Zaman: 27 Tem 2017 05:34

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver Sayfaya git Önceki  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13  Sonraki

Yazar Mesaj
 Mesaj Başlığı: Re: İMKB'nin yönü yarın ne olur (Lütfen gerekçe bildiriniz!!!)
Yeni mesajGönderilme zamanı: 20 Eki 2011 16:57 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Maden Mühendisliği

yarın 1000 puan yukarı gıtse sen ...duayı gor:)))
her daıne oldu kiım ALLAH(CC)razı olsun senden guzel abım.ALLAH(CC)gonlune gore versın AMİN.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 20 Eki 2011 17:05 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Maden Mühendisliği

TeknikTemelReis yazdı:
SİBEMOL yazdı:
yarın 1000 puan yukarı gıtse sen ...duayı gor:)))
her daıne oldu kiım ALLAH(CC)razı olsun senden guzel abım.ALLAH(CC)gonlune gore versın AMİN.

DOSTUM..SANA DEĞİL LAFIM..SEN VE SENİNLE 1,2 KİŞİ HARİÇ...GERİSİ KENDİNİ BİLİYOR..YARIN İÇİN Bİ YORUMUM YOK....

bılıyorum abı bana olmadıgını...guldugum su bu kırkayaklar(kırknıcklıler) yarın endeks 3-5 cıksa ne duası yerden yere vururlar senı bılıyorum da ondan yazdım:))dua yerıne bırde baslarına dolansın beddua ederler:)abı bak sen de aynı seyı yazıyorsun ben de uyanık olucaz!!!!!!otesı var mı?uyanık olucaz...saygılar abım.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 20 Eki 2011 17:16 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Belirtmedi

.[/quote]
DOSTUM..SANA DEĞİL LAFIM..SEN VE SENİNLE 1,2 KİŞİ HARİÇ...GERİSİ KENDİNİ BİLİYOR..YARIN İÇİN Bİ YORUMUM YOK....[/quote]
bılıyorum abı bana olmadıgını...guldugum su bu kırkayaklar(kırknıcklıler) yarın endeks 3-5 cıksa ne duası yerden yere vururlar senı bılıyorum da ondan yazdım:))dua yerıne bırde baslarına dolansın beddua ederler:)abı bak sen de aynı seyı yazıyorsun ben de uyanık olucaz!!!!!!otesı var mı?uyanık olucaz...saygılar abım.[/quote]
DOSTUM YARIN BENİ İLGİLENDİRMİYOR..BENİ IMKB 30 DA HİSSE ALLL VARANTLARDA YUKARI GİDECEK DİYENLER İLGİLENDİRİYOR..BAK 73.300 NERE 68.000 NERE........[/quote]

alım varattını 0,22 den sattım zararla kol kestim ama tamamını vernmedim yarında düşer alttan alırım diye...
şu varanta bi alışamadım hep ters yakalanıyorum:((
sen ce doğrumu yapmısıne oldu kiın düşerse allatn alırım diye?

Yeni mesajGönderilme zamanı: 20 Eki 2011 20:08 
Kullanıcı avatarı
Meslek: İletişim-Teknoloji

deliden-yani benden- yorum. savaş bahanesi devam ederse kırmızı, bahane yapmak istemez ise cony amca yeşili yakar- 53.000 den aşağı sarkmasa iyidir, çünkü almanya düşüyor, şu günlerde endeksimiz almanyayı takip ediyordu,pkk savaşı düşüşü hızlandırdı

Yeni mesajGönderilme zamanı: 20 Eki 2011 20:24 
Kullanıcı avatarı

TeknikTemelReis yazdı:
veyselcicek1971 yazdı:
deliden-yani benden- yorum. savaş bahanesi devam ederse kırmızı, bahane yapmak istemez ise cony amca yeşili yakar- 53.000 den aşağı sarkmasa iyidir, çünkü almanya düşüyor, şu günlerde endeksimiz almanyayı takip ediyordu,pkk savaşı düşüşü hızlandırdı

VEYSEL ABİ.. almanyayı baz almayın..almanyanın endeks i ımkb için oyun..yani şişirilmiş durumu..medyanın oyununa gelmeyin..........baz alınacak tek endeks BRAZİLYA........

