Zaman: 20 Oca 2018 15:36

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver Sayfaya git Önceki  1 ... 898, 899, 900, 901, 902  Sonraki

Yazar Mesaj
 Mesaj Başlığı: Re: IEYHO -Işıklar Enerji ve Yapı Holding Hisse Senedi Yorumları
Yeni mesajGönderilme zamanı: 28 Eki 2017 17:52 
Kullanıcı avatarı
Meslek: İnşaat Mühendisliği

selamlar..
makina muh insaat muh ve tum arkadaslara selam, bende insaat muh.um bu arada.
ieyhoya devam, sabira devam. bilirsiniz ben cok sabirliyimdir ve cok stoploss kullanmam. zararda senelerce bekleyebilirim. yani beklemem o kendisi bekler durur.. keyfi bilir ister bikac aya seneye 1 2 3 tl olur ister 3 sene 0.47 lerde surunur..
asil olay paraya ihtiyacin olmamasi, Allah muhtac etmesin.. ieyhonun cok guzel seviyelere gelecegini halen dusunuyorum nede olsa temelce bedava.. guzel seviyelere geldiginde ekim 2017de yazmistim diye gelirim gene bu sayfaya..
her dususte az az toplamaya devam ederim, bu aralar petun a merak saldim, 9.50 9.70 araligi suoer seviyeler benim icin.. malum ben petunun saglam ve koklu yatirimcisiyim, temettu emeklisiyim.
2018in enerji yili olmasi kuvvetle muhtemel oldugundan ieyhodan 2018yilinda bomba haberler beklemeye devam edicem.. tipki alarko holding gibi.. isiklar ne de olsa benim sektorden, insaat yapi malzemelerini cemasin dokumlerini nigbasin betonunu prekast uretimlerini kullaniyoruz..
bol kazanclar

Yeni mesajGönderilme zamanı: 28 Eki 2017 18:29 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Fotoğrafçılık

Çerikli yazdı:
Resim
y.t.d.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 29 Eki 2017 21:44 
Kullanıcı avatarı

yaklasik 40 takvim gunu icerisinde 0.85 gorecegini dusunuyorum.. sadece dusuncedir, yatirim tavsiyesi degildir..
isiklar holding eski zararlari sermaye azaltimi ile hüpletiyor, ardindan borsaya acilma ve ieyho ile birlesme hikayeleri daha cok yolu var isiklar grubunun bence..
2018 in flash hissesi olacagini dusunuyorum..

Yeni mesajGönderilme zamanı: 31 Eki 2017 05:01 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Akademisyen

clb1031
ugg shoes
michael kors outlet store
coach factorty outlet online
cheap ray ban sunglasses
pandora charms sale clearance
michael kors outlet clearance
uggs
adidas nmd runner
coach outlet online
clb1031

Yeni mesajGönderilme zamanı: 01 Kas 2017 20:45 
Kullanıcı avatarı

yazdiklarimdan bi sen gitmedin ey ieyho!
ey ieyho! sen benim ustadlik unvanimi almaya mi ugrasiyorsun?
sonra ustad bilemedi, cakma ustad diye bana laf attiracaksin?
ayip ayip..
ustadlik boyledir, 10 kagidin 9u gider, 1i gitmedi diye rezil eder..

