Zaman: 23 Kas 2017 23:18

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver Sayfaya git Önceki  1 ... 192, 193, 194, 195, 196, 197  Sonraki

Yazar Mesaj
 Mesaj Başlığı: Re: FVORİ - Favori Dinlenme Hisse Senedi Yorumları
Yeni mesajGönderilme zamanı: 28 Oca 2013 17:23 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Diğer

üçgeni aşağı kırdı

Yeni mesajGönderilme zamanı: 04 Şub 2013 11:28 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Astronomi ve Uzay Bilimleri

ARKADAŞLAR YENİ ORTAK GELYORMUŞ DOĞRU MU....Y.T.D.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 06 Şub 2013 11:26 
Kullanıcı avatarı
Meslek: İnşaat Mühendisliği

arkadaşlar, sabah 85 i gördü ne dersiniz gider mi daha?

Yeni mesajGönderilme zamanı: 06 Şub 2013 12:32 
Kullanıcı avatarı

YÜKSELMESİNİ BEKLİYORUZ KIŞ UYKUSUNDAN UYANMALI ARTIK.Y.T.D.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 13 Şub 2013 19:17 
Kullanıcı avatarı
Meslek: İnşaat Mühendisliği

AVUKAT.71 yazdı:
YÜKSELMESİNİ BEKLİYORUZ KIŞ UYKUSUNDAN UYANMALI ARTIK.Y.T.D.

nedir durum arkadaşlar varmı umut?

Yeni mesajGönderilme zamanı: 14 Şub 2013 10:02 
Kullanıcı avatarı

Şirketten konu ile ilgili KAP'a yapılan açıklamada şu bilgiler verildi:

Favori Dinlenme Yerleri, Özel Sermaye Varlık ve Yatırıne oldu kiönetim Şirketi Universe Capital Partners LLC ile alternatif finansman imkanları ile ilgili müzakerelere başladı.

"Şirket Yönetim Kurulumuz tarafından 30/Kasım/2012 tarihinde şirket merkezinde gerçekleştirilmiş olan toplantıda, şirketimizin, gelişmekte olan organize ve teşkilatlanmış sermaye piyasalarında özellikle küçük ve orta ölçekli halka açık anonim ortaklıklar için alternatif kurumsal finansman imkanı doğuran ve nitelikli kurumsal yatırımcının, resmi sözleşme temelinde, öz kaynak finansmanına dönük doğrudan sermaye katılım taahhüdünü içeren tahsisli pay ihracı yoluyla, 295 Greenwhich Street, Wall Street, No:588 NYC 10007 Newyork,

ABD adresindeki özel sermaye varlık ve yatırıne oldu kiönetim şirketi Universe Capital Partners LLC ile müzakerelere başlanmasına ve görüşmelerin sürdürülmesi için Yönetim Kurulu Başkanı Cemil

Çakmaklı'ya yetki verilmesi oy birliği ile kabul edildi. Söz konusu müzakereler esnasında, özellikle ve öncelikle şirketimizin bilançosunda yer alan ve bankacılık kesimine dönük finansal yükümlülüklerin, ilgili yatırımcı grubun da katılımı sağlanarak, geçmiş halka arzda olduğu gibi kayıtlı bakiyeler üzerinden yerine getirilmesi hedeflenmektedir."

Yeni mesajGönderilme zamanı: 14 Şub 2013 14:00 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Yazar

iyimi habermi kötümü habermi hic tepki yok bu kagitta sezon geldi daha tersine ne dersiniz.endex´ten ayrilma zamani geldi artik favori kagidim benim

Yeni mesajGönderilme zamanı: 14 Şub 2013 18:27 
Kullanıcı avatarı

ZARARINA BU HİSSE'DEN ÇIKMAYA NİYETİne oldu ki. YAZ AYI TURİZM AYIDIR BEKLEYİP GÖRECEĞİZ. Y.T.D.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 18 Şub 2013 22:29 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Hukuk

arkadaslar 2b beklentısı vardı yalanmı oldu.yabancı beklentısı var.bılen bırı aydınlatırsa sevınırım.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 20 Şub 2013 12:39 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Makina Mühendisliği

dip arayışı var ,buraları taban yapmaya calışıyor tahsisli haberini bekliyor.haber olumlu gelirse 1 lere kadar atar,olumsuz gelirse 0.72 ye gider ve oralarda taban oluşturur.ve bedelliyi zorlayabilir ancak yeni spk başaknı bedellilere kolay kolay geçit vermiyor,yakın zamanda örnekleri çok kanatimce ve önceki tahsisililere bakarak 1 ay daha buralarda oyalanır,ve duruma ve haberler göre kendine bir yol cizer.sabreden kazanır pc başındayasanız çıkış fırsatı verir,ne zaman çıkar ne zaman iner analayamassınız,çok vampir ve hızlı bir spek var.ben sadece 3 yıldır takip ettiğim hisse hakkındaki bilgilerimi paylaşdım,kimse bana güvenerek yatırıne oldu kiın ve alıp satmasın ytd.saygılar,rabbim gönlünüze göre versin.

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver Sayfaya git Önceki  1 ... 192, 193, 194, 195, 196, 197  Sonraki

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir

Geçiş yap:  
kredi
Uyarı : Bu sitede tüm içeriği üyelerimiz oluşturmaktadır.5651 sayılı yasa gereği hukuki sorumluluk içeriği oluşturan üyemize aittir.Hukuka aykırı bir içerik gördüyseniz
ya da herhangi bir üyenin içeriği nedeniyle haklarınızın ihlal edildiğini düşünüyorsanız borsayorumu@borsayorumu.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.