Zaman: 17 Ağu 2017 06:49

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sonraki

Yazar Mesaj
 Mesaj Başlığı: Re: JANTS - Jantsa Jant Sanayi Hisse Senedi Yorumları
Yeni mesajGönderilme zamanı: 25 Eyl 2012 20:41 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Beslenme ve Diyetisyen

Herkeze hayırlı aksamlar;

Bu hisseye pazartesi dahil oldum.Bugün yüzde 8 yaptı.Gidişat gayet iyi.Hedefim 17 18.şuanlık.20 leri gördüğü taktirde yüklü bir alıne oldu kiıp 30 hedef belirlemek üzere hisseye girmeyi düşünüyorum.Yatırım tavsiyesi değildir.İncelemekte fayda görüyorum.Bir de admin j grubunu ana sayfaya eklermisiniz?

Bol kazanclar

Yeni mesajGönderilme zamanı: 06 Eki 2012 18:13 
Kullanıcı avatarı
Meslek: İletişim-Teknoloji

bu forumda jantsa cı yok mu arkadaşlar.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 24 Eki 2012 17:42 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Biyoloji

Jantas için ne dersiniz arkadaşlar.15.05 i gördü ve hala düşüyor.nerden döner yada döner mi

Yeni mesajGönderilme zamanı: 31 Eki 2012 19:46 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Belirtmedi

BUGUN DONDUU ARKADASLAR HADI HAYIRLI OLSUNN :)

Yeni mesajGönderilme zamanı: 19 Kas 2012 16:35 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Makina Mühendisliği

Degerli goruslerin icin sagol ******..bu hisse ilk arzdan beri takibimde...ilerisi beklentiki olan bir hisse.birde sende farketmissindir yeni halka arz sirketlerin cogu millete yuksekten verdi simdi diblerde ama bu jantsa oyle gorunmuyor .sirket saglam gibi duruyor.ilk arz fiyati olan 10 lu seviyelere inse bir dk dusunmeden alirim.10 lu seviyelerdeydi neden almadin diyecek olursan su afyon dan bir kurtulamadim gitti.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 19 Kas 2012 16:36 
Kullanıcı avatarı

Ayrica senjn cagrini fekrarliyorum site yon..j harfjnide harj grubuna alin.bu is bukadar zor olmasa gerek..takler..

Yeni mesajGönderilme zamanı: 15 Oca 2013 11:44 
Kullanıcı avatarı

Ulan arkadaş bu talihsizlik mi diyeyim bahtsızlıkmı 11,15 maliyetli jants ımı sattım bedelsiz deyip komhl ye girdim bu işi yapanlar çok güzel yapıyor arkadaş milletin aklını çelmek için

Yeni mesajGönderilme zamanı: 30 Oca 2013 18:09 
Kullanıcı avatarı

MİLLETİN AKLINI KARIŞTIRMAYIN.KAĞIT ÜZERİNDE ŞİRKET DEĞİL BU.BAKIN ŞİRKETİN SİTWSİNE.ÇOK BEKLENTİLİ HİSSE.SERMAYESİ AZ.KAR YAPAN İHRACAT İTHALAT YAPAN CİDDİ BİR ŞİRKET.PATRON HALKA ARZI ARTTIRMAYACAĞIZ DİYOR.SOYGUNCU DEĞİLLER YANİ.BENCE 10-TLDEN 60-TLYE GİDEN BİR EGEEN GİBİ BİR HİSSE.UZUN BEKLEYEN ÇOK KAZANACAK GİBİ.BU FİYATLAR KELEPİR.ÇOK İNCELEDİM UZUN VADE 5-10-KAR (3-YIL İÇİNDE )TAHMİNEN KAZANDIRACAK HİSSE.BU BİR YORUM AMA BU YORUMU UNUTMAYIN BEN BU İŞİN UZMANIYIM UZUN VADE DE KAZANDIRACAK HİSSELERDE 1.SIRADA GİBİ.AL SAT TAVSİYESİ DEĞİL SADECE YORUMDUR.TARİH=30.01.2013.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 13 Şub 2013 16:29 
Kullanıcı avatarı

yavrum benim kara bak 20 tl de soluklanır bu hisse :)

