Zaman: 19 Oca 2018 17:55

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver Sayfaya git Önceki  1 ... 10, 11, 12, 13, 14  Sonraki

Yazar Mesaj
 Mesaj Başlığı: Re: ISKUR - İş Bankası Kurucu Hisse Senedi Yorumları
Yeni mesajGönderilme zamanı: 25 Şub 2012 02:42 
Kullanıcı avatarı
Meslek: İktisat

gozde yazdı:
Bekliyorum ben hala.eski dostlarda hala hissedeler mi ?sevgilerimle.

Merhaba syn. gozde,

Bu aşamadan sonra beklemekten beşka seçenek yok diye düşünüyorum.
Yılda bir kez hareketlenmesi gerekiyor.
Hissemiz yanılmıyorsam 1.5 yıldır hareketsiz.
Artık birşeyler olması gerekiyor.
Selamlar.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 29 Mar 2012 22:42 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Sekreterlik

BENDE BİR YILI AŞKINDIR BEKLİYORUM BU KAĞIDI 20 BİN OLMADAN SATMAM 2 TANE VAR BİRİ 10,400TL DEN BİRİ 7,000 TL DEN ALDIM. 20 OLMASINI BEKLİYORUM GÖZDE SENIN DUSUNCEN NE?
KAÇ KİŞİ KALDI BU KAĞITTA AMATÖR, SANIRIM ÇOK YOK PROFLARIN ELİNDE BU KAĞIT ONLAR İSTEDİĞİNDE ÇIKACAK DİYE DÜŞÜNÜYORUM SİZ NE DİYORSUNUZZZ. YTD

Yeni mesajGönderilme zamanı: 10 Nis 2012 22:57 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Hemşire

Sayın erhan 24 merhaba . Kusura bakmayın msj yeni gördüm.Ben hala hissedeyim ve eski zirve mutlaka test edilecektir düşüncesiyle bekleyeceğim. Saygılarımla

Yeni mesajGönderilme zamanı: 11 May 2012 09:22 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Sekreterlik

doktor durum ne ses soluk çıkmıyor kimse yazmıyor bi düşüncesi olan varmı?
yazarsanız sevinirim.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 31 Mar 2013 21:23 
Kullanıcı avatarı
Meslek: İktisat

gozde yazdı:
Sayın erhan 24 merhaba . Kusura bakmayın msj yeni gördüm.Ben hala hissedeyim ve eski zirve mutlaka test edilecektir düşüncesiyle bekleyeceğim. Saygılarımla

sayın gozde merhaba,
Hala hissede misiniz?
Ben hala beklkiyorum.
Selamlar.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 07 Haz 2013 23:49 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Hemşire

Sayın Oktay merhaba
hissedaşlığımz devam ediyor. Sanırım keçi damarım tuttu . Bekliyorum :)

Yeni mesajGönderilme zamanı: 21 Eyl 2013 15:38 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Makina Mühendisliği

ARKADAŞLAR İŞKURA BU FİYATLARDAN GİRİLİRMİ TAVSİYE EDERMSİNİZ...???

Yeni mesajGönderilme zamanı: 01 Şub 2015 19:07 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Avukat

TÜRKİYE İŞ BANKASI A.Ş. / ISATR, ISBTR, ISCTR, ISKUR, 2014/Yıllık Konsolide Olmayan Net Dönem Karı 3.382.442.000TL

Yeni mesajGönderilme zamanı: 23 Şub 2015 23:03 
Kullanıcı avatarı

TÜRKİYE İŞ BANKASI A.Ş. / ISATR, ISBTR, ISCTR, ISKUR [] 23.02.2015 15:13:39
http://www.kap.gov.tr/bildirim-sorgu...aspx?id=415154

Haber ve Söylentilere İlişkin Açıklama

AÇIKLAMA:
Bazı gazetelerde ve sosyal medyada Bankamız faaliyetlerine ilişkin olarak gerçek dışı haber ve değerlendirmelere yer verilmeye devam edildiği görülmektedir.

