Zaman: 26 Mar 2017 08:29

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver Sayfaya git Önceki  1 ... 50, 51, 52, 53, 54  Sonraki

Yazar Mesaj
 Mesaj Başlığı: Re: INFO - İnfo Yatırım A.Ş. Hisse Senedi Yorumları
Yeni mesajGönderilme zamanı: 07 Şub 2013 15:53 
Kullanıcı avatarı
Meslek: İnşaat Mühendisliği

2.mango vakasına aday kağıt. senin gibi şirketi borsa kotuna alanda kabahat. sahibine nakit para sağlamaktan başka bir işe yaradıgın yok. her alanın eline veriyorsun. alan, aldıgı noktanın üstünü göremeden satmak ozorunda kalıyor. benimde elimde kaldı ama ben bu şirket iflasını verene kadar burdayım. paramı da gerekirse yok sayarım hepsinin canı cehenneme.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 08 Şub 2013 17:22 
Kullanıcı avatarı
Meslek: İnşaat Mühendisliği

amk cocukları fena tokatladılar bu sefer.hergün %-2 düşüyor. haram zıkkım olsun oç ları ş....sizler amk i...leri.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 11 Şub 2013 08:47 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Belirtmedi

hissede olanların en kötüsü olmuş parantez içinde (ama)neden ama gözaltına düşebilir 50 lere gelebilir 42 lerede gelebilir o yüzden en kötünün olup bittiğini tam olarak iddia edemeyiz kötü olayların ilk bölümü bitmiş gibi 82 den kısa vade için aldım hayırlısı olsun 78-68 arası önemli kademe yapılabilinir dirençler 88-92-98-114-124 dirençlerde 88 es geçiyorum orası önemli değil 92 var denemek isteyecektir 92 üzeri kapanışlarda ikinci zirve 114 orayı orta vadede deneyebilir hisse aylardır kafasına bir fiyat koymuş ve o fiyatı tutturmak için çabalamış durmuş devamlı yatırımcısına zarar ettirmiş bazı yorumları okudum mango benzetmelerine aynen katılıyorum ancak elle tutulur bir tepki hareketler yapması lazımki milletin dikkatini çeksin şu noktada zaten stop koyan başka hisselere kaçan kaçmışdır kalanların zararıda oldukca büyüktür adam 160-110 arası baya güzel treedler yapmış orta vadede buralarda kalıp yatırımcının güvenini kazanmış istediği gibide al satlar yapmış 2 aydırda 100 den -80 kadar indirmiş bu aradaki zaman sürecinde hiç treed yapmamış speğin canı sıkılmıştır buralarda hareket yapmak isteyebilir bana uyar tabiki ytd

Yeni mesajGönderilme zamanı: 13 Şub 2013 12:19 
Kullanıcı avatarı

ACIKLANACAK OZEL DURUM/DURUMLAR:

SIRKETIMIZIN ESKI ORTAKLARINDAN INCI TEKSTIL URUNLERI SAN. VE TIC. A.S 'YE AIT 750.000 ADET B GRUBU TGSAS HISSESININ, TARAFLARI INFO YATIRIM A.S, INFO GIRISIM SERMAYESI YAT. ORT. A.S, INCI TEKSTIL URUNLERI SAN. VE TIC. A.S VE TANRIVERDI YATIRIM HOLDING A.S OLAN 12 TEMMUZ 2012 TARIHINDE DUZENLENEN REHIN TEMINAT ANLASMASINA GORE, INFO GIRISIM SERMAYESI YATIRIM ORTAKLIGI A.S LEHINE REHINLI OLDUGUNU OGRENMIS BULUNMAKTAYIZ. BU SEBEPLE 13 SUBAT 2013 TARIHLI MKK KAYITLARINDA SOZ KONUSU HISSELER HALEN INCI TEKSTIL URUNLERI SAN. VE TIC. A.S 'DE GORUNMEKTE OLUP, MKK SISTEMINDEKI ORTAKLIK YAPIMIZ EK.1 TABLODA BELIRTILMEKTEDIR.

