Zaman: 21 Eki 2017 05:59

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver Sayfaya git Önceki  1 ... 19, 20, 21, 22, 23

Yazar Mesaj
 Mesaj Başlığı: Re: HDHOL - Hedef Mali Yatırım Holding Hisse Senedi Yorumları
Yeni mesajGönderilme zamanı: 26 Ara 2012 14:27 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Sekreterlik

Kenanaco merhaba

En son selim77 tarafından 27 Ara 2012 17:41 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 27 Ara 2012 15:50 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Fizik

selim kardeş bugün yogundu anca buralara bakıyorum bunla ilgili bilgi istersen arkaları oku gırgır kısımları geç ciddi olanları dikkate al günümüze gelirsek şu bilgiyi vereyim.kapa düşen bunla ilgili haberlere bak oku olay şu 6 ay vadeli yabancılara günün fiyatından 8 ml yüzde 15 indirimli hisse satışı ne demek parasal kaynak demek anlamı şu hisse dalgalı bir şekilde yukarı taşınacak ve belli bir zaman sonra olgunlaşınca kucaga bırakma operasyonu yalnız yabancıyı baglamış.kısaca bu iş 1 sene asgari sürer hisse hızlanır durur ileri geri patinaj yapar.yapılacak şudur.alınır bugünkü gibi üste ver alttan al maliyet düşürülür tabii zamanını tayin edecen.arkaları okuduysan bende maliyet 1 altına indi gemici levent abime tekrar teşekür ederken kardeş durum özeti bu olup başta sen ve okuyan kardeşlere bol şans bereketli kazançlar dilerim..ytd

Yeni mesajGönderilme zamanı: 27 Ara 2012 19:05 
Kullanıcı avatarı

şu anda yabancılara 5 ml hisseyi yüzde 15 eksigine buralardan verdi geriye 3 ml daha var onları da bakalım kaça vercek degerli yatırımcılar bunu göz önünde bulundurun.bu yabancılar bu hisseye girdigine göre hisse de gelecekmi var nedir.elin yabancısı niye alsın neyse levent abi büyük adamsın hayret etmemek elde degil.yapıştık kıçına ama degdi.ytd

Yeni mesajGönderilme zamanı: 27 Ara 2012 19:32 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Makina Mühendisliği

Bu kağıdın borsadaki adı nedir?

Yeni mesajGönderilme zamanı: 28 Ara 2012 11:00 
Kullanıcı avatarı

LATEK HOLDİNG LTHOL..
HOLDİNGDE TEK BAKSANA YABANCILAR BİLE ALIYOR.elin yabancısı niye alsın bişeyler görmüş herhalde ne görmüşse ....bende anlamadım ama 2 cepte 3 le 4 olurmu onu çözemiyom bi çözebilsem ne var ne yok bindircem ama lojistik geliyo gözümün önüne levent abi tekin adam degil yapar bişey duman oluruz.ama yabancılar çürüge basmaz oda başka bir şey ama daha ekmek varytd

Yeni mesajGönderilme zamanı: 07 Oca 2013 16:54 
Kullanıcı avatarı

HEDEF HEDEFTE BÜYÜK LTHOL YTD.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 20 Oca 2013 01:24 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Akademisyen

kenanaco yazdı:
HEDEF HEDEFTE BÜYÜK LTHOL YTD.

gelsin 0.50 ye, düşünelim. öz sermaye -103.000.000 yani hissenin fiyatı sıfırın altında olması gerekmez mi? yeni spk yönetimi sanıyorum el atar. olan yine ky'lara olur...y.t.değildir.

"hakkını bilmeyenin,hakkı olmaz" (ç.bey)

Yeni mesajGönderilme zamanı: 18 Şub 2013 13:19 
Kullanıcı avatarı

muhfin sana selam olsun bugün biraz vaktim oldu şöle bi yazayım dedim.kardeş burdan güzel para aldım aldıgımı götürdüne oldu kiıcagım tek şeyi yaptım metala yatırdım sonuç ortada HAYRETMİYOR ve bu işi kesin bıraktım metalde ne olursa olsun benim için bu hırsızların soyguncuların cirit attıgı bu sahtekar alem bitti.burlarda alan burlarda verir avantanın sonu bu ibret olsun okuyanlara az buz degil ama BAŞKASININ KAYBI KİMSEYE YARAMAZ BUNU ANLADIM helal kazanç az olsun helal olsun işallah islamçı iktidar otellerde yasakladıgı kumarı bu imkb kumarhanesinide bir gün yasaklarki ocaklar sönmesin durum bu muhfin okursan tekrar selamlar kardeşim.......

Yeni mesajGönderilme zamanı: 16 Haz 2013 19:26 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Akademisyen

latek'lerde yıkım, yangın,gözyaşı ve felaket yaşanıyor...

Mesaj Başlığı: Re: HDHOL - Hedef Mali Yat?r?m Holding Hisse Senedi Yorumlar?
Yeni mesajGönderilme zamanı: 05 Mar 2015 20:59 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Aşçılık

duphaston online
sildalis shop
solifenacin sale
robaxin generic
olmesartan-hydrochlorothiazide buy cheap
moduretic cheap
loperamide tablets

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver Sayfaya git Önceki  1 ... 19, 20, 21, 22, 23

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir

Geçiş yap:  
kredi
Uyarı : Bu sitede tüm içeriği üyelerimiz oluşturmaktadır.5651 sayılı yasa gereği hukuki sorumluluk içeriği oluşturan üyemize aittir.Hukuka aykırı bir içerik gördüyseniz
ya da herhangi bir üyenin içeriği nedeniyle haklarınızın ihlal edildiğini düşünüyorsanız borsayorumu@borsayorumu.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.