Zaman: 11 Ara 2017 20:19

Yeni başlık gönder Bu başlık kilitlenmiştir mesajlarınızı düzenleyemez veya cevap gönderemezsiniz. Sayfaya git Önceki  1 ... 4270, 4271, 4272, 4273, 4274

Yazar Mesaj
 Mesaj Başlığı: Re: GSRAY - Galatasaray Sportif Hisse Senedi Yorumları
Yeni mesajGönderilme zamanı: 04 Mar 2012 23:19 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Otel İşletmeciliği

aysalın söylemine bakılırsa öz kaynak eksiği kesin kapatılacak gibi duruyor. yani bedelli kaçınılmaz. lakin son gelen özel durum açıklamasında sanki sermaye arttırımında bir değişikliğe gidece gibiler. yani demin bahsettiğim 25 milyon tl bedelsiz olarak eklenebilir. tabi buna kesinlikle çok umut bağlamamak taraftarıyım. benimki özel durum açıklamasında hani şu yatırımcı durumu değerlendirildi cümlesinden algıladığım bir sonuç.

bu arada KÜÇÜK bir ayrıntı: mevcut sermayeye göre bedelli ile birlikte verilmez, yani olası bir 25 milyonluk bedelsiz, bedelli sonrasına bırakılırsa sermaye çok artmış olacağından 25 milyon tl değerinde bir bedelsizin artık % lik olarak değeri kalmıyor. yani bedelsiz verilecekse bu para anlamlı olması açısıdan bedelli ile verilmesi lazıne oldu ki bedelli sonrası sermaye karşısında değeri pul olur.

1.mesele bunu yapacaklar mı yoksa sade bedelli ile yola devam mı,
2.mesele bedelsizi verip hisseyi yükseltmek için senet olarak ceplerini doldurdular mı,
3.mesele bedellide satılan lotlar otomatikmen yerine koyulacak mı,
4.mesele önce hisseyi yükseltip piyasada tekrar satıp sonra mı yerine koyacaklar.

bakalım bizleri neler bekliyor.

ytd.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 04 Mar 2012 23:35 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Çocuk Bakıcılığı

ben daha açık konuşacam bence aysal ve ekibinin dah H isse ile oyunun bittiğine inanmıyorum.Burda en önemli sorun kulübün hisseleri ne zaman yerine koyacağı ki zaten düşük fiyattan alıp yerine koyacağını her fırsatta söylemişti yönetim, bunu başta söylemesine rağmen bu ky nin nasıl bu kadaer büyük zokayı yediğine ben inanamıyorum -tabi buna bende dahilim-.
6 aydır gsray hisselerini aldım ve ben hisseleri aldığımda açıkçası burayı ne takip ediyordum, nede hisslerin halka açıklık oranın artacağı konusunda bir bilgim vardı.
Ama hisse 190 ları bulduktan sonra burayı takip etmeye başladım Fakat doğru analiz yapan kişilerin bu sitede ya kovuldular yada ....
Genelde zararda olanların birbirine atışmalarda bulunmaları hakaret etmelerini okudum. Kimbilir belkide aynı linklerin sahipleridir. Ama burda olanların hepsinin ortak bir macı var hepsi gsray hisse mağduru! Bu konuda bir defa anlaşalım, lütfen kendi aldığınız kararı ve dolayısıyla zararınızı lütfen başkasına yükleyip , başkalarına saldırmayın,
Yine en önemli şey burdaki her yazılana inanmayın,çünkü hepsi bir tesden ileri gitmez herkesin öznel düşünceleri ve çok mantıklı yazanda yok ,
birileri bu hisseye yatırıne oldu ki istiyor ama birileride bu hisseyi ne gariptirki almasını istemiyor, şöyle bir düz mantık düşünürsek hisse taban yapmış durumda, sizler bir yatırımcı olarak hisseyi taban yapmışken mi alıp para kazanırsınız, yoksa hissse tavan tavan yapıp mı para kazanırsınız. Bence bu bu hisse en çok gelecek vvad eden bir hisse! hisseyi alıp sabırla kısa ve uzun vadede bekleyen para kazanır,ben bu hisse 250 den aldım açıkçası 250 ortalama ile para kazanacağıma inanmıyorum,Asıl şimdi alan para kazanır.
Arkadaşlar kendi mantığınızı kullanın yatırıne oldu kiın herkese kolay gelsin

