Zaman: 22 Şub 2017 01:18

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver Sayfaya git Önceki  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21  Sonraki

Yazar Mesaj
 Mesaj Başlığı: Re: GEREL - Gersan Elektrik Hisse Senedi Yorumları
Yeni mesajGönderilme zamanı: 15 Oca 2012 12:12 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Belirtmedi

BU KAĞIT DÜŞÜŞLERDEN ETKİLENMEDİĞİ GİBİ UFAK UFAK ÇAKTIRMADAN ÇIKIYOR NEDEN ACABA.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 10 May 2012 11:04 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Ekonometri

komik bi yorum olmuş serra zeynoo arkadaş bedelliden sonra elinde 6250 lot olur odeyecegin parada ekstra 1250 tl olur maliyetinde eski yenibirleşme yeri ortalamaı olur agalar bizi yemleyolar bi senedir arsa satışı ortaklık görüşmesi oto şarz bi gun hakkını verirler ben hisseye fon yatım varsın şirkette kullansın zamanı gelince geriçekerim

Yeni mesajGönderilme zamanı: 11 Haz 2012 11:21 
Kullanıcı avatarı

ne aç bi kagıt yapıcımız var odu kopuyo sanki pozisyonu tamamlayınca haber gelir hebrin şeklinide görürüz yon belli diil aşagıda 125 duruyo bedelliden once daha aşagısı zor gibi yukarda 192 gap var en kotu gidecegi yer bedelliden once yada sonra mal basamak için yukarı hareket yapabilir tatmin olursa geri çeker 144-151- 156 sıraısyla deneyecegi yerler diye düşünüyorum ruh haline gore 192 ye kadar gidebilir bedelliye katılcaklar için sahsi görüşüm alacamı malın yuzde 40 nı buralardan almak mantıklı gibi yukarı marjı aşagı marjından daha fazla görüp görecegimiz 2.5 ay ondan sonra piyasanın durumuna gore yukarda yeni bi zirve deneyebilir aşagıda 75- 80 gapına donebilir oraya donerse bidahada satılmaz bu kagıt beklemek lazım diye düşünüyorum bu arada takaslarıda yarlıyo uyanık ben aracı kurumdan 20000 bin mal verdim yarısını karşılamış başka aracvı kurumdan kendi basmış toplu mal girişi çıkışını izole ediyo malum kendisinin kulladıgı aracı kurum hareketlertini milletin gözüne sokacakkki kandırsın hah ytd diildir

Yeni mesajGönderilme zamanı: 11 Haz 2012 11:29 
Kullanıcı avatarı

bu arada sayın spek yapragını yerken kıtır kıtır sapına gelincede meleme yukarıdan satarken iyide aşagıda geri vermeyince kotu dimi 3 aydan fazla oldu yani bu nedemek hiç acelemiz yok demek aynı yoldan geçmmişiz bizytd diildir. seni görüyorum sende bunu...

Yeni mesajGönderilme zamanı: 21 Haz 2012 18:03 
Kullanıcı avatarı

gk başlıklarını inceledim ama bedllinin gk da onaya sunulması yada görüşülmesi gibi bişi goremedim gören varsa yazsın aksi halde genel kurulla bi işimiz yok yani 28 hazirana kimse takılmasın tarihsel olarak ikincisi bizim yapıcı az parayla çok iş yapmayı seviyo adam bugunde bi hacim yaptı sozde aşagı gidicem der gibi ama ulan spek ben sana bişi demiyom aslında ben sana sorarım kim kimi kucaklcak bakalım baş asagıya ben daha 100 bin yapamadım gel aşagı ben mal alıcam. bedelli paranda hazır sonra seni ...senii görüyorum sende bunu

Yeni mesajGönderilme zamanı: 22 Haz 2012 00:00 
Kullanıcı avatarı
Meslek: İletişim-Teknoloji

bozuk düzen yazdı:
gk başlıklarını inceledim ama bedllinin gk da onaya sunulması yada görüşülmesi gibi bişi goremedim gören varsa yazsın aksi halde genel kurulla bi işimiz yok yani 28 hazirana kimse takılmasın tarihsel olarak ikincisi bizim yapıcı az parayla çok iş yapmayı seviyo adam bugunde bi hacim yaptı sozde aşagı gidicem der gibi ama ulan spek ben sana bişi demiyom aslında ben sana sorarım kim kimi kucaklcak bakalım baş asagıya ben daha 100 bin yapamadım gel aşagı ben mal alıcam. bedelli paranda hazır sonra seni ...senii görüyorum sende bunu

daha görüşülecek bşe kalmadı..spk,da kabul ettiğine göre iş sadece bölünmeye kaldı ,bi sabah kalktığımızda bölünmüş olarak göreceğiz hepsi bukadar....sen mal iste yeterki bölününce toplam hisse sayısı 30 milyon lota çıkıyor..100 bin lot da alırsın milyon lotto ..

Yeni mesajGönderilme zamanı: 22 Haz 2012 10:52 
Kullanıcı avatarı

alıcam zaten param buldukça alıcam kaç tane şirket var elecek vadeden şarz istasyonu uretiyo adam bi anlaşma baglasa hayaldi gerçek oldu ytd diildir

Yeni mesajGönderilme zamanı: 09 Tem 2012 14:47 
Kullanıcı avatarı

speko sen dua et sehir dışındayım ben bugun seni terletirdimde 1.25 degmiş gene sozde dip yapmış bedelliden sonra yukarı yapabilir piyasalarla beraber tesr koşede yapabilir piyaalara bi düzeltme daha gelirse ki şuan pek peklemiyorum yarın bakarız artık bugun yapabilecegini apmış bi onceki dirnç seviyesi 136 yani yeni hesapla 142 43 bandı yarında 138 beklenebilir ytd diildir

Yeni mesajGönderilme zamanı: 23 Tem 2012 10:45 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Felsefe

BUGÜN DE HAVA BOZUK.. AŞAĞI ÇEKİLME DURUMU YOK GİBİ DURUYOR...SÖZDE BENDE TATİLDEYİM HAVASI VERİYOR..
YA DA ORUÇLUYUM UĞRAŞAMAM EDASI...

Yeni mesajGönderilme zamanı: 23 Tem 2012 20:14 
Kullanıcı avatarı

ölü kedi taklidi yapıyo dolayı ile ....ytd diildir ramazanda yazmıyorum yorgun oluyorum zaten

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver Sayfaya git Önceki  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21  Sonraki

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir

Uyarı : Bu sitede tüm içeriği üyelerimiz oluşturmaktadır.5651 sayılı yasa gereği hukuki sorumluluk içeriği oluşturan üyemize aittir.Hukuka aykırı bir içerik gördüyseniz
ya da herhangi bir üyenin içeriği nedeniyle haklarınızın ihlal edildiğini düşünüyorsanız borsayorumu@borsayorumu.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.