Zaman: 25 Mar 2017 00:59

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver Sayfaya git Önceki  1, 2, 3

Yazar Mesaj
 Mesaj Başlığı: Re: Garanti Bankası İnternet Bankacılığı Sorunları
Yeni mesajGönderilme zamanı: 02 Eyl 2011 13:54 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Belirtmedi

9düşün1oyna yazdı:
toygar yazdı:
slm bende garanti internet şubesi sayfalarından illah ettim yeni çıkan her sürüm daha güzel ve basit olacak dediler ama 10 dk uğraşmama rağmen bir hisse senedini alamadım,29 temmuzda genel müdürlüğü aradım ve şikayette bulundum.bir sonuç çıkacağından emin değilim ama büyük bir ihtimalle hesabımı kapatıp kredi kartımı iptal ettirip yeni bir sistem arayacağım önerisi olan varmı özellikle bakış açısından dolayı 9 düşün 1 oyna beyden öngörü bekliyorum.sağlam ve yardımcı olan yatırım firması yada banka aracı kurum gibi.

İş Bankası yatırım hesabı kullanıyorum. Genel olarak memnunum. Her türlü işlemi (hisse senedi, varant, altın alım-satım işlemleri) internet bankacılığı üstünden gerçekleştirebiliyorum. İmzalanması gereken tüm sözleşmeler internet bankacılığı üstünden onaylanabiliyor yani şubeye gitmek de gerekmiyor. Gayet olumlu. Hisse senedi alım-satım işlemlerinde komisyon oranı %0,2. Hisse senedi alıne oldu ki satım emri verirken seçenek var, sonuç (aldı/sattı yada seans kapandı ve emir iptal oldu gibi) ister e-posta ile istersen de cep telefonuna mesaj ile (ücretsiz) gelebiliyor. Ayrıca Türk bankası :)

Vadesiz hesaba 1 adet "otomatik ödeme talimatı" verince, hesap işletim ücreti de alınmıyor. Yani diğer bankalar gibi (Garanti ve Akbank gibi) 2 adet de değil. Öneririm.

Bu iş bankasın da anında alım satım oluyor mu ?? Ben seans bitmeden mesela alım verdim.. Seans bitti ondan sonra aldı.. Anında al sat yapmak istiyorum ama seans sonun da ki değere göre alım satıne oldu kiıyor.. Ben mi yanlış yapıyorum acaba ??? Al- sat yapmanın ne anlamı kaldı böyle olacaksa..

Yeni mesajGönderilme zamanı: 02 Eyl 2011 14:16 
Kullanıcı avatarı
Meslek: İşletme

Besiktaslee yazdı:
9düşün1oyna yazdı:
toygar yazdı:
slm bende garanti internet şubesi sayfalarından illah ettim yeni çıkan her sürüm daha güzel ve basit olacak dediler ama 10 dk uğraşmama rağmen bir hisse senedini alamadım,29 temmuzda genel müdürlüğü aradım ve şikayette bulundum.bir sonuç çıkacağından emin değilim ama büyük bir ihtimalle hesabımı kapatıp kredi kartımı iptal ettirip yeni bir sistem arayacağım önerisi olan varmı özellikle bakış açısından dolayı 9 düşün 1 oyna beyden öngörü bekliyorum.sağlam ve yardımcı olan yatırım firması yada banka aracı kurum gibi.

İş Bankası yatırım hesabı kullanıyorum. Genel olarak memnunum. Her türlü işlemi (hisse senedi, varant, altın alım-satım işlemleri) internet bankacılığı üstünden gerçekleştirebiliyorum. İmzalanması gereken tüm sözleşmeler internet bankacılığı üstünden onaylanabiliyor yani şubeye gitmek de gerekmiyor. Gayet olumlu. Hisse senedi alım-satım işlemlerinde komisyon oranı %0,2. Hisse senedi alıne oldu ki satım emri verirken seçenek var, sonuç (aldı/sattı yada seans kapandı ve emir iptal oldu gibi) ister e-posta ile istersen de cep telefonuna mesaj ile (ücretsiz) gelebiliyor. Ayrıca Türk bankası :)

Vadesiz hesaba 1 adet "otomatik ödeme talimatı" verince, hesap işletim ücreti de alınmıyor. Yani diğer bankalar gibi (Garanti ve Akbank gibi) 2 adet de değil. Öneririm.