Yeni mesajGönderilme zamanı: 04 Mar 2012 23:57 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Çocuk Bakıcılığı

Herkes mutlaka okumalı ve uyanık olmalıdır!
Borsa Forumlarında Dönen Dolaplar - I
Sayıları çok az da olsa iyi niyetle bilgi paylaşımı yapmaya çalışan forumları, internet sitelerini ve de buralarda safiyane niyetlerle bilinçli/bilinçsiz paylaşıne oldu ki bazı insanları tenzih ederek konuya başlangıç yapmak istiyorum.

İşin başındaki insan sürekli övülür, sürekli iltifatlar alır. Asla ama asla eleştiri almaz her nedense.
Arada bir kalkıpta eleştiren olursa da hemen tu kaka başlar ve anında bastırılmaya çalışılır.

Forumlarda en çok kullanılan dönme dolapların başında şu gelmektedir. Bir grup konu açar, gruptaki her kişinin birden fazla kullanıcı adı vardır.
İlk başlarda düzgün doğru analizler paylaşılır. Olması gereken tüm doğrular vardır. Çünkü, en başta kazanılması gereken GÜVEN duygusudur. Bu duygu kazanılana kadar geçen sürede, karşılıklı paslaşmalar ile konuyu açan insanı yüceltme ve ön plana çıkartma işi gerçekleştirilmektedir. Amaç, izleyici sayısını artırmaktır ve istenen seviyeye ulaşmaktır. İzleyici sayısı başlarda sanal olarak fazladır, gerçekte o kadar insan yoktur. Bunun için bir kişinin 3-4 farklı kullanıcı adı ile giriş yapması, ya da sitede işin içinde ise yazılımlar kullanılması ile 10 kişi 50 kişi gösterilir. Bu konuyu okumaya ilk kez gelenler için en önemli etkileme araçlarındandırilgili konu başlığında eleştiri yaptığınız anda ezme, bastırma işlemine tabi tutulursunuz. Eğer, eleştirileriniz bilgi içerikli ise topik lideri tarafından önce mantıklı cevaplar verilir. Bilgi düzeyiniz ölçülür. Bilgi düzeyiniz düşük ise hemen yalan yanlış ya da sizin analiz edemeyeceğiniz bilgiler ile ezilirsiniz. Yok bilgi düzeyiniz Lideri zorlayacak seviyede ise kendisini köşeye sıkıştırmış ise demogoji ve kişisel saldırı yolu tercih edilir. Zaten ortamda oldukça fazla kendi adamı ve müridi olduğu için bu işaretle toplu saldırıya uğrarsınız. Site işin içinde ise zaten yasaklanırsınız. Yok site işin içinde değilse site için pekte önemli değildir, hatta bunlar onlar için daha iyidir; çünkü daha fazla reklam geliri ve popülarite demektir.

