Zaman: 21 Kas 2018 05:01

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 21  Sonraki

Yazar Mesaj
 Mesaj Başlığı: Re: KAREL - Karel Elektronik Hisse Senedi Yorumları
Yeni mesajGönderilme zamanı: 16 Eyl 2010 22:03 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Ekonometri

opdrerdogan yazdı:
serdarium yazdı:
opdrerdogan yazdı:
AFMAS deme bugun kü hacim neydi öyle millet çakmış bu kağıdı hergün 3-5 artarak gidecek gibi

Karel i alamadık ama hakkında iki yorum yaptık.Kağıt uçtu.Bugün 2.74 den yazdık alamdım.
10500 AFMAŞ yazdık alamadım.Var bi kısmetsizlik ama anlayamadım.Ayrıca AFMAŞ I alım listesinde görememeni anlıyorum benim 4.60 dan BJK yı listede göremeyip alamadığım gibi aynı şey başına gelmiş sanırım .

abi sen çok ballısın sen olmadan KAREL yükselmiyor
bende bekledim 2.74 olmadı
2.76dan alsaydım yine al sat yaprdım 2.86 dan stardım
yarın alırız merak etme AFMAS daha yolun başında onu da alırız istediğimiz yerden ,
ama benim nöbetler başlayacak yakında bilgisayar başında duramayacğım artık emir takipleri yapacağım mecburen nasip kısmet

ama karel kar açıklamasıyla ve elindeki işlerle bence 3 geçecektir

Yeni mesajGönderilme zamanı: 16 Eyl 2010 22:06 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Diş Hekimliği

iş aldık haberi gelene kadar al sat yapma kararı aldım
işi alsın anlık fiyattan alırız artık napalım

Yeni mesajGönderilme zamanı: 16 Eyl 2010 22:21 
Kullanıcı avatarı

Her kağıt kazandırırmı ozaman kaybeden olmaz kazanan nasıl olsun
KARELi bizmi hareketlendirdik yoksa

ytDEĞİLDİR

Yeni mesajGönderilme zamanı: 17 Eyl 2010 12:47 
Kullanıcı avatarı
Meslek: İşletme

VKFRS ye artık hiç yazmamaya karar verdim. ekz diye biri çiktı, ne yalancılığımız kaldı ne dolandırıcılığımız. Kendileri bilir. Ben kazanacağım kadar kazandım VKFRS den, daha da 2 ye katlayacağım. Biz kendi görüşlerimizi yazıyoruz, adam ordan " yalan , inanmayın" diyor. Ne yani bu forum geyik forumu değil ki, hisse forumu, elbetteki hisse hakkında ne düşünüyorsam onu yazacağım. Ama adam kalkmış, hem yalan diyor, hem de bu hisse öldü bitti birşey beklemeyin vs diyor. Kimseyle ne uğraşırım ne takışırım. Ben de bilgi ve görüşlerimi isteyenlerle paylaşırım olur biter. :) Neyse gelelim sorularına. Afmaş bende yok. Çünki alacak nakit yoktu dün. Ancak VKFRS ler haftaya 4 ve üzerini görür diye bekliyorum o zaman kısmen satışla nakitleneceğim. Afmaş 2. seans önce yukarı hareketlenip sonra arada kar realizasyonu gösterecektir mutlaka. 2. tavan yapar mı bilmiyorum. Bu durumlarda kendibe göre kar hesaplayıp çıkmak her zaman karlıdır. Bence Afmaş artık riskli ama risk=kazanç :)..
Elimde petun var bir miktar. Hafta başı temettü verdi ve aşağı salındı ama şimdi tekrar toplanıyor. Yavaş ama sağlam bir hisse. Beklentim 1-2 ay içinde 6.20 den 8 ve üstünü görmesi, bakalım inşallah olur.

KERVT var bir miktar. Geçen hafta girdim, şimdi yükseliyor, sanırım o da 79-80 leri zorlayacak.

Karel de geçen harekette iyi kazandım , şimdi beklemedeyim, bir koku alırsam, tekrar gireceğim. Bunun için haftaya bir miktar VKFRS satmam lazım portföyün %80 i VKFRS: bakalım şimdilik bu kadar.

:)

Yeni mesajGönderilme zamanı: 17 Eyl 2010 12:54 
Kullanıcı avatarı

REHAG hocam boşver sen başkasını altın üyelerde yaz
biz tanıdık kim iyi kim kötü
KAREL bizim göz bebeğimiz sitressiz bir kağıt KAREL İ BENDE BEKLİYORUM YENİDEN ALMAK İÇİN
AFMAS ı kaçırdım valla hayırlsı artık düşerse almaya karar verdim

Yeni mesajGönderilme zamanı: 17 Eyl 2010 12:57 
Kullanıcı avatarı
Meslek: İşletme

lot/adet- alış- satış- lot/adet
8776 2,84 TL 2,86 TL 3525
10782 2,82 TL 2,88 TL 16995
26533 2,80 TL 2,90 TL 10595
38399 2,78 TL 2,92 TL 19002
24650 2,76 TL 2,94 TL 17795

109140 toplam toplam 67912

KAREL DERİNLİK SAAT--- 12:30

Alış ağırlıklı ve normal hacimli bir tablo. İş ve Garanti blok çıkmış. Bu olumsuz yanı ama bunların devamının da 2.86-2.90 arası satış bekleyenlerin çoğunluğu olduğunu varsaysak, önemli bir engel olarak görünmüyor. Alımlar kurumlara dengeli dağılıyor, Altenatif, Eczacı ve Anadolu 10-15 bin arası alımdalar. Bence hisse beklenti ile beklemede, beklerken kademe oynatıyor, ne zaman olur bilemem ama yakın ve iyi kazanacak pozisyonda. :)

