Zaman: 25 Kas 2014 23:39

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver Sayfaya git 1, 2, 3, 4, 5 ... 50  Sonraki

Yazar Mesaj
 Mesaj Başlığı: Re: IHMAD - İhlas Madencilik A.Ş. Hisse Senedi Yorumları
Yeni mesajGönderilme zamanı: 07 Tem 2011 09:09 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Belirtmedi

kimse yok zaten kağıtta da bi numara yok. ben borsadan anlamam türkiyenin genel durumuna bakıp iyiye gittiğini düşündüm ve yatırım amacıyla borsaya girdim. Bu konuda da en çok güvendiğim İHLAS ı seçtim meğer hiç bi şey bizim gördüğümüz gibi toz pembe değilmiş bildiğiniz kumarhane burası yatırım aracı falan değil beni en çok üzen İHLAS hisselerini alanların da bu kadar rezil olduğunu bilmiyodum şimdi onlardan biri de benimzaten bu ülkede bizim değilmiş bazı insanlar bağırırken ülke satılıyo diye kızıyodum ama bu ülke hakkatten satılmış avrupa da amerika da yağmur yağsa bizde sel oluyo. işin özü pişmanım. bu ülkede bizim yapıcamız pek bişey kalmamış paramızı değerlendirme şansımız da yok batma riskiniz çok yüksek bi ülke yabancı değerlendirme kurulları aslında en doğruyu söylüyo pamuk ipliğine bağlıyız her an her şey olabilir.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 07 Tem 2011 10:49 
Kullanıcı avatarı
Meslek: İnşaat Mühendisliği

yeni sayfamız hayırlı olsun arkadaşlar.
uzun süredir bende yazmama kararı almıştım ama yen ihmad sayfasını görünce bişeyler yazalım dedik.
arkadaşlar bu sayfayı neden bu kadar uzun süre boş bıraktınız.herkes güzel ve doğru yorum yapacak diye bir mecburiyet yokki.ha bildiğimiz kadar yorum yapabiliriz.herkes içinden geçeni yazmalı.bu arada saçma sapan yorumlarda yapan olacaktır.onlarıda ciddiye almamak lazım diye düşünüyorum.
türeww hocam bir kişi yanlış bir yorum yaptı diye. bizi neden uzunca bir süre bilgilendirmekten ve faydalanmaktan mahrum ediyorsunuz.bu bize haksızlık değilmi.tamam kırıldınız biliyorum ama bu kadar uzun süre intikam alınmazki.
klavye 99 sen de birşeyler yaz arkadaşım.türeww hocama çağrı yapalım.bizi kımaz belki.
30000 bin lottan fazla ihmad vardı.bir miktarını sattım 10000 lot ekgyo aldım2.74 den şans bu ya oda aşağı saldı.şimdi 19000 lot ihmad var başkada hiç kağıt yok bende aslında pörtföyü çoğaltmak lazım azar azar bulundurmak lazım.biz ikisinin gözünün damarına bakıyoruz.
hayırlısı arkadaşlar bu durum nereye kadar gider.bir iki tavan yapsada bi görsek nevar yani herkesin hissesi yapıp duruyor.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 08 Tem 2011 17:45 
Kullanıcı avatarı
Meslek: İnşaat Mühendisliği

ne inatlaşmaymış be.helal olsun size.en aşırı marjinal guruplar bile esneme gösterdi.sizden çıt yok.
memsa sayfasında YABANCI diye bir yorumcu vardı.adam en azından bişeyler söylüyordu.almayın paranıza yazıktır falan.bizim sayfa maşallah süt dökmüş kedi gibi.teşbihte hata olmasın.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 09 Tem 2011 23:32 
Meslek: Hukuk