BUNUNLA BIRLIKTE INCI TEKSTIL URUNLERI SAN. VE TIC. A.S SOZ KONUSU HISSELERI 26.12.2012 TARIHINDE YAPMIS OLDUGU SATIS SOZLESMESI ILE SATMIS BULUNMAKTA OLUP, HISSELERIN MULKIYETI YENI ORTAKLARA GECMISTIR. BUNA DOGRULTUDA SIRKET PAY DEFTERIMIZDE DUZENLENMIS ORTAKLIK YAPIMIZ EK.2 TABLODA GOSTERILMISTIR.

TARAFLARIN YAPTIGI GORUSMELER VE TARAFIMIZA SOZLU OLARAK GECILEN BILGILER DOGRULTUSUNDA, SOZ KONUSU HISSELER, HISSELERIN BULUNDUGU MKK UYESI TARAFINDAN, HISSELERI SATIN ALAN YENI ORTAKLARA REHINLI OLACAK SEKILDE MKK KAYITLARINDA AKTARILACAKTIR. AKTARIMA ILISKIN SOZ KONUSU BASVURULAR ILGILI ORTAKLARCA 15.02.2013 TARIHINDE YAPILMISTIR.

YUKARIDA GELISEN OLAYLAR SIRKETIMIZIN BILGISI DISINDA GELISMEKTE OLUP, EDINILEN BILGILER DOGRULTUSUNDA KAMUYA BILGILENDIRME YAPILMAKTADIR.

burda ne anlatılmak isteniyor bir haftadır aynı haber yayınlanıyor.:)))) iyi mi kötü mü?

Yeni mesajGönderilme zamanı: 12 Mar 2013 12:59 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Makina Mühendisliği

Hisse kaderine terk edilmiş.Operasyon yeyip eski haline gelen kagıt yok.Ama herşeyinde bir ilki vardır.Haydi info :)

Yeni mesajGönderilme zamanı: 17 Nis 2013 15:04 
Kullanıcı avatarı

bu hisseye kimse niye birşey yazmıyor

Yeni mesajGönderilme zamanı: 05 Eyl 2013 17:10 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Diğer

Benim 5000 lotum var, can ım sıkılmaz :) 63 de olabilir. 53 de, 33 de, hatta 0 (sıfır) diye yazmışsınız ya o da olabilir. rest :)

Öğlenden önce 824 lotla seans kapat, ikinci seans 1 saate yakın hiç işlem yapma, sonra 80 küsür bin işlem, vay anasına yaw:) ne oldu sebep ne, bilen varsa yazsın :)

Yeni mesajGönderilme zamanı: 10 Eyl 2013 15:29 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Diğer

Saat 15:30,,, ikinci seans 100 lot işlem yok. Ben seyrediyorum :)

Yeni mesajGönderilme zamanı: 07 Eki 2013 22:40 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Akademisyen

bilançosu gayet iyi,cari oran yüksek. teknik olarak da, yönü yukarı gibi duruyor. bana göre, bu fiyat seviyesi oldukça cazip. izlemeye değer buluyorum...

Yeni mesajGönderilme zamanı: 12 Eki 2013 20:54 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Akademisyen

hacim çok dar. son 10 günde patron iyi mal toplamış.hisse aşırı bir baskıya maruz kalıyor. işlem olmamasının sebebi de bu. şimdilik kimse hisseye yaklaşamıyor görüntüsü var ama.şahsen takibe almaya değer buluyorum...

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver Sayfaya git Önceki  1 ... 50, 51, 52, 53, 54  Sonraki

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir

Geçiş yap:  
Uyarı : Bu sitede tüm içeriği üyelerimiz oluşturmaktadır.5651 sayılı yasa gereği hukuki sorumluluk içeriği oluşturan üyemize aittir.Hukuka aykırı bir içerik gördüyseniz
ya da herhangi bir üyenin içeriği nedeniyle haklarınızın ihlal edildiğini düşünüyorsanız borsayorumu@borsayorumu.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.