Yeni mesajGönderilme zamanı: 17 Eyl 2010 13:04 
Kullanıcı avatarı

Rehag yazdı:
VKFRS ye artık hiç yazmamaya karar verdim. ekz diye biri çiktı, ne yalancılığımız kaldı ne dolandırıcılığımız. Kendileri bilir. Ben kazanacağım kadar kazandım VKFRS den, daha da 2 ye katlayacağım. Biz kendi görüşlerimizi yazıyoruz, adam ordan " yalan , inanmayın" diyor. Ne yani bu forum geyik forumu değil ki, hisse forumu, elbetteki hisse hakkında ne düşünüyorsam onu yazacağım. Ama adam kalkmış, hem yalan diyor, hem de bu hisse öldü bitti birşey beklemeyin vs diyor. Kimseyle ne uğraşırım ne takışırım. Ben de bilgi ve görüşlerimi isteyenlerle paylaşırım olur biter. :) Neyse gelelim sorularına. Afmaş bende yok. Çünki alacak nakit yoktu dün. Ancak VKFRS ler haftaya 4 ve üzerini görür diye bekliyorum o zaman kısmen satışla nakitleneceğim. Afmaş 2. seans önce yukarı hareketlenip sonra arada kar realizasyonu gösterecektir mutlaka. 2. tavan yapar mı bilmiyorum. Bu durumlarda kendibe göre kar hesaplayıp çıkmak her zaman karlıdır. Bence Afmaş artık riskli ama risk=kazanç :)..
Elimde petun var bir miktar. Hafta başı temettü verdi ve aşağı salındı ama şimdi tekrar toplanıyor. Yavaş ama sağlam bir hisse. Beklentim 1-2 ay içinde 6.20 den 8 ve üstünü görmesi, bakalım inşallah olur.

KERVT var bir miktar. Geçen hafta girdim, şimdi yükseliyor, sanırım o da 79-80 leri zorlayacak.

Karel de geçen harekette iyi kazandım , şimdi beklemedeyim, bir koku alırsam, tekrar gireceğim. Bunun için haftaya bir miktar VKFRS satmam lazım portföyün %80 i VKFRS: bakalım şimdilik bu kadar.

:)

Sn. Rehag. Big_boss için yazdığımı sizin için de tekrarlayayım:
Lütfen kendinizi üzüp kıymetli zamanlarınızı harcayarak yaptığınız çalışmalardan vazgeçmeyiniz.

Selam ve saygılar.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 17 Eyl 2010 13:17 
Kullanıcı avatarı

Bir kişinin ne dediği önemli değil azizim
Genel kabul nasıl algılıyor o önemli
Tabiki canınızı sıkmıştır yazılan tatsız değerlendirmeler
Ama bilmenizi isterim ki "az ve öz" bilgili adamların bulunduğu bu ortamın,
Bu az ve öz bilgilileri kaybetmeye tahammülü yok
Hepimiz az biraz para sahibi insanlarız ve bilgi ve değerlendirmelerinize muhtacız
Siz de gönülden bu konuda paylaşımı vazife edinmiş insanlardan biri olarak,
Gelin kem söz söyleyenin yanında, bilginize aç ve ihtiyaç hisseden benim gibileri dikkate alın
Canınızı sıkmayın

Hürmetler

Yeni mesajGönderilme zamanı: 17 Eyl 2010 15:58 
Kullanıcı avatarı

Rehag yazdı:
lot/adet- alış- satış- lot/adet
8776 2,84 TL 2,86 TL 3525
10782 2,82 TL 2,88 TL 16995
26533 2,80 TL 2,90 TL 10595
38399 2,78 TL 2,92 TL 19002
24650 2,76 TL 2,94 TL 17795

109140 toplam toplam 67912

KAREL DERİNLİK SAAT--- 12:30

Alış ağırlıklı ve normal hacimli bir tablo. İş ve Garanti blok çıkmış. Bu olumsuz yanı ama bunların devamının da 2.86-2.90 arası satış bekleyenlerin çoğunluğu olduğunu varsaysak, önemli bir engel olarak görünmüyor. Alımlar kurumlara dengeli dağılıyor, Altenatif, Eczacı ve Anadolu 10-15 bin arası alımdalar. Bence hisse beklenti ile beklemede, beklerken kademe oynatıyor, ne zaman olur bilemem ama yakın ve iyi kazanacak pozisyonda. :)

aynen dediğiniz doğru KAREL kademe oynatıyor 2.74 bandından çıktı 2.86 ve üzeri banda yerleşti
buda çok hoş bekliyoruz heycanla

Yeni mesajGönderilme zamanı: 18 Eyl 2010 17:25 
Kullanıcı avatarı
Meslek: İktisat

KAREL de bu haftalarda güzel bir çıkış bekleniyor zaten

Yatırım Tavsiyesi D-E-Ğ-İ-L-D-İ-R

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 21  Sonraki

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir

Geçiş yap:  
kredi
Uyarı : Bu sitede tüm içeriği üyelerimiz oluşturmaktadır.5651 sayılı yasa gereği hukuki sorumluluk içeriği oluşturan üyemize aittir.Hukuka aykırı bir içerik gördüyseniz
ya da herhangi bir üyenin içeriği nedeniyle haklarınızın ihlal edildiğini düşünüyorsanız borsayorumu@borsayorumu.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.