Bu iş bankasın da anında alım satım oluyor mu ?? Ben seans bitmeden mesela alım verdim.. Seans bitti ondan sonra aldı.. Anında al sat yapmak istiyorum ama seans sonun da ki değere göre alım satıne oldu kiıyor.. Ben mi yanlış yapıyorum acaba ??? Al- sat yapmanın ne anlamı kaldı böyle olacaksa..

anında alım satımı derinlikli internet bankacılığında yapabilirsin(mesela garanti e trader aylık 40 tl idi şimdi ne kadar bilmiyorum.ben 2 haftada bir yada ayda 1 hisse aldığım için kapattırdım)

Yeni mesajGönderilme zamanı: 29 Eyl 2011 10:31 
Kullanıcı avatarı

İMKB Düzey 2 Hizmeti kullanan varmi arkadaslar? Internet Sube den almaya calisiyorum ama hata veriyor.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 26 Ara 2011 12:31 
Kullanıcı avatarı

merhaba

akbanktan garantiye geçeceğim.garantiden hesabı açtırdım ama paraları taşımadım.sistemi bir kontrol edeyim diye düşündüm.herşey iyi de anlık takip ekranı yokmu bu bankada.e tarder in java tabanlı anlık takipi varmış ama ben onu bulamıyorum. etrader menüsü var.ona basıyorum.e trader açılacak gibi oluyor.üye kayıdı bulunamadı gibi birşeyler yazıp kapanıyor.anlık borsa izlemeye de para mı vereceğiz yani?

Yeni mesajGönderilme zamanı: 31 Ara 2011 00:33 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Akademisyen

slm arkadaşlar bende akbankı kullanıyorum çokda güzel anlık borsa ekranıda var yanlız bi kusuru varant ve rüchan alamıyorsun bu yüzden iş bnkasındanda açtım hesap iş bankasına bakarak akbank çokdaha iyi iş bankasında anlık borsa ekranı yok rüchan ve varantlarıda alabilsek akbankın üstüne tanımam

Yeni mesajGönderilme zamanı: 31 Ara 2011 00:51 
Kullanıcı avatarı

50promil yazdı:
merhaba

akbanktan garantiye geçeceğim.garantiden hesabı açtırdım ama paraları taşımadım.sistemi bir kontrol edeyim diye düşündüm.herşey iyi de anlık takip ekranı yokmu bu bankada.e tarder in java tabanlı anlık takipi varmış ama ben onu bulamıyorum. etrader menüsü var.ona basıyorum.e trader açılacak gibi oluyor.üye kayıdı bulunamadı gibi birşeyler yazıp kapanıyor.anlık borsa izlemeye de para mı vereceğiz yani?

Bilgisayarına jawa yı kurmadan e-trader çalışmaz. e-trader de anlık takip mükemmel fakat emir verirken asgari 500 tl den aşağı veremiyosun. anlık takibi garantiden hisseleri akbanktan al derim. akbank mükemmel.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 31 Ara 2011 19:03 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Makina Mühendisliği

aymerkez yazdı:
50promil yazdı:
merhaba

Bilgisayarına jawa yı kurmadan e-trader çalışmaz. e-trader de anlık takip mükemmel fakat emir verirken asgari 500 tl den aşağı veremiyosun. anlık takibi garantiden hisseleri akbanktan al derim. akbank mükemmel.

500 tl altında olan işlemlerde serbest fiyat yazarak 1 lot bile hem alım hemde satıne oldu ki..

Yeni mesajGönderilme zamanı: 03 Oca 2012 12:59 
Kullanıcı avatarı

ali_samsun yazdı:
slm arkadaşlar bende akbankı kullanıyorum çokda güzel anlık borsa ekranıda var yanlız bi kusuru varant ve rüchan alamıyorsun bu yüzden iş bnkasındanda açtım hesap iş bankasına bakarak akbank çokdaha iyi iş bankasında anlık borsa ekranı yok rüchan ve varantlarıda alabilsek akbankın üstüne tanımam

evet akbank ın emir iletimi çok güzel.şimdiye kadar saat yada doluluk ne olursa olsun iletilmediğini görmedim.ben windows kullanmıyorum.anlık takip sistemi salak salak bağlantıyı koparıyor arada.o takibi de matrix den yapıyorum bende.

aymerkez yazdı:
50promil yazdı:
merhaba

bilgisayarımda java yüklü.akbank ın anlık hisse takibini açabiliyorum ve diğer java uygulamalarında sorun yaşamıyorum.e-tarder anlık takip e-trader yazan menüden mi açılıyor?ben mi yanlış yapıyorum acaba diye şüphelenmeye başladım.akbank ın emir iletim olayı gayet güzel.ya birde bir arkadaş geçenlerde aklımı karıştırdı.seneti hem alırken hem satarken para kesiliyor diye yazmış.banka komisyonu binde2 ve bsmv payı kesiliyor ama bunlar 2 keremi kesiliyor.benim hesap ekstresi bakkal defteri gibi her işim bankadan görüldüğü için giren çıkan belli değil.bu konuda bilgin varsa yazarmısın?

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver Sayfaya git Önceki  1, 2, 3

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir

Geçiş yap:  
Uyarı : Bu sitede tüm içeriği üyelerimiz oluşturmaktadır.5651 sayılı yasa gereği hukuki sorumluluk içeriği oluşturan üyemize aittir.Hukuka aykırı bir içerik gördüyseniz
ya da herhangi bir üyenin içeriği nedeniyle haklarınızın ihlal edildiğini düşünüyorsanız borsayorumu@borsayorumu.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.