Yeni mesajGönderilme zamanı: 13 Şub 2013 17:06 
Kullanıcı avatarı

ALTTAKİ YAZIMI YAZIP OKUYAN VE OGÜN 14.TLDEN ALAN ARKADAŞLAR BOL KAZANÇLAR.13.02.2012 FİYAT=17.25 OLDU.VAYBE DEMEYİN 12.AYLIK KARI=16.MİLYON.BİR KIYASLAMA ARAÇ PARÇASI YAPAN egeen.Fiyatı=65.karı=16.milyon.bu fiyatlara nekadar pahalımı ucuzmu istatistik yapım.kararı kendiniz verin.BU YAZILARIMI BENDEN BAŞKASI YAZMAZ.CİDDİYE ALMAYANLAR ŞİMİ ALIP YARIN ZARAR EDİNCEDE KIZMASINLAR NE DEDİM 3-IL BEKLEYEN DEDİM.AMA BEKLENİRMİ.BOŞTA PARASI OLAN İÇİN GÜZEL YATIRIM.ÇOK YÜKSEK FİYATLAT BEKLİYORUM AMA YAZMAYACAĞIM KAYITLI SERMAYESİ DAHİ=150.MİYON.ARTIK KAFANIZDA FİYATI BELİRLEYİN.KAZANIPTA SATANLARI DA TEBRİK EDİYORUM NEDEN BİR HİSSEDE KAZANDIM DEMEN İÇİN KAR EDİNCE SATIPTA KAZANDIM ANLAMA GELİR SATMADAN KAZANDIM DİYEMEZSİN.HOŞÖAKALIN BOL KAZANÇLAR HERKEZE.AL SAT TAVSİYESİ DEĞİLDİR YORUMDUR.HEM BU HİSSDE AZ YORUM YAPILIYOR ONUDA ANLAMADIM IDA İLGİNÇ HAKİKATE.****************************
MİLLETİN AKLINI KARIŞTIRMAYIN.KAĞIT ÜZERİNDE ŞİRKET DEĞİL BU.BAKIN ŞİRKETİN SİTWSİNE.ÇOK BEKLENTİLİ HİSSE.SERMAYESİ AZ.KAR YAPAN İHRACAT İTHALAT YAPAN CİDDİ BİR ŞİRKET.PATRON HALKA ARZI ARTTIRMAYACAĞIZ DİYOR.SOYGUNCU DEĞİLLER YANİ.BENCE 10-TLDEN 60-TLYE GİDEN BİR EGEEN GİBİ BİR HİSSE.UZUN BEKLEYEN ÇOK KAZANACAK GİBİ.BU FİYATLAR KELEPİR.ÇOK İNCELEDİM UZUN VADE 5-10-KAR (3-YIL İÇİNDE )TAHMİNEN KAZANDIRACAK HİSSE.BU BİR YORUM AMA BU YORUMU UNUTMAYIN BEN BU İŞİN UZMANIYIM UZUN VADE DE KAZANDIRACAK HİSSELERDE 1.SIRADA GİBİ.AL SAT TAVSİYESİ DEĞİL SADECE YORUMDUR.TARİH=30.01.2013.

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sonraki

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir

Geçiş yap:  
kredi
Uyarı : Bu sitede tüm içeriği üyelerimiz oluşturmaktadır.5651 sayılı yasa gereği hukuki sorumluluk içeriği oluşturan üyemize aittir.Hukuka aykırı bir içerik gördüyseniz
ya da herhangi bir üyenin içeriği nedeniyle haklarınızın ihlal edildiğini düşünüyorsanız borsayorumu@borsayorumu.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.