AHMETEMİN yazdı:
uzun süredir bende yazmama kararı almıştım ama yen ihmad sayfasını görünce bişeyler yazalım dedik.
arkadaşlar bu sayfayı neden bu kadar uzun süre boş bıraktınız.herkes güzel ve doğru yorum yapacak diye bir mecburiyet yokki.ha bildiğimiz kadar yorum yapabiliriz.herkes içinden geçeni yazmalı.bu arada saçma sapan yorumlarda yapan olacaktır.onlarıda ciddiye almamak lazım diye düşünüyorum.
türeww hocam bir kişi yanlış bir yorum yaptı diye. bizi neden uzunca bir süre bilgilendirmekten ve faydalanmaktan mahrum ediyorsunuz.bu bize haksızlık değilmi.tamam kırıldınız biliyorum ama bu kadar uzun süre intikam alınmazki.
klavye 99 sen de birşeyler yaz arkadaşım.türeww hocama çağrı yapalım.bizi kımaz belki.
30000 bin lottan fazla ihmad vardı.bir miktarını sattım 10000 lot ekgyo aldım2.74 den şans bu ya oda aşağı saldı.şimdi 19000 lot ihmad var başkada hiç kağıt yok bende aslında pörtföyü çoğaltmak lazım azar azar bulundurmak lazım.biz ikisinin gözünün damarına bakıyoruz.
hayırlısı arkadaşlar bu durum nereye kadar gider.bir iki tavan yapsada bi görsek nevar yani herkesin hissesi yapıp duruyor.

ahmetemin kardeşim, yeni sayfamızdan bilgim yoktu. ş,mdi gördüm. hatta bymad sahifesinde 1 temmuzda yazdım sonrada giren olmamış. durmak yok yola devam inş. beklent,mizden bir şey kaybetmedik yalnızca zaman ve sabır lazım şimdi bunları yaşıyoruz

Yeni mesajGönderilme zamanı: 09 Tem 2011 23:37 
Kullanıcı avatarı

ıhlasla iş yapıp ta ne borsada ne de gercek hayatta kar eden adam gormedım...

Yeni mesajGönderilme zamanı: 09 Tem 2011 23:46 

AHMETEMİN yazdı:

tureww hocam arkadaşları bu kadar üzmeye hakkın yok. en kısa zamanda aramıza bekliyoruz

Yeni mesajGönderilme zamanı: 10 Tem 2011 00:55 
Kullanıcı avatarı

sa arkadaşlar...ahmetemin kardeşimizin dediği gibi bir inatlaşma ,bir naz yapma,,bir cezalandırma değil benimkisi...yazma istegimi böyle su gibi içimden akıp götürdü o "kişi"....bende yazmak isterim ama olmuyor ,,belki ileriki günlerde...."klavye99" facebookta yazmış oldugu için yeni gördüm...bu siteye bile girmiyordum.....bu arada tureww2 nin annesine acil şifalar dilerim...herkesten dua bekliyoruz..biraz rahatsızdı...

ihmad da değişen birşey yok...

Yeni mesajGönderilme zamanı: 10 Tem 2011 01:42 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Makina Mühendisliği

PAYITAHT yazdı:
ıhlasla iş yapıp ta ne borsada ne de gercek hayatta kar eden adam gormedım...

+

Yeni mesajGönderilme zamanı: 10 Tem 2011 22:51 

tureww yazdı:
sa arkadaşlar...ahmetemin kardeşimizin dediği gibi bir inatlaşma ,bir naz yapma,,bir cezalandırma değil benimkisi...yazma istegimi böyle su gibi içimden akıp götürdü o "kişi"....bende yazmak isterim ama olmuyor ,,belki ileriki günlerde...."klavye99" facebookta yazmış oldugu için yeni gördüm...bu siteye bile girmiyordum.....bu arada tureww2 nin annesine acil şifalar dilerim...herkesten dua bekliyoruz..biraz rahatsızdı...

ihmad da değişen birşey yok...

tureww2 kardeşim geçmiş olsun allah acil şifalar versin. bu ara benimde dualarınıza ihtiyacım var. annem yarın ameliyat olacak. allah tüm hastalara acil şifalar versin

Yeni mesajGönderilme zamanı: 11 Tem 2011 11:21 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Belirtmedi

İHMAD - İHEVA - İHGZT - İHLAS - İHYAY bune be bari BAYMAD a dokunup bizim başımızı yakmasaydınız onu aldınız onuda bitirdiniz Allah biliyo ya borsa da sizin yüzünüzden çıkmıyo.

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver Sayfaya git 1, 2, 3, 4, 5 ... 50  Sonraki

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir

Uyarı : Bu sitede herhangi bir üyenin mesajı nedeniyle haklarınızın ihlal edildiğini düşünüyorsanız hemen bizimle buradan iletişime geçebilirsiniz.