TEMEL ABİ avrupa krizini almanyanın çözmesi bekleniyor, yaşlı karı ne konuşursa endeksler etkileniyor, ekonomi-siyaset acayip oyunlar dönüyor, korkak yabancı yatırımcı-yada uyanık bahaneci büyükler- fırıldak çeviriyorlar. zahit beyin dediği gibi sadece garanti yetiyor endeksi oynatmak için. bir yabancı satıyor, öteki yabancı alıyor, endeksi düşürecekleri gün ikisi birden satıyor, bugün olduğu gibi.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 20 Eki 2011 20:30 
Kullanıcı avatarı

üstad comdo ve memsa yorumlarmısınn

Yeni mesajGönderilme zamanı: 20 Eki 2011 20:47 
Kullanıcı avatarı

HAKLISIN TEMEL ABİ, KENDİMİ YABANCININ YERİNE KOYUYORUM, BEN YABANCI OLSAM NE YAPARDIM DİYORUM, SONUÇ SENİN YAZDIĞIN GİBİ, HİSSELERİ PAHALI BULUYORLAR ,BÜYÜYEN EKONOMİ OLDUĞUNU DÜŞÜNEREK VAZGEÇEMİYORLAR, DAHA UCUZ ALMAK İÇİN HER BAHANEİ DEĞERLENDİRİYORLAR. ÖNEMLİ OLAN- GELECEK VAADEDEN ŞİRKETLERDE YÜKLÜ PORTFÖYLERİNİ YAPIP KONUMLANMIŞLAR,YANDAŞ KURUMLARIYLA İSTEDİKLERİ FİYATA GETİRİYORLAR, HERŞEY GAYET NET BELLİ TAKASLARDA, İP ONLARDA

Yeni mesajGönderilme zamanı: 20 Eki 2011 21:07 
Kullanıcı avatarı

BIYIKLI YABANCI TÜRKLER Mİ OLUYOR, SAKALLI -ARAP- OLSA, BIYIKSIZ AVRUPA,AMERİKALI OLSA, ASYALI KARIŞIK ONLARA NE DİYECEĞİZ GURBAN OLDUĞUM ABİM

Yeni mesajGönderilme zamanı: 20 Eki 2011 21:15 
Kullanıcı avatarı

TeknikTemelReis yazdı:
veyselcicek1971 yazdı:
BIYIKLI YABANCI TÜRKLER Mİ OLUYOR, SAKALLI -ARAP- OLSA, BIYIKSIZ AVRUPA,AMERİKALI OLSA, ASYALI KARIŞIK ONLARA NE DİYECEĞİZ GURBAN OLDUĞUM ABİM

BIYIKLI YABANCI VE BIIKSIZ OLANLAR CITI VE YANDAŞ BANKADA İŞLEM YAPANLAR.......YANİ BY VE YABANCI.....SAKALILAR İSE.........ONU BİLMEM....AMA BIIKLI OANLAR BU ARALAR SAKAL BIRAKMIŞ OLABİLİR..

GÜLDÜRDÜN BENİ ALLAH DA SENİ GÜLDÜRSÜN,

Yeni mesajGönderilme zamanı: 20 Eki 2011 21:23 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Elektirik / Elektronik Mühendisliği

veysel bey.temel bey 25 sene bursa.da ıscı olarak calısmıs emeklı olup cocukların gelecegı ıcın arabıstan cıddede calısan bır emeklı ıscıyım ben sımdı bıyıklı yabancımı oluyorum ıslemlerımı zıraatten yapan ve 10 senedır borsada oynamayan sımdı elımde sadece 1000 lot adel olan bır ıscı kardesınızım ıkınızede saygılar sunuyorum.

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver Sayfaya git Önceki  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13  Sonraki

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir

Geçiş yap:  
kredi
Uyarı : Bu sitede tüm içeriği üyelerimiz oluşturmaktadır.5651 sayılı yasa gereği hukuki sorumluluk içeriği oluşturan üyemize aittir.Hukuka aykırı bir içerik gördüyseniz
ya da herhangi bir üyenin içeriği nedeniyle haklarınızın ihlal edildiğini düşünüyorsanız borsayorumu@borsayorumu.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.