Zaman: 29 Mar 2017 12:16

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver Sayfaya git Önceki  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14  Sonraki

Yazar Mesaj
 Mesaj Başlığı: Re: HEKTS - Hektaş Ticaret Hisse Senedi Yorumları
Yeni mesajGönderilme zamanı: 19 May 2011 02:32 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Belirtmedi

acemi1978 yazdı:
aazzeemm yazdı:
GÖRÜR ANCAK BORSA SABIR İŞİDİR 31 MAYISTAN SONRA 1.70 SEVİYELERİNE KADAR GERİLER AYRICA BEDELSİZ DEĞİL NAKİT TEMETTÜ VERİYOR ANCAK GÜZEL BİR KAĞIT ALIM İÇİN UYGUN UZUN VADEDE NE BENİM NEDE BİR BASKASININ YORUMUNA BAKARAK YATIRIM YAPMAYIN ANCAK ALLAH HEPİMİZE AKIL VERMİŞ ARASTIRIN DİYORUM KARAR SİZİN YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR

eyvallah,bu ay sonu temettü verecek biliyorum ama öncesinde tekrar 2 üstünü görür mü merak ettim zira 1.8 ile 1.9 arası alıp temettü öncesi 2 ye satmak cazip olabilir.bedelsiz için sermaye arttırımına gidebilir en son 2009 da sermayesini arttırmış.

BEDELSİZ ZOR KARDEŞ 2 NİN ÜSTÜNE KISA ZAMANDA CIKMAZ BENDE YÜKLÜ MİKTARDA VAR 2.05 BEKLİYORUM AMA SAGLAM BİR ŞİRKET UZUN VADEDE İYİ KAZANDIRACAK NE BENİM NEDE BİR BASKASININ YORUMUNA BAKARAK YATIRIM YAPMAYIN ANCAK ALLAH HEPİMİZE AKIL VERMİŞ ARASTIRIN DİYORUM KARAR SİZİN YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR

Yeni mesajGönderilme zamanı: 30 May 2011 21:55 
Kullanıcı avatarı
Meslek: İletişim-Teknoloji

meydan boş herkes atıp tutmuş arkdaşlar hisse bugün 1.seans da dipten döndü dikkatinizi çekerim. hisseler spek le yada beklentiyle artar sizlerin güzel temennilerinizle artmaz sanırım.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 31 May 2011 00:41 
Kullanıcı avatarı
Meslek: İletişim-Teknoloji

temetü verince hisseler düşüyor .birde endeks düşünce böyle oluyor düşmeyen hisse varmı .bende hektaşta var. şinpaş.gayoda şinpaştan zararım daha çok fazla . adana c.yi hicsorma .kader utansın .yabancılar ters köşeye yatırdılar . y.t.d.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 21 Haz 2011 16:42 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Maden Mühendisliği

Temettü verdi, sonra 1.45 seviyesine kadar geri gitti. Ben 1.20 lere inebileceğini düşünmüştüm ama 1.45 den geri geldi.

Şuan da 1.53 - 1.54 seviyelerinde...

Önümüzdeki günlerde ne olur, takip eden arkadaşlar yorum yapabilirmi?

Yeni mesajGönderilme zamanı: 25 Haz 2011 15:10 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Bahçe Düzenleme

cuma akşamını 1.50 ile kapattı teknik analiz yapabilecek biri var mı?önümüzdeki hafta 1.60 lara doğru yelken alır mı?

Yeni mesajGönderilme zamanı: 01 Ağu 2011 12:16 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Bahçe Düzenleme

arkadaşlar merhaba nedir durum tekrar 2 ler gözükür mü ?

Yeni mesajGönderilme zamanı: 30 Eyl 2011 19:46 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Maden Mühendisliği

Hektaş hakkında yorum yapacak arkadaş varmı? Takipçiler görüşleriniz nelerdir?

Yeni mesajGönderilme zamanı: 13 Eki 2011 17:10 
Kullanıcı avatarı
Meslek: İnşaat Mühendisliği

Hektaşın yol alma vakti gelmedi mi arkadaşlar bilanço öncesi nereye kadar bir fırlama olabılır? sonrası ve temettü için düşüncesi olan var mı? eğer temettü verip yine temettü sonrası sürünecekse hiç vermesin bence..

Yeni mesajGönderilme zamanı: 13 Eki 2011 17:16 
Kullanıcı avatarı

çok iyi bir temettü beklıyorum bu kağıttan...ama asıl onemlı olan temettü oncesi goreceği rakam?

Yeni mesajGönderilme zamanı: 16 Eki 2011 15:08 
Kullanıcı avatarı

!!! Aşağıda yazdıklarım tamamen şahsi düşüncelerime aittir ve kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. !!!

Profesyonel bir yatırımcı olmasamda, takip ettiğim kadarıyla geçen sene borsada var olan 300 küsür kağıt içerisinde en iyi temettüyü veren ( koç grup şirketleri dahil ) ilk 5 kağıttan birisi Hektaş..

Öncelikle firmanın kar payını dağıtması için para kazanması lazım,

06/2010 karı ile 06/2011 karlarını kıyasladığımda bu yıl az bir miktarda olsa yükseliş var, yani son periyod karlarını hesaba katmadan yorum yapmak gerekirse ( bu firma ne kazanırsa ilk 6 ayda kazanıyor ) bu senede firmanın vereceği temmettü ( firma nın ek bir ekipman alımı veya yatırımı söz konusu olmadığı takdirde ) en az geçen sene kadar iyi olacak.

Bu ne demek oluyor, şu an borsada en iyi yatırıne oldu kiılabilecek kağıtlardan birisi bu, belki çok düz mantıkla yorum yapıyorum, belki bu şekilde düşünmek yanlış olabilir.

Sizden ricam bu kağıtı profesyonel olarak takip eden varmı ?

Yazdığım şeylerde var olan hataları iletebilirmisiniz ?

Değerli yorumlarınızı bekliyorum..

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver Sayfaya git Önceki  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14  Sonraki

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir

Geçiş yap:  
Uyarı : Bu sitede tüm içeriği üyelerimiz oluşturmaktadır.5651 sayılı yasa gereği hukuki sorumluluk içeriği oluşturan üyemize aittir.Hukuka aykırı bir içerik gördüyseniz
ya da herhangi bir üyenin içeriği nedeniyle haklarınızın ihlal edildiğini düşünüyorsanız borsayorumu@borsayorumu.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.