Zaman: 18 Oca 2017 00:19

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver Sayfaya git Önceki  1 ... 892, 893, 894, 895, 896, 897, 898  Sonraki

Yazar Mesaj
 Mesaj Başlığı: Re: IEYHO -Işıklar Enerji ve Yapı Holding Hisse Senedi Yorumları
Yeni mesajGönderilme zamanı: 30 Mar 2015 17:13 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Bankacılık

motocat yazdı:
silibat diyede mynette yazıyosun .Kendinizi çok belli ediyosunuz. Çok uyanık sayımazsınız. Söyle onlara 6 liradan aşağı satmam. Bazen kağıdı satma düşüncem geliyor . kağıda kötülemeler gelince vaz geçiyorum anlatabildimmi.

Ben kimseye şu fiyattan sat al demem.... istediğin fiyata satabilirsin karar size ait......kimsenin adamı da değilim..... uzun vadeli çıkar düşer bu piyasa serbest

Yeni mesajGönderilme zamanı: 31 Mar 2015 15:39 
Meslek: Fizik

Hisse net tamamem rizanin cöplügü olmus.Ordaki yorumlari okuyomda, kadinlar hammami.. adminlerride bu adamlara ciddi tolorolans tanimakta . Gerci hissenet speklerin bahcesi keyin dostu olmadi.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 15 Nis 2015 15:21 
Kullanıcı avatarı

bist seçim öncesi 100 bin sonrasında 120 bin e gidiyor....1 tl altında hisse kalmayacak.rally rally rally.....

Yeni mesajGönderilme zamanı: 15 Nis 2015 15:54 
Kullanıcı avatarı
Meslek: İşletme

ayıboğa yazdı:
bist seçim öncesi 100 bin sonrasında 120 bin e gidiyor....1 tl altında hisse kalmayacak.rally rally rally.....

Kendine gel arkadaş.
Bak tavsiye veriyorsun.
Şimdi alırım 100 ad aRıza hissesi, seçim sonrası da beni batırdı ayıboğa der şikayet ederim.
aRıza ile şaka olmaz. :((((

Yeni mesajGönderilme zamanı: 15 Nis 2015 15:57 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Belirtmedi

talebe yazdı:
ayıboğa yazdı:

Kendine gel arkadaş.
Bak tavsiye veriyorsun.
Şimdi alırım 100 ad aRıza hissesi, seçim sonrası da beni batırdı ayıboğa der şikayet ederim.

Talebe hocam bende seni anlayamıyorum.. Sert Ferhat başka diyor dokunmayın sert ferhatıma diyorsun ayıboğa başka diyor şikayet ediyorsun!

Yeni mesajGönderilme zamanı: 15 Nis 2015 15:59 
Kullanıcı avatarı

yakamoz09 yazdı:
talebe yazdı:
ayıboğa yazdı:

Kendine gel arkadaş.
Bak tavsiye veriyorsun.

Talebe hocam bende seni anlayamıyorum.. Sert Ferhat başka diyor dokunmayın sert ferhatıma diyorsun ayıboğa başka diyor şikayet ediyorsun!

Sert Ferhatçığım aRıza hisselerine goygoy yaparsa; sıkarım bacaklarına. :))))

Yeni mesajGönderilme zamanı: 15 Nis 2015 23:16 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Doktor

Bu ters pisikoloji oluşturma çabanız çok hoş harcanıyosunuz burda bu zekayla.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 16 Nis 2015 14:26 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Doktor

Hala toplayamadinizmi su kagitlari?Bi soyleyin ne kadar daha kaldi .Belki yardimim dokunur kocum.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 16 Nis 2015 17:30 
Kullanıcı avatarı

motocat yazdı:
Bu ters pisikoloji oluşturma çabanız çok hoş harcanıyosunuz burda bu zekayla.

motocat yazdı:
Hala toplayamadinizmi su kagitlari?Bi soyleyin ne kadar daha kaldi .Belki yardimim dokunur kocum.

Kardeş bu sözlerin muhatabı inşaallah biz değilizdir. :((

Yeni mesajGönderilme zamanı: 16 Nis 2015 17:49 
Kullanıcı avatarı

motocat yazdı:

tek bu hisse yok bende... 0.34 maliyet var 1.00 çıksın çıkıcam 100.000.bin lot, parça parça aldım ama herkez alınca kötü oluyor, RIZA lotları tek tek sayıyor bunu biliyorum sıkıntı bu, neyse baktım biraz daha bekler satarım aldığım fiyat

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver Sayfaya git Önceki  1 ... 892, 893, 894, 895, 896, 897, 898  Sonraki

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir

Uyarı : Bu sitede tüm içeriği üyelerimiz oluşturmaktadır.5651 sayılı yasa gereği hukuki sorumluluk içeriği oluşturan üyemize aittir.Hukuka aykırı bir içerik gördüyseniz
ya da herhangi bir üyenin içeriği nedeniyle haklarınızın ihlal edildiğini düşünüyorsanız borsayorumu@borsayorumu.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.