Yeni mesajGönderilme zamanı: 11 Kas 2017 14:16 
Kullanıcı avatarı

temelce ucuz dedik, adamlar 3 gun icinde ozsermeyeyi 500lerden 120lere indirmis yav..
bu ne hiz?
bu nedenle ieyho artik temelce cok pahali bir duruma gecti.. suan pddd 1.84 lerde!!
hisse ederi 0.22 tl filan yav..
3 5 gun evvel hisse ederi 0.90 idi..
ozsermayeyi cebe indirip yok etmisler, zararina satis farz oldu..
ey ieyho! sana yaziklar olsun..
hayatimda ilk defa ozsermayesini 3/4 oraninda indiren bir sirket almistim, zarara satarim bir daha da sana omrumce bakman ey ieyho..
temelce ucuz derkrn bir anda temelce asiri pahali olan hisseyi tasiyip ne yapayim?
ey ieyho! bana da kazik attin ya..
sirketlere ask ile bakan bana..
sana yatirim yapmam artik, sen kaybettin..
neyse ki temelce cok ucuz ve ciddi prim barindiran yeni 4 hisse buldum, ozsermayesi de kuvvetli, senin gibi katakulli ile ozsermayesini ic etmez..
parayi 4e bolup bekletmeye devam..

0.90eder nere, 0.22 eder nere.. yuh!
pddd1.84e firlamasi nedemek yav?
resmen 0.41/1.84= 0.22 tl ederi var hissenin!!!
YUH!

Yeni mesajGönderilme zamanı: 11 Kas 2017 14:22 
Kullanıcı avatarı

beklentisi bile olsa bu dusuk ozsermaye ile karlilikta istikrar yok ve zor..
bu ozsermaye ic etmesiyle gelecekte gozaltina gidebilir.. her 3 aylikta 10m zarar yazsa 3 senede ozsermayeyi sifirlar yav. ciddi riskli duruma gecmis son bilanco ile!!
bilanco ile ozsermayeyi yok eden bu sirket artik benim gozdem degildir. hoscakal ey ieyho!
zararina satis yaptigim nadir hisse olarak hatiralarimda ve tecrubelerimde kalacaksin!

Yeni mesajGönderilme zamanı: 11 Kas 2017 16:00 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Makina Mühendisliği

Üstadborsacı yeni kağıtlardan favorini yazarmısın

Yeni mesajGönderilme zamanı: 13 Kas 2017 08:53 
Kullanıcı avatarı

biraz bedelsiz kagitlarina yonelmek istiyorum. karton egeen erbos alcar olarak 4 kagit aldim, bunlarin mart-mayis a kadar iyi prim yapacaklarini dusunuyorum. karlar cok iyi geldi, %30-50 arasi prim yaparlar bence.
ieyho malum ozsermayeyi yok etti bu birlesme ile.
suan 0.41tl de bile pddd 1.84, hisse 1tl olsa pddd 4 filan oluyor? ieyho 4pdddyi haketmiyor bence lakin kar uretimi surekli degil.. oysa karton egeen vb. pddd4u de kaldirir, surekli para basan sermayesinin kac kati kar aciklayan sirketler.. bu tip bedelsiz sirketlerini pddd4 veya fk15e kadar rahatlikla elde tutarim, her sene duzenli kar ve az cok temettu garanti olur.
bana daha mantikli geldi bu is..

Yeni mesajGönderilme zamanı: 13 Kas 2017 14:50 
Kullanıcı avatarı

bedelsizler uçuyor yav:)
egeen, alcar, karton, erbos, bfren ve diğerleri..
mart-mayıs aylarına kadar epey gidecekler gibi..
epeydir uyuyan bir bedelsiz takımı var, 3-4 senedir uyuyorlar..
acaba 2018 de 1 tanesi yüksek bedelsiz açıklayıp tüm sürüyü %100 primlendirir mi?
pddd4, fk 15-20 lere kadar kaldırır..bu karlılıkları devam edecek gibi..

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver Sayfaya git Önceki  1 ... 898, 899, 900, 901, 902  Sonraki

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir

Geçiş yap:  
kredi
Uyarı : Bu sitede tüm içeriği üyelerimiz oluşturmaktadır.5651 sayılı yasa gereği hukuki sorumluluk içeriği oluşturan üyemize aittir.Hukuka aykırı bir içerik gördüyseniz
ya da herhangi bir üyenin içeriği nedeniyle haklarınızın ihlal edildiğini düşünüyorsanız borsayorumu@borsayorumu.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.