Zaman: 23 Oca 2017 13:31

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver Sayfaya git Önceki  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sonraki

Yazar Mesaj
 Mesaj Başlığı: Re: LTHOL - Latek Holding
Yeni mesajGönderilme zamanı: 04 Ağu 2013 14:01 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Otel İşletmeciliği

0.58 e 49 bin alış girdim akşamdan haber gelince ,
en az 0.70 e gider diyorum.
2 tavan çeker gibi tabi malı alabilirsek 0.58 den.

bu kagıtlara yatırıne oldu kiılmadığı için yatırım tavsiyesi değiltir.

en iyi yatırım AHİRETE dir.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 13 Ağu 2013 10:53 
Kullanıcı avatarı
Meslek: İnşaat Mühendisliği

gool yazdı:
0.58 e 49 bin alış girdim akşamdan haber gelince ,
2 tavan çeker gibi tabi malı alabilirsek 0.58 den.

bu kagıtlara yatırıne oldu kiılmadığı için yatırım tavsiyesi değiltir.

en iyi yatırım AHİRETE dir.

şu anda mal pazarlıyorlar stochastik gösterge şişmiş durumda karı olan uzaklaşsın. ytd. değildir

Yeni mesajGönderilme zamanı: 16 Ağu 2013 13:46 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Jeoloji Mühendisliği

Elveda...

Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 16 Ağu 2013 14:45 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Felsefe

500 lot 0.78 alış yazdım hemen aldı. Bes dakika sonra 500 lot 0.78 satıs dedim hemen sattı. Yani birileri bu kagıdı hala bırakmıyor. Silkelemeden sonra ikinci bir yükselme hareketi yapabilir. YTD

Yeni mesajGönderilme zamanı: 17 Ağu 2013 14:32 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Akademisyen

aman ha dikkat diyorum. anlaşma,birleşme yalanına da inanmıyorum. kim ne yapsın (-) öz sermayeli şirketi. ancak spekülasyon amaçlı bir dümen anlaşması olabilir. defter değeri (-) 30 kuruş olan bir hisse (yani olması gereken değeri sıfırın altı. temel analiz böyle diyor) bu LE ve ekibini fazlasıyla tanıdık.bu holdingin kendine özel bir telefonu,telefona bakacak bir personeli dahi yok. latek lojistikten idare ediyor. verdiği telefon latek'e ait. latek'de neredeyse sıfırladı. elinde sadece %2 hisse kalmıştı, bu arada belki onu da satmıştır. fiyat tamamen yapay olarak oluşuyor. şuraya gider buraya gelir demiyorum ama,bu iki şirketin de akibetini iyi görmüyorum...(sakın ha yatırım tavsiyesi olarak algılanmasın)

Yeni mesajGönderilme zamanı: 21 Ağu 2013 00:56 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Belirtmedi

LATEK HOLDİNG A.Ş. / LTHOL [] 20.08.2013 20:18:11
Açıklanacak Özel Durum/Durumlar:

Şirket tarafından 2 Ağustos 2013 tarihinde KAP'ta açıklanan birleşme sözleşmesi uyarınca şirketimiz büyük ortakları ile birleşmeye konu Genpower şirketi ortakları arasında birleşme işlemi yol haritası belirlenmiş olup ekte yer almaktadır.

Kamuoyunun bilgisine sunulur.
http://www.kap.gov.tr/bildirim-sorgular ... ?id=305165

63.000.000 adet şirket hissesinin tamamını alacaklarmış. 0,84 ve 1 TL. bedelle.
Hisseye olumlu yansır inşallah.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 23 Ağu 2013 18:26 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Diğer

23/08/2013 17:57
***LTHOL***LATEK HOLDİNG A.Ş.( Özel Durum Açıklaması (Genel) )

Özet Bilgi : Şirketimiz ile Genpower arasındaki birleşme işlemi hakkında

AÇIKLAMA:

Şirketimiz Latek Holding A.Ş. ile Genpower Jeneratör Sanayi ve Ticaret A.Ş. arasında 2 Ağustos 2013 tarihli Birleşme Sözleşmesi imzalanmış olup aynı tarihte KAP'ta duyurulmuştur. Akabinde iş bu birleşme işleminin ayrıntılarını ve yol haritasını belirleyen Birleşme Yol Haritası da Şirketimiz hissedarları ile Genpower Jeneratör Sanayi ve Ticaret A.Ş.'nin hakim hissedarı Müjdat Uslu ve ICG Yatırım Holding A.Ş. arasında 20 Ağustos 2013 tarihinde imzalanarak yine aynı tarihte KAP'ta duyurulmuştur.

Şirketimiz hissedarları ile Müjdat Uslu ve ICG Yatırım Holding A.Ş. arasında imzalanan 21 Ağustos 2013 tarihli hisse devri sözleşmeleri ile toplam 100.000 adet A grubu imtiyazlı LTHOL hisselerinin ICG Yatırım Holding A.Ş.'ye, 62.900.000 adet LTHOL hissesinin Müjdat Uslu'ya devri konusunda mutabık kalınmıştır. İş bu mutabakatlar çerçevesinde 100.000 adet A grubu imtiyazlı LTHOL hisseleri ICG Yatırım Holding A.Ş.'ye, 59.900.000 adet LTHOL hissesi de Müjdat Uslu'ya devredilmiş olup halihazırda Şirketimiz Müjdat Uslu ile ICG Yatırım Holding A.Ş. kontrolündedir.

Bahse konu Birleşme Sözleşmesi ve Birleşme Yol Haritası'ndan mutabık kalınan hususlar çerçevesinde öngörülen durum Şirketimizin öncelikle "Holding" statüsünden çıkarılmasıdır. Bu işlemin akabinde Şirketimiz ile Genpower Jeneratör Sanayi ve Ticaret A.Ş. arasında birleşme işlemi gerçekleşecek olup birleşme sonucu ortaya çıkan yeni tüzel kişiliğin Genpower Jeneratör Sanayi ve Ticaret A.Ş. ile paralel şekilde "jeneratör sanayi ve ticareti" faaliyetlerinde bulunması öngörülmektedir. Söz konusu birleşme işlemi sonrasında yeni oluşacak tüzel kişiliğin ticari unvanının ise, henüz net şekilde karar verilmiş olmamakla birlikte, "Genpower" olması planlanmaktadır.

Kamuoyunun bilgisine sunulur.

Saygılarımla

Yeni mesajGönderilme zamanı: 24 Ağu 2013 12:36 
Meslek: Tıp

gool yazdı:

:)
Tutturamamissiniz
:)

Yeni mesajGönderilme zamanı: 24 Ağu 2013 12:59 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Otel İşletmeciliği

HİÇ BİZAMAN TUTMAZ Kİ. LTHOL ARTIK İSİM DEĞİŞİKLİĞİ İLE ORTADAN KALDIRILIYOR.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 24 Ağu 2013 22:54 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Belirtmedi

neden uelıkte cep numarası ıstıyorsunuz kı kardeşim geçin bu ayakları

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver Sayfaya git Önceki  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sonraki

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir

Uyarı : Bu sitede tüm içeriği üyelerimiz oluşturmaktadır.5651 sayılı yasa gereği hukuki sorumluluk içeriği oluşturan üyemize aittir.Hukuka aykırı bir içerik gördüyseniz
ya da herhangi bir üyenin içeriği nedeniyle haklarınızın ihlal edildiğini düşünüyorsanız borsayorumu@borsayorumu.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.