Zaman: 19 Oca 2018 18:19

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver Sayfaya git Önceki  1 ... 897, 898, 899, 900, 901, 902  Sonraki

Yazar Mesaj
 Mesaj Başlığı: Re: IEYHO -Işıklar Enerji ve Yapı Holding Hisse Senedi Yorumları
Yeni mesajGönderilme zamanı: 21 Eki 2017 11:46 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Polis

ismi çok geçmeye başladı Çerikli hocam, lütfen buna da bir yorum..gevşerse nereye gevşer, hedef direnç ne olur? saygılarımla.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 21 Eki 2017 14:55 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Fotoğrafçılık

harmony yazdı:
ismi çok geçmeye başladı Çerikli hocam, lütfen buna da bir yorum..gevşerse nereye gevşer, hedef direnç ne olur? saygılarımla.

Resim
y.t.d.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 21 Eki 2017 20:20 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Makina Mühendisliği

ne kadar iyi bir insansın sayın ÇERİKLİ ,gördüğün güzel grafikleri atıyorsun.
ALLAH ebeden razı olsun....
İYİKİ varsınız...

Yeni mesajGönderilme zamanı: 22 Eki 2017 18:36 
Kullanıcı avatarı
Meslek: İnşaat Mühendisliği

ustadborsaci yazdı:
burada bir serbest marj kokusu alıyorum..
usas ieyho birleşme gününde elinde usas hissesi olanların lotlar ieyhoya dönüşecek fakat işleme kapalı olacak;
ieyho hissesi olanlar ise serbest marjda açılış keyfini yaşayabilir..
fiyat 1 2 3 5 e de gidebilir, 0.2 0.3 0.4 e de gidebilir..
fakat hissenin pddd 0.24 lerde olduğu düşünüldüğünde ve 5-7 senedir taşıma maliyetini bile çıkartamadığı düşünüldüğünde, 7 senenin acısını çıkartabilir..
az miktar yaşayıp görmek adına ieyho aldım..
10-15 sene kadar evvelden aslan çimentoda serbest marj yaşamıştım, fiyatın 40 lardan 700 lere gidişini hayranlıkla izlemiştim..
neden olmasın? ne de olsa patron da 7 senedir kuruşlarda beklemede..

taa 23 ağustosta uzun vadeli bir serüven başlatmıştık ieyho ile;
nerelere geldi bile..
şuan ismi çokca zikrediliyor, oysa 23 ağustosta kimse konuşmuyordu bile forumlarda..
arkadaşlar, önemli olan şey hisse %40 yaptıktan sonra nereye gider üstadım demek değil,
hisse gitmeden 1-2 ay evvel yerimizi almaktır..
bir hissenin 2 ay sonra senelerce sürecek yükseliş trendine gireceğini görmek, üstadlık demektir..
girdikten sonra herkes üstad olur..
benim hedeflerim orta uzun vade için çok çok yukarılar, ama herkesin diline düşmesi kısa vadeciler için sıkıntı olabilir. olmayabilir de.
ieyho artık çok farklı bir kulvara girmiş, şampiyonlar ligine adım atmış bir şirket görüntüsünde..
bakalım 3. çeyrek bilançoları nasıl gelecek..
ygyo, karel, kront, ozgyo, deva (hayalimdeki hareketi yapamadan %50 de kesti), alctl, mepet vb... takipçilerim bilir, her birinden en az %100ü rahatlıkla aldık.. gerek bekleyerek, gerek sıralı trade işlemlerle..
dediğim gibi mühim olan geleceğin kağıdını 2 ay öncesinden görebilmek..üstadlık bu olsa gerek..
tabi kurnaz bi üstad 2 ay evvelinde ölü bir kağıdı yeterince toplamış olur, herkez konuşmaya başlayınca satış hazırlıkları yapabilir.. burada kimse kimseye kızmamalı, aksine bu adam 2 ay evvelinden bu kağıtları nasıl buluyor diye düşünmeli..öğrenmeli..araştırmalı..
bu öğrenme ve araştırma işi zaten sizi borsaya aşık edecek bir süreç..
hep derim ya, kazansan da kaybetsen de, borsa bir aşktır, bir tutkudur..
borsavirus, 22.10.2017.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 22 Eki 2017 18:42 
Kullanıcı avatarı

ustadborsaci yazdı:
adrenalin dolu gunlere girdik..
herseyin hayirlisi olsun..
cok sert kubidik hareketler olabilir sene sonuna kadar..
bunu dusunmek bile asiri heyecanlandiriyorken, yasamak neler yapar adama..
3 ay kadar ekrana yogunlasmali bence..

kubidik hareketler daha da sertleşecektir, dil altı hapları hazır tutulmalı..

Yeni mesajGönderilme zamanı: 22 Eki 2017 19:08 
Kullanıcı avatarı

Mepette Ümit varmı bir yorum lütfen takıldık kaldık

Yeni mesajGönderilme zamanı: 22 Eki 2017 19:20 
Kullanıcı avatarı

Lütfen mepete bir iki kelam

Yeni mesajGönderilme zamanı: 22 Eki 2017 20:14 
Kullanıcı avatarı

fincecik selam. mepet senelik dibinde suan. benim icin iyi alim seviyelerinde. ama ne zaman cikis baslar onu suan acikca diyemem. bu tip kagitlar senelik diplerinden alinip 3.20 lerden satilacak kagitlardir. suan satim degil alim seviyesinde kisacasi..
2.40 alti bedava, suanki seviyesibde bedavadan cok cok az pahali..
acikcasi suan nakitim olsa mepet alirdim.. gun gelir nasilsa 3.00 3.20 lerden satilir. gideri olan bir kagit.
araba pazari gibi dusun, pazara satisa goturdugunde elinde kalmaz. mepet bu seviyelerde bence rahatlikla biriktirilebilir..

Yeni mesajGönderilme zamanı: 22 Eki 2017 21:45 
Kullanıcı avatarı

Teşekkürler

Yeni mesajGönderilme zamanı: 26 Eki 2017 23:24 
Kullanıcı avatarı

Sn Ustaborsaci 25.10.2017 de yapılan olağanüstü genel kurul toplantısında alınan kararları yorumlarmısınız.Çok teşekkür ederim

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver Sayfaya git Önceki  1 ... 897, 898, 899, 900, 901, 902  Sonraki

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir

Geçiş yap:  
kredi
Uyarı : Bu sitede tüm içeriği üyelerimiz oluşturmaktadır.5651 sayılı yasa gereği hukuki sorumluluk içeriği oluşturan üyemize aittir.Hukuka aykırı bir içerik gördüyseniz
ya da herhangi bir üyenin içeriği nedeniyle haklarınızın ihlal edildiğini düşünüyorsanız borsayorumu@borsayorumu.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.