Zaman: 19 Oca 2018 17:58

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver Sayfaya git Önceki  1 ... 360, 361, 362, 363, 364, 365  Sonraki

Yazar Mesaj
 Mesaj Başlığı: Re: IHYAY - İhlas Yayın Holding Hisse Senedi Yorumları
Yeni mesajGönderilme zamanı: 19 Kas 2014 22:55 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Belirtmedi

bombastik ne olacak bu hal tüm hisseler gitti bu ihlas grubu kaldı giderken satarız yükseldi diye bu defa da dönmez geri

Yeni mesajGönderilme zamanı: 04 Ara 2014 16:29 
Kullanıcı avatarı
Meslek: İnşaat Mühendisliği

Sn Boombastic nasılsın.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 04 Ara 2014 19:05 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Diğer

mediha yazdı:
Sn Boombastic nasılsın.

Merhaba, iyi olmaya çalışıyoruz siz nasılsınız?

Bu arada hissede bekleyen arkadaşların sabrının kalmadığının farkındayım, bu hisse benim de sinirlerimi yıpratmaya bsşladı. Kendimce bir karar aldım, ilk yükselişte kafamdaki rakamdan satıp bir daha da ihlas grubuna ait hiçbir hisse almayacağım. Bu soysuzların şirketinden kazanacağım paradan hayır gelmez. Güvenilir hisselerde kısa vadeli trade yapacağım

Yeni mesajGönderilme zamanı: 26 Ara 2014 11:55 
Kullanıcı avatarı

Karı kılıklı spek kırıtıp durma ya düşür biraz daha alalıne oldu ki da yükselt öyle dök insanları. Ezik gibi tek kademeden alıp satıyorsun. Bak özbal speğine adam 2 katına götürdü hisseyi. Paran yok galiba, borç vereyim istersen :))

Yeni mesajGönderilme zamanı: 26 Ara 2014 12:07 
Kullanıcı avatarı
Meslek: İşletme

Bomba merhaba,
Maaşaallah spekle baş başa, göz göze dövüşüyorsun.
Rahat bırak adamı yahu. :))

Yeni mesajGönderilme zamanı: 26 Ara 2014 12:30 
Kullanıcı avatarı

Selam talebe, affedersin ama bu haysiyetsizleri hayatta rahat bırakmam artık. Benim gibi adamın 1 yılını yemek ne demekmiş görüşücez onlarla :) hisseyi sattığımda da rahat bırakmayacağım, grafik paylaşıp elinde hisse olan arkadaşlara yol göstereceğim. Az önce bist yönetiminden birisiyle görüşüp hissede yaptıkları manipülatif hareketleri de anlattım, biz gereğini yapıcaz dedi ama bilmem naparlar :)

Yeni mesajGönderilme zamanı: 26 Ara 2014 17:10 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Belirtmedi

boombastiC yazdı:
Selam talebe, affedersin ama bu haysiyetsizleri hayatta rahat bırakmam artık. Benim gibi adamın 1 yılını yemek ne demekmiş görüşücez onlarla :) hisseyi sattığımda da rahat bırakmayacağım, grafik paylaşıp elinde hisse olan arkadaşlara yol göstereceğim. Az önce bist yönetiminden birisiyle görüşüp hissede yaptıkları manipülatif hareketleri de anlattım, biz gereğini yapıcaz dedi ama bilmem naparlar :)

adamlara bir zararı olmaz yaptıklarının hiç kar göztermeden dünyayı götürüyorlar bu kadar zaman bu kadar ihale alıp kar edilmez mi hele de akp iktidardayken gözaltına alınsa ne olacak yine ky ye clkhol duruyor ne oldu patrona diğer yerlerde fink atıyor paraları başka şirkete aktardı olan bize clk ye durmadan ceza geliyor firma yok ki icraları bile karşışlamıyorlar olan bizim gibilere

Yeni mesajGönderilme zamanı: 08 Oca 2015 20:19 
Kullanıcı avatarı

bugün itibariyle ihlas grubuyla ilgili hiçbir yorum yapmıyorum, midemi bulandırdı iyice, bir aracı kurum bile teminat olarak elinde bulunan 10 milyon lotu satmış, bir bildikleri vardır diye düşünüyorum, bulaşmayan arkadaşlar fiyata aldanıp sakın bulaşmasın bu adamların parasından hayır gelmez, gidin kar eden güvenilir şirketlere yatırıne oldu kiın, bir daha tövbe ihlas grubuna ait hisse almam

Yeni mesajGönderilme zamanı: 09 Oca 2015 17:01 
Kullanıcı avatarı

derinlik paylaşacak kimse yok mu?

Yeni mesajGönderilme zamanı: 06 Şub 2015 18:22 
Kullanıcı avatarı

bu ihlaslara kara büyümü yapmışlar ne...

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver Sayfaya git Önceki  1 ... 360, 361, 362, 363, 364, 365  Sonraki

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir

Geçiş yap:  
kredi
Uyarı : Bu sitede tüm içeriği üyelerimiz oluşturmaktadır.5651 sayılı yasa gereği hukuki sorumluluk içeriği oluşturan üyemize aittir.Hukuka aykırı bir içerik gördüyseniz
ya da herhangi bir üyenin içeriği nedeniyle haklarınızın ihlal edildiğini düşünüyorsanız borsayorumu@borsayorumu.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.