Zaman: 22 Tem 2017 17:32

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver Sayfaya git Önceki  1 ... 19, 20, 21, 22, 23  Sonraki

Yazar Mesaj
 Mesaj Başlığı: Re: HDHOL - Hedef Mali Yatırım Holding Hisse Senedi Yorumları
Yeni mesajGönderilme zamanı: 14 Ara 2012 12:03 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Fizik

garanti bu işlerde olmaz niyet okuma o olur dogru okursa sonuç gelir geri sayfalarda yazdım.şu ana kadar dogru çıktı adam taktik degiştirmezse yol dogru bu hisse gitmeye mecbur başka yolu yok ben 5 li rakamları bekliyorum nasıl olur ne zamanda olur o levent abinin elinde gün gün degişir bugün ne dersen bu bantta 3 gündür silkelendik tahminim günü 1.70 civarı kapatırız diyorum bendeki veriler böle ters köşe olurmu olmaz olursada bana bişey olmaz ben korunmalı sisteme geçtim fark bu sadece zaman kaybı olur hedef degişmez MECBUR gemici elinde çok mal var ama zamanda var adamın acelesi yok kaşıya kaşıya gider..ytd

Yeni mesajGönderilme zamanı: 14 Ara 2012 12:30 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Belirtmedi

kenanaco yazdı:
garanti bu işlerde olmaz niyet okuma o olur dogru okursa sonuç gelir geri sayfalarda yazdım.şu ana kadar dogru çıktı adam taktik degiştirmezse yol dogru bu hisse gitmeye mecbur başka yolu yok ben 5 li rakamları bekliyorum nasıl olur ne zamanda olur o levent abinin elinde gün gün degişir bugün ne dersen bu bantta 3 gündür silkelendik tahminim günü 1.70 civarı kapatırız diyorum bendeki veriler böle ters köşe olurmu olmaz olursada bana bişey olmaz ben korunmalı sisteme geçtim fark bu sadece zaman kaybı olur hedef degişmez MECBUR gemici elinde çok mal var ama zamanda var adamın acelesi yok kaşıya kaşıya gider..ytd

hayırlısı abi ne diyim.para olursa krkm girip bekliycem

Yeni mesajGönderilme zamanı: 14 Ara 2012 14:37 
Kullanıcı avatarı

buna gir korkma banker bundan aldıgınla kaRKİME girersin sonra dicem ama sen bilirsin ekşinda hızlı parada bunda ama kumarda bunda kumarbaz cesareti lazım buna girmek için ama şu durumda bile burda ekmek var takip et bak 2 ler ve 3 leri devirecek levent abim banker deminden beri dentayı çalişıyordum.karkimde hava kapadıkça kapıyo orasıda kopacak yalnız 1.70 üstünü vurdugunda yarıdan fazla hisseyi boşalt 1.70 altı tekrar doldur.bir müddet temizlikten sonra önünü açar vede gider..logo yu vede bilhassa banviti takip listene al berkosanda var ama bunun gibi ordada tren kalktı gidiyo.yılın son vurgununuda burda gemici levent abinin hissesiyle bitiririz.banker kardeş...yap cesaret gir buna ya herro ya merro battı balık yan gider .misali borsa bi nevi şans vede kumar senide anca böle kagıtlar kurtarır.kurtarırmı dersen seni kurtarır başkasını bilmem 2012 nin son treni bu ötekiler arayı açtı budaha geride daha ne diyim .ytd. yazalımda bi bok çıkmasın.YTD.EGİLDİR.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 20 Ara 2012 11:25 
Kullanıcı avatarı

nediyim sana tek kelime harikasın levent abi okyanusta bu çürük gemiyle gidiyoz ya namın yürüsün..ytd

Yeni mesajGönderilme zamanı: 20 Ara 2012 12:31 
Kullanıcı avatarı

4100 ml hisseye 3ml ilave işleme konu olan hisse adedi 7 ml çıktı kumpası kuruyonmu yavaş yavaş levent abi batıracan bu gemiyi ama ben dötü kurtardım artık sendende aşagıda maliyetle altın vuruşu bekliyom.yazmaktaki kastım aman dikkatli olun lojistik sayfasını okuyun levent abim tam bir melektir.saygıdeger ky kardeşlerim.ytd

Yeni mesajGönderilme zamanı: 20 Ara 2012 16:13 
Kullanıcı avatarı

latek HOLDİNGDE TEK İSİM LATEK HOLDİNG

Yeni mesajGönderilme zamanı: 20 Ara 2012 19:05 
Kullanıcı avatarı

EBENMİ KAYIP GİR LTHOLE EBENİ BUL BEN KAYIPTI BULDUM ADAMA KAYIP EBESİNİ BULDURAN HİSSE LATEK HOLDİNG ......

Yeni mesajGönderilme zamanı: 22 Ara 2012 11:09 
Kullanıcı avatarı

okuyan kardeş varsa kumar seviyorsa işte yılın son fırsatı 170 altına salacak alın biraz oyalanacak ve tekrar yukarı hamle ondan sonrası size kalmış ister sat al yola devam ister sat kaç son fırsat levent abiden.....ytd

Yeni mesajGönderilme zamanı: 25 Ara 2012 12:18 
Kullanıcı avatarı

GELECEK 1.70 altına ondan sonra tırma bakalım tekrar...ytd

Yeni mesajGönderilme zamanı: 25 Ara 2012 17:51 
Kullanıcı avatarı

gelecek 1.70 altına sonra tekrar yukarı hedef kısada 2ye yakın sonrası gene aşagı sistem böyle çalışıyo gizli formül levent abininde benimde acelemiz yok ...ytd

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver Sayfaya git Önceki  1 ... 19, 20, 21, 22, 23  Sonraki

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir

Geçiş yap:  
kredi
Uyarı : Bu sitede tüm içeriği üyelerimiz oluşturmaktadır.5651 sayılı yasa gereği hukuki sorumluluk içeriği oluşturan üyemize aittir.Hukuka aykırı bir içerik gördüyseniz
ya da herhangi bir üyenin içeriği nedeniyle haklarınızın ihlal edildiğini düşünüyorsanız borsayorumu@borsayorumu.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.