İş Bankası, kuruluşundan bu yana daima ülke menfaatlerini öne koyarak, faaliyetlerini tamamen ve sadece ticari ilkeler ve bankacılık prensipleri çerçevesinde başta Bankacılık Kanunu olmak üzere mevzuata uygun bir şekilde yürütmektedir. Bankamız bunun haricinde kaynağı ve gerekçesi tarafımızca bilinmeyen açıklamaların tarafı ve muhatabı değildir. Ayrıca, Bankamız faaliyetlerine ilişkin olarak bunun aksine bir değerlendirme veya gelişme bulunmamaktadır. Bankamızın gündeminin bu kapsamda sadece bankacılık faaliyetlerinden oluştuğunu, bu nedenle gerçek dışı haber ve iddialara itibar edilmemesini, gerçek dışı yayınlara karşı Bankamızın yasal yollara başvurmakta olduğunu kamuoyu bilgisine saygıyla sunarız.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 01 Mar 2015 16:07 
Kullanıcı avatarı

Bir forumda jandarma nickli yatirimcinin 2013te yaptigi bir yorumu alinti yaptim

"""06-08-2013, 10:10
İş Bankası Kurucu hissesi olanların DİKKATİNE!

Sizlerle çok önemli gördüğüm bir konuyu paylaşmak istiyorum.

İlgili mevzuat gereği İşbankası'nın dönem sonu net karının %74'ünün %10'u kurucu hisselere dağıtılması gerekiyor. Yalnız bunun önünde tek bir engel var, o da; mevzuatta parantez içinde belirtilen (ödenmiş sermayenin 250 Bin – ikiyüzellibin- Türk Liralık bölümü ile sınırlı olarak) ifadesidir. Eğer bu ifade olmaz ise sizlerin de hesaplayabileceği üzere yıllık 250 milyon civarında bu hisselere kar dağıtılması gerekmektedir. Sonuç olarak her hisse başına son yılların kar rakamlarına bakılıp her yıl 100.000 TL temettü vermesi gerekecektir demek mümkün. Bu da bugün ISCTR hissesinin yıllık temettü miktarının ortalama 30-35 katına işlem gördüğü göz önüne alınarak, hissenin olası değerini 3.000.000 - 3.500.000 TL civarında hesaplamak mümkün.

Şimdi sıra sorularda;

1- Mevzuatta parantez içinde belirtilmiş sınırlandırma hukuki midir?
2- Bu sınırlama ne zaman konmuştur?
3- Bu sınırlamanın konduğu günden günümüze enflasyondan kaynaklanan kayıplara ne olmuştur?
4- Bu sınırlamanın konduğu günden günümüze İşbankasının sermayesi ne kadar artmıştır? Bu artışa rağmen parantez içindeki rakam neden sabit kalmıştır?

ÖZETLE BÖYLE BİR PARANTEZ SINIRLAMASI KONMASI HUKUKİ Mİ? HUKUKİ OLSA BİLE KONDUĞU GÜNDEN GÜNÜMÜZE SERMAYE ARTIŞI VE ENFLASYONDAN KAYNAKLANAN KAYIPLARA NE OLMUŞTUR? VE BUNUNLA İLGİLİ BİR DAVA AÇILIRSA NE OLUR?

Bunlar sorular daha sonra tekliflerim de olacak ama önce sizlerin de fikirlerini almak istedim."""

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver Sayfaya git Önceki  1 ... 10, 11, 12, 13, 14  Sonraki

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir

Geçiş yap:  
kredi
Uyarı : Bu sitede tüm içeriği üyelerimiz oluşturmaktadır.5651 sayılı yasa gereği hukuki sorumluluk içeriği oluşturan üyemize aittir.Hukuka aykırı bir içerik gördüyseniz
ya da herhangi bir üyenin içeriği nedeniyle haklarınızın ihlal edildiğini düşünüyorsanız borsayorumu@borsayorumu.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.