Zaman: 22 Eki 2018 15:56

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver Sayfaya git Önceki  1 ... 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60 ... 62  Sonraki

Yazar Mesaj
 Mesaj Başlığı: Re: IHMAD - İhlas Madencilik A.Ş. Hisse Senedi Yorumları
Yeni mesajGönderilme zamanı: 07 Eki 2017 20:56 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Diğer

0,80’lik hissenin 2 ayda nasıl 2,80 olduğunu derin matematiğinle bi izah et bakalım. Belki de ICBCT’ nin 1 haftada 3,40’dan 7,60’a gelmesinide açıklayabilirsin. Nede olsa matematik yapıyorsun ya.

Yaşın nedir bilmem ama ben 99’dan beri borsadayım. Yakaladıklarımda oldu kaçırdıklarımda, çok zarar ettiklerimde.

10 iş günü içerinde bu hisse mevcut seviyesi olan 2.81’in çok üzerinde olacaktır. O zaman da derin matematiğinle üflersin.

Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 07 Eki 2017 21:14 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Ekonometri

cabi27 yazdı:
0,80’lik hissenin 2 ayda nasıl 2,80 olduğunu derin matematiğinle bi izah et bakalım. Belki de ICBCT’ nin 1 haftada 3,40’dan 7,60’a gelmesinide açıklayabilirsin. Nede olsa matematik yapıyorsun ya.

Yaşın nedir bilmem ama ben 99’dan beri borsadayım. Yakaladıklarımda oldu kaçırdıklarımda, çok zarar ettiklerimde.

10 iş günü içerinde bu hisse mevcut seviyesi olan 2.81’in çok üzerinde olacaktır. O zaman da derin matematiğinle üflersin.

Yatırım Tavsiyesi Değildir.

eyvallah

Yeni mesajGönderilme zamanı: 08 Eki 2017 17:02 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Öğretmen

cabi27 yazdı:
Hem burada hem başka forumlarda sallamalara pek kulak asmayın. Pazartesi, Salı biraz sallayıp dökebilirler ama sonrası aydınlık. Batık şirketlerin bedellilerini örnek gösterenlere aldırmayın.

Karamsar tablolar çizmeyelim. Hissesine sahip olduğumuz şirketin geleceği parlak. Yüzmilyonlarca dolarlık işlere girecekler elbetteki sermayeyi artıracak. Hiççç canınızı sıkmayın. Bedellinin onaylanması; SPK başvuru, inceleme vs. enaz 2-3 ay sürer. Salak-saçma şirketlerin bedellileri ile karıştırmayın (Martı, Frigo gibi) Bu şirketler hep batık şirketler. Bedelli sermaye artırımıyla şirkete maddi kaynak girişinin olması bu tür geleceği parlak olan şirketlerin hisselerinde olumlu etki yaratır. Çünkü büyük yatırımcı şunu bilirki; Şirkete girecek para borçlar için değilde yeni yatırımlar, İhaleler ve Şirketin büyümesi için kullanılacak. Sabreden arkadaşlar gayet tatlı kazançlar kazanabilirler. Pazartesi hisse belki de tavan-tavan gidecek. Belkide Yatay. Belki de bu haberi kullanarak 2'den beri soluksuz gelen hissede kar realizasyonu olacak. Ama şunu bilin ki, ilerisi aydınlık.

selamun aleyküm
Size teşekkür ediyorum.hisse pazartesi ne yapar onu bilemem ancak yukarıda yazdığınız yorum şahsen bana mantıklı geldi. en azından felaket tellalığı yapmıyorsunuz. Hisseye güvenenler sonuna kadar gidebilirler güvenmeyenler ise pazartesi çıkabilirler ancak milleti şu veya bu şekilde yönlendirmeyin.. vebali büyük bu işlerin ytd..

Yeni mesajGönderilme zamanı: 08 Eki 2017 19:50 
Kullanıcı avatarı

0571şaban yazdı:
cabi27 yazdı:
Hem burada hem başka forumlarda sallamalara pek kulak asmayın. Pazartesi, Salı biraz sallayıp dökebilirler ama sonrası aydınlık. Batık şirketlerin bedellilerini örnek gösterenlere aldırmayın.

Karamsar tablolar çizmeyelim. Hissesine sahip olduğumuz şirketin geleceği parlak. Yüzmilyonlarca dolarlık işlere girecekler elbetteki sermayeyi artıracak. Hiççç canınızı sıkmayın. Bedellinin onaylanması; SPK başvuru, inceleme vs. enaz 2-3 ay sürer. Salak-saçma şirketlerin bedellileri ile karıştırmayın (Martı, Frigo gibi) Bu şirketler hep batık şirketler. Bedelli sermaye artırımıyla şirkete maddi kaynak girişinin olması bu tür geleceği parlak olan şirketlerin hisselerinde olumlu etki yaratır. Çünkü büyük yatırımcı şunu bilirki; Şirkete girecek para borçlar için değilde yeni yatırımlar, İhaleler ve Şirketin büyümesi için kullanılacak. Sabreden arkadaşlar gayet tatlı kazançlar kazanabilirler. Pazartesi hisse belki de tavan-tavan gidecek. Belkide Yatay. Belki de bu haberi kullanarak 2'den beri soluksuz gelen hissede kar realizasyonu olacak. Ama şunu bilin ki, ilerisi aydınlık.

selamun aleyküm
Size teşekkür ediyorum.hisse pazartesi ne yapar onu bilemem ancak yukarıda yazdığınız yorum şahsen bana mantıklı geldi. en azından felaket tellalığı yapmıyorsunuz. Hisseye güvenenler sonuna kadar gidebilirler güvenmeyenler ise pazartesi çıkabilirler ancak milleti şu veya bu şekilde yönlendirmeyin.. vebali büyük bu işlerin ytd..

