Zaman: 24 Ağu 2017 03:58

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver Sayfaya git Önceki  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sonraki

Yazar Mesaj
 Mesaj Başlığı: Re: Kaç Yıldır Borsadasınız?
Yeni mesajGönderilme zamanı: 22 Nis 2011 14:00 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Makina Mühendisliği

1997 yılından beri borsadayım öğrendiğim tek şey sabır ve kısa vadeden kaçınmak.Tüne oldu kiırımlarımı uzun vade üzerine kurarım saygılar

Yeni mesajGönderilme zamanı: 22 Nis 2011 14:05 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Maden Mühendisliği

kasım 2010 sonu itibari ile borsaya girdim,ilk kağıtlarım netaş ve ptofs oldu,sonra konyayı aldım iyiki almışım,netaştan temettüden sonra çıktım sonra gene aldım ama 100 lerden :) bir ara baktım 38 tane değişik kağıdım olmuş,hepsini sattım bir tüyo alıncaafyona girdim,ama oda fos çıktı,gene kendi bildiğimi yapacağım,YTD

Yeni mesajGönderilme zamanı: 18 Tem 2011 18:42 
Kullanıcı avatarı
Meslek: İletişim-Teknoloji

1 ay falan oldu annem oynuyor ona bakarken bende basladım artık esimde kızıyodu ilk basta ama onuda baslatcam

Yeni mesajGönderilme zamanı: 23 Tem 2011 19:58 
Kullanıcı avatarı
Konum: "Tecrübe; elde etmek istediğin şeyi elde edemediğin zaman, elde ettiğin şeydir."
Meslek: Belirtmedi

Anemon yazdı:
Sanırım 2000 yılıydı TÜPRAŞ'ı halka arzdan aldım 80 TL'den düşmüştü 36 TL'ye aldık 2001 krizinde 36 TL'ye aldımız kağıt yanlış hatırlamıyorsam 4,5 TL ye kadar düştü girdik çok ağır darbe aldım uzun zaman satmadım o zaman dan bu yana ilgiliyim borsaya... Herşeyden önce piyasa takibi çok önemli herşeyden haberin olacak ve uyanık olacaksın mesela THY geçen yıl iyi prim yapmadan önce THY
gazetelerde bolca haber yaptılar Avrupana'nın en hızlı büyüyen havayolu şirketi diye!!! uyanıklar kazandı uyuyanlar kaybetti.. Borsa işte böyle birşey... VKFRSK de aynı!!! bir haber uçuruyor kağıdı kimse gerçek değerine bile bakmıyor takip etmek zamanında karar vermek çok önemli alırkende satarkende.Tüm arkadaşlara iyi akşamlar bol kazançlar.

TÜPRAŞ 36 TL'ydi derken azımsanmasın asgari üçretin yarısından fazlaydı lot fiyatı... :)

Yeni mesajGönderilme zamanı: 23 Tem 2011 21:01 
Kullanıcı avatarı

başlık kaçyıldır kaybediyorsunuz olsaydı..

Yeni mesajGönderilme zamanı: 23 Tem 2011 21:03 
Kullanıcı avatarı
Konum: "Tecrübe; elde etmek istediğin şeyi elde edemediğin zaman, elde ettiğin şeydir."

Benim cevabım o soruya da uyuyor önemli değil.. :)

Yeni mesajGönderilme zamanı: 23 Tem 2011 21:12 
Kullanıcı avatarı

Anemon yazdı:
Benim cevabım o soruya da uyuyor önemli değil.. :)

evet..

Yeni mesajGönderilme zamanı: 02 Eyl 2011 14:42 
Kullanıcı avatarı

3-4 haftadır borsadayım.. Aslında uzun zaman önce başlamak istemiştim ama maddi durumlardan dolayı nasip olmamıştı.. İlk hissem KENT dir.. Ardından BEŞİKTAŞ aldım.. Şu anda beklemekteyim..Şu anda zarar etmedim ikisinden de, Toplamda % 5-6 gibi bir kardayım.. Uzun dönemde Beşiktaşı elimde tutmayı düşünüyorum.. KENT ise yakın zamanda zarar etmediğim sürece satıp başka hisselere yöneleceğim.. Burada ki üstatlar dan çok şey öğreneceğimi düşünüyorum.. Herkeze bol kazanç.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 19 Eyl 2011 10:14 
Kullanıcı avatarı

ahmetguven10 yazdı:
rizeli çok iyi yapmışsın umarım 2.43-2.45 arası çekilmede almışsındır. gerçi 3 aşağı 5 yukarı fark etmez o kadar. mart ayı başında 4 liradan satarsın. bu yazdığıne oldu kiıyıda sakla... hayırlı olsun dostum.

ahmetguven10_ ben borsada henüz son 1 yıldır sadece takip aşamasındayım, forumdan bu başlık altını incelerken bu iletini gördüm ve Mart 2011 başında PETKM baktım..sonuç sanırım senin gibi kısa tecrübeli arkadaşları dinlememek en güzeliymiş:)

Yeni mesajGönderilme zamanı: 19 Eki 2011 12:34 
Kullanıcı avatarı
Meslek: İnşaat Mühendisliği

1 Hazirandan beri borsadayım.

İlk kağıdım Euromdu 1,63 ten bir aldım elimde kaldı inatla satmıyorum hala daha euromdayım :(

Sonra Escom ve Akbank aldım ufak bir karla çıktım ikisinden de kar edince sevmeye başladım Euromu çıkana kadar köşede unutacağım kalan paramla desa, garan, escomla yine yola devam ediyorum...

Herkese bol kazançlar diliyorum... Buarada komisyonlarımı bile toplayıp çıkararak bir hesap yaptım 5 ayda 510 TL kazanmışım zararına hiç satış yapmadım başarı mı başarısızlık mı bilemiyorum...

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver Sayfaya git Önceki  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sonraki

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir

Geçiş yap:  
kredi
Uyarı : Bu sitede tüm içeriği üyelerimiz oluşturmaktadır.5651 sayılı yasa gereği hukuki sorumluluk içeriği oluşturan üyemize aittir.Hukuka aykırı bir içerik gördüyseniz
ya da herhangi bir üyenin içeriği nedeniyle haklarınızın ihlal edildiğini düşünüyorsanız borsayorumu@borsayorumu.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.