Zaman: 02 Ağu 2014 08:29

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver Sayfaya git Önceki  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 103  Sonraki

Yazar Mesaj
 Mesaj Başlığı: Re: ISCTR - İş Bankası (C) Hisse Senedi Yorumları
Yeni mesajGönderilme zamanı: 31 Mar 2010 12:05 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Sekreterlik

peki bu kağıt elden ne zaman çıkarılır?

Yeni mesajGönderilme zamanı: 31 Mar 2010 12:14 
Meslek: Hukuk

baybilir yazdı:

şimdi bu kağıt için tırmanış göstergelere göre daha yeni başladı ben kendi takibimi belli bir rakama göre ayarlamıyorum daha çok indikatörlerin davranışına göre yapıyorum en favori indikatörüm CCI oda da henüz aşırı alış bölgesine yaklaşmadı benim sistemimde aşırı alış bölgesine kağıt girdiği zaman bilki belli bir zaman sonra ters dönüş başlayacaktır ve satışlar gelecektir satış sinyalini gördüğüm anda çıkarırım elmden kağıdı kendim satacağm zaman zaten burdan yine yazarım

Yeni mesajGönderilme zamanı: 31 Mar 2010 12:35 
Kullanıcı avatarı

sercev1 yazdı:
baybilir yazdı:

şimdi bu kağıt için tırmanış göstergelere göre daha yeni başladı ben kendi takibimi belli bir rakama göre ayarlamıyorum daha çok indikatörlerin davranışına göre yapıyorum en favori indikatörüm CCI oda da henüz aşırı alış bölgesine yaklaşmadı benim sistemimde aşırı alış bölgesine kağıt girdiği zaman bilki belli bir zaman sonra ters dönüş başlayacaktır ve satışlar gelecektir satış sinyalini gördüğüm anda çıkarırım elmden kağıdı kendim satacağm zaman zaten burdan yine yazarım

bu indikatör ü nereden temin edebilirim. internetten mi indirmem gerekiyor. yardımcı olursan sevinirim. bol kazançlar

Yeni mesajGönderilme zamanı: 31 Mar 2010 14:54 
Meslek: Hukuk

baybilir yazdı:
sercev1 yazdı:
baybilir yazdı:

bu indikatör ü nereden temin edebilirim. internetten mi indirmem gerekiyor. yardımcı olursan sevinirim. bol kazançlar

öncelikle bunula ilgili programlar var ama ücretsiz ulaşabileceğin programlar değil tabi bunlar , şayet yapıkredi müşteri isen hesap numaranla ve internet şifrenle realtrade programını yapıkredinin sayfasından yükleyip kullanabilirsin ama tabi indikatörler dediğim yüzlerce indikatör var bunlar için internette araştırma yapabilirsin yorumlamak uzun yıllar gerektiren eğitimlerle olur hata yapa yapa bazen grafikleri çözülebilir ama en güzeli güzel bir eğitim alman olacak çünkü borsada işler dediğim gibi kendin öğrendiğin bildiğin yoldan gidersen daha başarılı olur insanlar birilerine bağlı tüyolarla anca milim yol alır oda öğrenemez birilerine bağlı devam edersin ama sadece indikatörlerle bitmiyor iş aynı şekilde grafikleride yorumlamayı çok iyi öğrenmen şart benim sana önereceğim şayet eğitimini alırsan momentum, CCI,stochhastic,RSI gibi indikatörler tabi bunun yanında hareketili ortalama grafiklerinede takip ediyorum ama bu her yorumcuya göre değişir başkaları başka bir grafik kombanisyonu kendine geliştirebilir bu dedilklerimi biraz araştır internetten bunlarla ilgili eğitim veren siteler azçok gösterenler var ama zahmetli bir iş uğraşman gerekir

Yeni mesajGönderilme zamanı: 31 Mar 2010 15:09 
Kullanıcı avatarı

verdiğin bilgiler için çok teşekkür ederim. Biraz kafa patlatmak gerekiyo anlaşılan yapıcaz artık. :) bol kazançlar arkadaşım.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 01 Nis 2010 08:54 
Kullanıcı avatarı

ısctr nakit temettüyü bugün dağıttı

Yeni mesajGönderilme zamanı: 01 Nis 2010 09:15 
Kullanıcı avatarı

Peki bu kağıt neden düşüyor? Temettü dağıtan kağıt düşer mi?

Yeni mesajGönderilme zamanı: 01 Nis 2010 09:19 
Kullanıcı avatarı

maniaccoder yazdı:
Peki bu kağıt neden düşüyor? Temettü dağıtan kağıt düşer mi?

bildiğim kadarıyla temettü dağıtıldığında maliyet ve birim fiyatı dengeleniyor.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 01 Nis 2010 09:19 
Kullanıcı avatarı

Bir de ben dün 2000 adet ISCTR aldım. Temettü hakkım var mı? Onu da anlamadım..

Yeni mesajGönderilme zamanı: 01 Nis 2010 09:28 
Kullanıcı avatarı

maniaccoder yazdı:
Bir de ben dün 2000 adet ISCTR aldım. Temettü hakkım var mı? Onu da anlamadım..

belli olur hesabından alıp almadığın

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver Sayfaya git Önceki  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 103  Sonraki

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir

Uyarı : Bu sitede herhangi bir üyenin mesajı nedeniyle haklarınızın ihlal edildiğini düşünüyorsanız hemen bizimle buradan iletişime geçebilirsiniz.