Aleyküm Selam.

Sıkıntı yok, kısa ve orta vade de az sabır.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 09 Eki 2017 11:07 
Kullanıcı avatarı

Umarım diğer forumlarda bolca bulunan Satılık kalemşörlerin gazına gelipte panikle mallarınızı satmamışsınızdır. Açılışta 2.35’i gösterdikleri hisse An itibarıyla 2.90

Yeni mesajGönderilme zamanı: 09 Eki 2017 11:25 
Kullanıcı avatarı

Gözden kaçan bi son dakika haberi paylaşayım:
Bahçeli; Fetö siyasette mhp yi, ticarette İhlası hedef almıştır.

Hadi bakalım vitesi bi tık daha yukarı atalım :)))

Yeni mesajGönderilme zamanı: 11 Eki 2017 18:47 
Kullanıcı avatarı

99 dan beri borsacı olan arkadaş gel hele bi yorum at suraya noldu 2.19 kagıt kaçtan doner ne eder insanlar bende dahil merak icindeyiz

Yeni mesajGönderilme zamanı: 12 Eki 2017 21:51 
Kullanıcı avatarı

bozuk düzen yazdı:
99 dan beri borsacı olan arkadaş gel hele bi yorum at suraya noldu 2.19 kagıt kaçtan doner ne eder insanlar bende dahil merak icindeyiz

"Hisse düşünce hasedinden sevinen zavallı, sözlerim cılız cüssene epey ağır gelmiş anlaşılan"

Önceki yazımda da yazdığım gibi Pazartesi-Salı sallayıp dökebilirler demiştim ve nitekim öyle de oldu. Ama açıkça söylemeliyim ki 2,15'e değdirebileceklerini bende tahmin etmemiştim. 2,35'den döner ve 2,45-2,55 bandında bi müddet soluklanır diyordum ama düzeltmeyi sert yaptılar.

Grafiği yükleyecektim ama nedense bu sitede olmadı. Hisse.net'de yükledim oradan bakabilirsin.

Özetle; Azda olsa bir kanal oluşumundan söz edebiliriz. Henüz erken ama bu kanal içerisinde kalırsak eğer yarından itibaren 2,18 güçlü destek, 2,35 ise direnç diyebilirim. "Desteği günlük +3 puan artırabilirz"

Harekete başladığı 2 den flama oluşumuna göre 2,45-2,55 kanalına gitmeliydi. Çok iyi gitti 2,90 ları gördü. Bayağı bi kar realizasyonu verdi, değerlendirene. Ama yerinin şu anda bulunduğu 2,24 olmadığı kansındayım. Kısa sürede olması gereken yeri olan 45-55 bandına gelecektir diye tahmin ediyorum.

Ve bir daha ki dalgaya 2,55'den başlayacaktır. Kısa dalgada 3,20, Sert dalgada 3,90'a gider diyebilirim.

Kağıt BİST'in gelecek vaat eden gözde hisselerinden birisi.

Not: Haber Tekniği bozar. Bu sıralar gelecek bi haber kağıdı agresifleştirebilir.

Kesinlikle Yatırım Tavsiyesi Değildir.

En son cabi27 tarafından 13 Eki 2017 10:57 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 12 Eki 2017 23:43 
Kullanıcı avatarı

neyse cabicim sen işini yap ben bi garip ky yim kimseyle kişisel munasebetim yok sen belliki kıvırttırma konusunda iyisin biz yapamıyoz 4 yı bekleyen biri olarak bu kagıtta senin yazdıkarın zırvadan oteye gitmez biz şirketide biiyoz kagıtta cirit atanlarıda tahmin ediyoz az cok
çerikli ustune alınmasın 4 yıl once surası destek burası kostek derken satış yedi tahta çop dedik 180-150 ikaz etmişiz 60 kuruşa dumuş bu tahtalarda teknik taknik hikaye 3 kuruş menfaatini goren patron spek gomeki tırnakçı bilumum i. k.pek neyse ite yalan dolan kıvırmaca vs
biz tradimizi yapıyoz zaten yatırım diye milletin kanına girmeyin vur kaç kagıdıdır bu azcık insanlık tamammı canım kardeim abim neysen.
once sattıkları 30 mlyon lotun parasınının hesabını doksuner 2,38 den

Yeni mesajGönderilme zamanı: 12 Eki 2017 23:57 
Kullanıcı avatarı

Hafta sonu yazımda "Pazartesi-Salı sallayıp dökebilirler" derken ne anladın?
Belli ki okumuşsun ama anlayamamışsın!
Dediğim gibi de oldu.
Kağıt Perşembe + ya döndü. (1 Gün yanılmayla "ABD biraz işi karıştırdı")

Gerisini yukarıda yazdım zaten "Pek anlayacağını sanmam ya"

Bu yazıyı okuyanlarada bi tüyo olsun, eğer yarın 2,36'yı geçtiğini gördüğünüzde Boğa formasyonu başlıyor olabilir.

Kıvırttırma kelimesini sana iade ediyorum. Önce okuduklarını iyice anlamaya çalış.

Kesinlikle Yatırım Tavsiyesi Değildir.

En son cabi27 tarafından 15 Eki 2017 00:55 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver Sayfaya git Önceki  1 ... 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60 ... 62  Sonraki

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir

Geçiş yap:  
kredi
Uyarı : Bu sitede tüm içeriği üyelerimiz oluşturmaktadır.5651 sayılı yasa gereği hukuki sorumluluk içeriği oluşturan üyemize aittir.Hukuka aykırı bir içerik gördüyseniz
ya da herhangi bir üyenin içeriği nedeniyle haklarınızın ihlal edildiğini düşünüyorsanız borsayorumu@borsayorumu.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.