Zaman: 21 Oca 2018 23:12

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver Sayfaya git Önceki  1 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27  Sonraki

Yazar Mesaj
 Mesaj Başlığı: Re: KAPLM - Kaplamin Hisse Senedi Yorumları
Yeni mesajGönderilme zamanı: 01 Nis 2013 17:12 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Yayıncı

bu ne hacim ya bu kaç kere geldi gitti üstten satıp allatan alışlar ve tekrar satışlarmı yapılıyor yoksa alan aldım deyip kenaramı çekiliyor bizim gibi bu iş te hisse savaşından ziyade günü alsat karı ile kapatmaya çalışan ki bunu aracı kurumlar ve büyükler yapabilir ancak bize flim seyretmek kalır bekleyin derim kimse üzerine almasın lakin vebal kötüdür

Yeni mesajGönderilme zamanı: 01 Nis 2013 17:42 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Sekreterlik

Arkadaşım forumun 9,10 uncu sayfalarına bak.Ben aldıne oldu kiıllardır bekliyorum.Bırak kumarbazlar ortada kapışsın,sen sakın olaki ezilecek çimen olma.ytd.saygılarımla.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 02 Nis 2013 10:35 
Kullanıcı avatarı

kimseciklerin olmaması daha iyi be ya hacim süper her an yukarı atak yapabilir de aşşada salabilir saldıkçada başkaları giriyor kağıda

Yeni mesajGönderilme zamanı: 03 Nis 2013 12:36 
Kullanıcı avatarı

2135 ÇOK acayip bi rakam çok hızlı bi şekilde toplanıyor sanırım dün 23lerden satanlar allatan almak için açığa satışlar yapıyor buda satış baskısı yapıyor en nihayetinde yarın tavan serilerine tevam edebilmemiz için biraz soluk alması doğru bi yaklaşım hem böylelikle imkb spk gibi kurumlar sesini çıkarmaz sadece senaryo yazıyom

Yeni mesajGönderilme zamanı: 03 Nis 2013 16:54 
Kullanıcı avatarı

geçen gün tavan bozduğunda 2105 gördü burdan tepki verdi bugun yine ordayız şu an çok az tepki var zaten buralardan almıştım iki günlük kar geri gitti sağlık olsun şimdi biraz daha toplama fırsatım oldu hiç değilse

Yeni mesajGönderilme zamanı: 05 Nis 2013 16:42 
Kullanıcı avatarı

hacim lazım alıcı gelmiyor normalde üç günde çok büyük düşüş oldu toparlayıp tepki vermesi gerek sanırım endeks düşüyor ordan baka hissesi toplayanlar gelmiyor onlardan üç beş kuruş alanlar tekrar gelir diye düşünüyorum

Yeni mesajGönderilme zamanı: 13 Nis 2013 07:31 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Makina Mühendisliği

bu uyuz kağıt bu kadar az hisse hantal yapı sayısı anlaşılır gibi değil.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 16 Nis 2013 16:38 
Kullanıcı avatarı

arkadaşlar tamamen bilgi amaçlı soruyorum başka bi forumda okumuştum karamehmet kaplaminde ki paylarının bir miktarını satacak felan diye yazıyordu ama öncesinde şirketi sermaye olarak güçlendircek felan yazıyordu ne kadar dorudur bilmem bilgisi olan varmı acaba

Yeni mesajGönderilme zamanı: 17 Nis 2013 11:52 
Kullanıcı avatarı

bende okudum bu dedi koduyu bi başka sitede ama ateş olmayan yerden duman çıkmaz derler ya ha bide mehmet emin karamehmet se işin başındaki insan neler olur artık çok fırıldaklar çeviriyor onlar şirketlerinde bu %400 bedelsizden sonra herşey olabilir

ahmetcan yazdı:
arkadaşlar tamamen bilgi amaçlı soruyorum başka bi forumda okumuştum karamehmet kaplaminde ki paylarının bir miktarını satacak felan diye yazıyordu ama öncesinde şirketi sermaye olarak güçlendircek felan yazıyordu ne kadar dorudur bilmem bilgisi olan varmı acaba

Yeni mesajGönderilme zamanı: 17 Nis 2013 20:52 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Jeofizik Mühendisliği

bu dedikodu hangi sitede arkadaslar, paylasir misiniz?

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver Sayfaya git Önceki  1 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27  Sonraki

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir

Geçiş yap:  
kredi
Uyarı : Bu sitede tüm içeriği üyelerimiz oluşturmaktadır.5651 sayılı yasa gereği hukuki sorumluluk içeriği oluşturan üyemize aittir.Hukuka aykırı bir içerik gördüyseniz
ya da herhangi bir üyenin içeriği nedeniyle haklarınızın ihlal edildiğini düşünüyorsanız borsayorumu@borsayorumu.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.