Kas 2012 10:25 
Kullanıcı avatarı

günaydınlar eskiden bir deyim vardı doktor kendi haline bırak diye çok doğru bi söz ne yediği belirsiz o larla uğraşmanın bi anlamı yok para kazanmanın tek yolu garanti işc akbank gibi kağıtlar bu kağıtlar her borsa yükselişinde kazandırır fin gibi kağıtlarda bi kaç senede bir güldürür o yüzden uzun vade tutmuyosanız asla durulmaz bu tip kağıtlarda görüyosunuz evvelden yazdığım gibi baskı altında bilinçli, piyasa giderken tahtasına alıcı geldikçe ucuz bulanlar bastırdı aşağı sahibi aslında amaç belli piyasa giderken umutları kırıp sattırmak sonrada sert yükseltip bak ben sattım gitti dedirttip tekrar satana geri aldırmak aslında sistem bu kısacası borsa yatırıne oldu ki dil ali cengiz oyunu iyi okusun bu tahtanın 3 kuruşluk yöneticileri ensenizdeyim

Yeni mesajGönderilme zamanı: 12 Kas 2012 12:11 
Kullanıcı avatarı

slm uyus şirket yöneticilerinden ses yok adamlardaki büyük yetenek bu kağıdı milleti yıldırarak burda tutmaları büyük başarı yıllarca kar dağıtmadan parayı şirkette tutmuşlar aktif pasif toplamı sermayesinin 5 katı bu demekki istese 5 misli bedelsiz veya yüksek miktarda temettü verebilir o yüzden hissenin tamamı kendinde yarın bi gün tekrar zorunluluk gelirse para şirketten dışarı çıkmasın mantığı ozaman halka açma miletide madur etme derler milletin parasıyla adam oldular şimdi kağııt 1000 olsa ne olr 10 bin olsa ne olur atı alan üsküdarı geçmiş bence önümüzdeki mayıs ayına doğru bişey yaparsa yapar bu kadar kar var sonuçta ortaklar ver dicek ama mayısada çok var beklemeye değmes bakarsın daha diplere gelir eskisi gibi ordan kaparsak süper olur ama bu fiatlarada ne alıcı ne satıcı geliyo 1500 altınada getirmiyo hasta beyinli

Yeni mesajGönderilme zamanı: 16 Kas 2012 23:19 
Kullanıcı avatarı

visky bu yasa meclise ne zaman geliyor bilgin varmı leasing yasası yani.yoksa bundan bir cacık olmayacak.bu kadar toplu kagıtları oldum olası sevmem.yinede bulaştım

Yeni mesajGönderilme zamanı: 19 Kas 2012 10:41 
Kullanıcı avatarı

vala meclise bu gün bile 50 tane yasası gelse götürmes dedimya hasta beyinli kim yapıyosa bu hisseyi aldıysan bekle almayanda varsa bulaşmasın derim işimiz gücümüz yok pisliklerlemi uğraşacaz bırakalım kendi pisliklerinde boğulsunlar itibarları yok prestijleri yok kaldıki adamda diller tersini sölüyosa işte ispatı yatırımcısını neden sömürüyo neden her karını yedeklere ayrıyo dağıtmıyo değerlerde 235 trilyon görünüyo bakın bilanço kalemlerine
sermaye 50 bile dil kağıt bilanço beklentisi yok kar gelsede gelmesede anlıcan düşüşe oynuyo ocaktan beri aciz herifler sabah sabah azımı bozmayım sonra yazıyım bari 0 yapsınlar bence en azından tek sahibi olurlar

Yeni mesajGönderilme zamanı: 19 Kas 2012 20:31 
Kullanıcı avatarı

size katılıyorum.tahtayı yapan hep aynı.bugün baktım alış kısmı 0nbinler satış kısmı 3 bin koymuş.bütün kademeler böyle.işi gücü yok oyun oynuyor herifler.ah bunların oyununu bir para babası bozsa.ülker mamülleri yemiyorum.yatırımcısını düşünmeyen.......................................................

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver Sayfaya git Önceki  1 ... 11, 12, 13, 14, 15  Sonraki

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir

Geçiş yap:  
Uyarı : Bu sitede tüm içeriği üyelerimiz oluşturmaktadır.5651 sayılı yasa gereği hukuki sorumluluk içeriği oluşturan üyemize aittir.Hukuka aykırı bir içerik gördüyseniz
ya da herhangi bir üyenin içeriği nedeniyle haklarınızın ihlal edildiğini düşünüyorsanız borsayorumu@borsayorumu.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.