Zaman: 19 Oca 2018 17:59

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver Sayfaya git Önceki  1 ... 18, 19, 20, 21, 22  Sonraki

Yazar Mesaj
 Mesaj Başlığı: Re: ISYAT - İş Yatırım Ortaklığı Hisse Senedi Yorumları
Yeni mesajGönderilme zamanı: 06 Nis 2012 16:17 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Belirtmedi

jeo_muh yazdı:
Sana kesinlikle katılıyorum... aldık hisseyi gördük... boğa da olmayınca ona sorardık en azından... kaldık hisseyle sap gibi... takip ettiğim kişilerden tnt de iyi önerdiği hisseler güzel gidiyor hekts aldım en azında isyat gibi çakılmıyor... 1,51 den aldıne oldu ki... isyatı gti sağ olsun 1,03 den aldım azacak demiş azdı 0,95 oldu... zarara bak..

nasıl hisse zarara bak yaww savaş çıksa bu kadar düşmez yaww ayıp

Yeni mesajGönderilme zamanı: 06 Nis 2012 17:10 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Hukuk

Temettü dedigin arcelik gibi vermeli.dün verdi 7.58 o gordu bugun hemen zıpladı işte ama ışyat adı ustunde yatıyor.bakalım tuprs ve toaso ne yapacak

Yeni mesajGönderilme zamanı: 06 Nis 2012 17:11 
Kullanıcı avatarı

temettu felan verceğini bilmiyordum bılsem gırmezdım lanet olsun yaww

Yeni mesajGönderilme zamanı: 07 Nis 2012 13:31 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Jeoloji Mühendisliği

Ben zaten baktım hisse baya çıkmış terettüt ettim... Gti deyince üstat adam... girdik ebnim şansa tutmadı... Tnt nin dediği hekts aldım birde o enazından düşmüyor :))) Isyat çakıldı bekle 5 aya toparlar artık... Allahıne oldu ki...

Yeni mesajGönderilme zamanı: 09 Nis 2012 16:16 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Jeoloji Mühendisliği

Kendim hisse önersem daha iyi öneriyormuşum... Benim aldığımda da zarar oluyor... Ama bu kadar olmuyor... pehh pehhh pehhh

Yeni mesajGönderilme zamanı: 09 Nis 2012 21:22 
Kullanıcı avatarı

yok mu bi bilen zararkes mı yapalım nedelıne oldu ki kan emiciler somurduler bizi.........

Yeni mesajGönderilme zamanı: 13 Nis 2012 15:05 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Beslenme ve Diyetisyen

Arkadaşlar.
Zararınız büyükse satmayın. Bu hisse toparlar ama bu kısa vadede olmaz. Seneye bu zamanlar tekrar aynı arakamları görecektir. o zaman satarsınız. bu hisse kısa vadede toparlamaz dipi bulur.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 11 Ağu 2012 09:11 
Kullanıcı avatarı
Meslek: İnşaat Mühendisliği

"Birleşme İşlemlerine İlişkin İMKB Duyurusu

İş Yat. Ort.'un TSKB Yat. Ort.'u tüzel kişiliğinin sona erdirilmesi suretiyle tüm hak, alacak, borç ve yükümlülükleriyle birlikte devir almasına ilişkin pay değişim işlemlerinin 13.08.2012 tarihinden itibaren gerçekleştirilecek olması nedeniyle Borsa'daki uygulama aşağıda gösterildiği biçimde yapılacaktır:
1- Söz konusu devralma nedeniyle TSKB Yat. Ort. paylarının işlem sırası 10.08.2012 tarihinde 2. seans sonrasında kapatılacak ve TSKB Yat. Ort. kapsamında bulunduğu İMKB Menkul Kıym. Y.O. Endeksinden çıkarılacaktır.
2- 30.12.2010 tarih ve 357 sayılı Genelgemizin 9.1 maddesine göre İş Yat. Ort.'un payları 13.08.2012 tarihli Birinci seansta serbest marjla işlem görecek olup, paylar için referans fiyat 0,95 TL'dir (İş Yat. Ort. ile TSKB Yat. Ort. paylarının 10.08.2012 tarihli 2. seansta oluşan ağırlıklı ortalama fiyatlarına göre hesaplanan piyasa değerleri toplamının, İş Yat. Ort.'un devralma işlemi sonrasındaki sermayesi olan 160.599.284 TL'yi temsil eden pay sayısına bölünmesi suretiyle hesaplanmıştır).
3- 13.08.2012 tarihinden itibaren İMKB Endekslerinin hesaplanmasında İş Yat. Ort.'un paylarının adedi 160.599.284, fiili dolaşım oranı %39 olarak dikkate alınacaktır.
4- İş Yat. Ort. payları için bir defada girilebilecek maksimum emir miktarı 25.000 lot olarak belirlenmiştir.
"

Baktığım kadarıyla bu hisse sahibi olan forum kullanıcı yok gibi... Yukarıda açıklanmış duruma göre hissedeki düşünceler ne olabilir? Konusunda uzman birisi yorumlayabilir mi yeni gelişmeyi?

Yeni mesajGönderilme zamanı: 13 Ağu 2012 08:10 
Kullanıcı avatarı
Meslek: İnşaat Mühendisliği

Düşüncesi,bilgisi olan yok mu? :) Açılışı bekleyip görelim o zaman

Yeni mesajGönderilme zamanı: 19 Eyl 2012 20:54 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Halkla İlişkiler ve Tanıtım

her yıl temettu hareketi yapar koskoca sanayi sirketlerinin veremedigini bu 1 tl lik hisse verir.bu sene yuzde 20 olabilir temettu.birlesme oldu .sirket birlesmeden once karliligi cok yuksekti tskyo ile birlestikten sonra cok daha iyi bir bilanco acıklayabilir
aralik ocak subat hareketli oldugu aylardir. en az yuzde 40 artma potansiyeli var.supriz bir bedelsiz acıklarsa tadından yenmez.

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver Sayfaya git Önceki  1 ... 18, 19, 20, 21, 22  Sonraki

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir

Geçiş yap:  
kredi
Uyarı : Bu sitede tüm içeriği üyelerimiz oluşturmaktadır.5651 sayılı yasa gereği hukuki sorumluluk içeriği oluşturan üyemize aittir.Hukuka aykırı bir içerik gördüyseniz
ya da herhangi bir üyenin içeriği nedeniyle haklarınızın ihlal edildiğini düşünüyorsanız borsayorumu@borsayorumu.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.