Bu arada hedef kağıt ufaktan ufaktan yazılmaya başlanır. Bu hisse senedi mutlaka ama mutlaka SIĞ bir kağıttır.
Önceden 3-5 kağıt ve gerçek analizlerle sağlanan güven ortamı içinde bu kağıt daha da ön plana çıkartılır. Kağıdın popülaritesi gittikçe arttırılır.
Hafif kağıt gitmeye başlayınca, taraftar artmaya başlar, müritler ve yancılar çalışmaya başlarlar. Zannedersiniz ki; Borsayı bu adam icat etmiştir.
Yine de takip edenlerin çoğu tam güvenemez ki karşı taraf bunu çok iyi bilir. Ve bu onların işine gelmektedir. Kağıt hafif hafif yeni katılımlarla gitmektedir.
Kağıt gittikçe katılım artar, ve daha yüksekten alımlar başlar. Bu onlar için en iyi savunmalardan birinin temelini atmaktadır. Der ki; "Ben 2 liradayken dedim, sen 3 ten almışsın, 4 ten almışsın" ...Ama yazdığı 8 liralık hedefi hiç yazmaz, karşı taraf yazsa bile görmezden gelir, zaten forum sayfaları artık saniyede dolmaya başlamıştır. Çokta umurlarında değildir zaten. Çünkü, tartışmalar başladığı zaman işin sonu yaklaşmış demektir. Bunlar; örneğin 2 den aldıkları mallara 8 lira hedef verirken gerçek hedefleri 4-5 liralardan malı çıkmaktır. İşin en ilginç ve sizlerin en çok kullanıldığınız kısım ise şudur.
Sizlere sürekli yatırımcı olmayı, sabırla beklemeyi, birlikte hareket etmeyi öğütleyen bu insan müsveddeleri;
4-5 liralara gelmeden arada bir verilen tekniğin de yardımıyla, sizlerin hisseleri tutmasından faydalanarak;
arka planda sürekli AL-SAT yaparlar ve maliyetlerini sıfıra çekerler. İşte işin can alıcı noktası budur. Artık tabanda olsa, onlar için kazanç tamamdır.
Alıntıdır

Yeni mesajGönderilme zamanı: 05 Mar 2012 00:14 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Belirtmedi

hala yazıp çiziyorsunuz ya...tam bir trajikomik mevzu...20.000 tl üzeri zararı olan biri olarak beni bile güldürebiliyorsunuz yaa kim bilir spek size neresiyle gülüyordur !! muhahahhaaaaaaaaa

Yeni mesajGönderilme zamanı: 05 Mar 2012 06:12 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Çevre Mühendisliği

Simdi Gsray zamani. Parası olan varsa alsın 1 sene en az beklesin. beklentiyi alın. beklenti= sampıyonluk, sampıyonlar ligi. sampıyonlar ligi n dede bi kac grup atlar birseyler yaparsa ki hissenin bu fiyatları birdaha goremezsiniz.
borsa bir yatırım aracıdır. uzun metreli bir kosudur.

son zamanlarda moda. Topraktan ev alayım 3 sene sonra %20 en az kazanırım diyo. 3 sene sonrasının simdiden ucu kararmaya basladı. ev enflasyonu olustu. onun yerine temettu veren (telekom,tupras,sanayi hisseleri) veya beklentisi olan hisseler(gsray, gıda sektoru) yapılan yatırımlar en az 3 sene sizlere kazandıracaktır. turk mantıgı; bi goz evim olsun bi bas soganım olsun.. devir degisti artık.. stres yapmayın. ihtiyacınız olmayan parayı yatırın. kısa vade de kazanmak biraz kumar..

icimden geldi yazdım. elestirenler olabilir.
saygılar.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 05 Mar 2012 19:16 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Akademisyen

AKŞAM SVASDAN 3 PUANLA DÖNERSEK YARIN 165,168 İ GÖRRÜZ UMUYORUM
MALİYUET 250 BEKLEMEDEYİM.

Mesaj Başlığı: Re: GSRAY - Galatasaray Sportif Hisse Senedi Yorumları (Eski)
Yeni mesajGönderilme zamanı: 05 Mar 2012 19:32 
Mesaj Panosu Yöneticisi
Kullanıcı avatarı

buradan devam
http://www.borsayorumu.com/gsray-galatasaray-sportif-hisse-senedi-yorumlari-t4712.html

Yeni başlık gönder Bu başlık kilitlenmiştir mesajlarınızı düzenleyemez veya cevap gönderemezsiniz. Sayfaya git Önceki  1 ... 4270, 4271, 4272, 4273, 4274

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir

Geçiş yap:  
kredi
Uyarı : Bu sitede tüm içeriği üyelerimiz oluşturmaktadır.5651 sayılı yasa gereği hukuki sorumluluk içeriği oluşturan üyemize aittir.Hukuka aykırı bir içerik gördüyseniz
ya da herhangi bir üyenin içeriği nedeniyle haklarınızın ihlal edildiğini düşünüyorsanız borsayorumu@borsayorumu.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.