Zaman: 23 Oca 2018 15:13

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver Sayfaya git Önceki  1 ... 436, 437, 438, 439, 440, 441  Sonraki

Yazar Mesaj
 Mesaj Başlığı: Re: KENT - Kent Gıda Hisse Senedi Yorumları
Yeni mesajGönderilme zamanı: 08 Şub 2015 17:10 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Belirtmedi

Kağıdımız geçen hafta endekse rağmen güzel bir duruş sergiledi, önümüzdeki hafta devamını bekliyorum.(ytd)

Yeni mesajGönderilme zamanı: 08 Şub 2015 21:39 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Aşçılık

ardaxyz yazdı:
Kağıdımız geçen hafta endekse rağmen güzel bir duruş sergiledi, önümüzdeki hafta devamını bekliyorum.(ytd)

Kaça gider bu hisse ?

Yeni mesajGönderilme zamanı: 08 Şub 2015 23:16 
Kullanıcı avatarı

Akkentli yazdı:
ardaxyz yazdı:

Kaça gider bu hisse ?

Rakam vermek uygun olmaz,sadece kağıdı inceleyin derim.(ytd)

Yeni mesajGönderilme zamanı: 09 Şub 2015 10:54 
Kullanıcı avatarı

Bu gün güzel bir açılış yaptı, devamını bekliyoruz.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 09 Şub 2015 14:01 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Coğrafya

MONDELEZ INTERNATIONAL TURKIYE’DE JOOST VLAANDEREN GENEL MUDUR OLARAK GOREVE BASLADI- BASIN ACIKLAMASI
KURULUSTAN KONUYA ILISKIN YAPILAN BASIN ACIKLAMASI ASAGIDA BULUNUYOR:
MONDELEZ INTERNATIONAL’IN FAALIYET GOSTERDIGI 30`DAN FAZLA ULKEDE BASARIYLA UYGULANAN `MAGAZA ICI MUKEMMELLIK PROGRAMI`NI GELISTIREN JOOST VLAANDEREN, MONDELEZ INTERNATIONAL TURKIYE’YE GENEL MUDUR OLARAK ATANDI.
JOOST VLAANDEREN KIMDIR?
KARIYERINE HEINEKEN‘DE BASLAYAN HOLLANDA DOGUMLU JOOST VLAANDEREN, 2000 YILINDA CADBURY’DE IHRACAT MUDURU OLARAK GOREV YAPTI. 2002’DE CADBURY VE STIMOROL SIRKETLERININ BIRLESME SURECINDE ISVEC’TE CESITLI SORUMLULUKLAR USTLENEN VLAANDEREN, DAHA SONRA HOLLANDA’YA DONEREK SATIS DEPARTMANINDA ZINCIR MAGAZALAR MUDURLUGU, KANAL MUDURLUGU VE SATIS DIREKTORLUGU GOREVLERINDE BULUNDU. 2006 YILINDA CADBURY HOLLANDA’NIN ULKE DIREKTORU OLAN VLAANDEREN, 2008’DE SAKIZ KATEGORISINDE 11 ULKEDEN OLUSAN CADBURY KUZEY AVRUPA BOLGESI GENEL MUDURU VE CADBURY AVRUPA LIDERLIK EKIBI’NIN BIR UYESI OLDU. 2010 YILINDA KRAFT FOODS’UN CADBURY’I SATIN ALMASININ ARDINDAN ISVICRE’YE YERLESEN VLAANDEREN, BURADA ‘MAGAZA ICI MUKEMMELLIK PROGRAMI’NI GELISTIRDI. SATIS EKIBININ ONCELIGI HALINE GELEN ‘MAGAZA ICI MUKEMMELLIK PROGRAMI’NI DUNYA CAPINDA UYGULAMAK UZERE 2013 YILINDA KURESEL SATIS EKIBINE KATILAN VLAANDEREN EKIBIYLE BIRLIKTE YOGUN SEYAHATLERIYLE DUNYANIN FARKLI YERLERINDE GELISTIRDIKLERI BU PROGRAMI UYGULADI.
JOOST VLAANDEREN, 1 OCAK 2015 TARIHI ITIBARIYLA MONDELEZ INTERNATIONAL TURKIYE’NIN GENEL MUDURU OLARAK GOREVE BASLADI.

http://web.matriksdata.com/FinanceDataC ... ID=1794045

Yeni mesajGönderilme zamanı: 09 Şub 2015 14:06 
Kullanıcı avatarı

deşti yazdı:
MERHABALAR 06 ADB VE 415241 ORTAKLARIM
Bayadır yazmıyordum iyisinizdir inşallah saygılar ...

Tşk ederim ortak desti takipteyiz her zaman ki gibi ben boş boş yazmayı sevmediğim için yazmıyorum saygılar

Yeni mesajGönderilme zamanı: 09 Şub 2015 14:10 
Kullanıcı avatarı

ardaxyz yazdı:
Akkentli yazdı:
ardaxyz yazdı:

Kaça gider bu hisse ?

Rakam vermek uygun olmaz,sadece kağıdı inceleyin derim.(ytd)

Kağıdın tüm analizlerini inceleyin sonra alın yada almayın ama sonra c gurubund bu nasıl hisse diye burda serzenişte bulunmayın lütfen diğer köyde bakıyorum adam ne olduğunu bilmeden almış anlaşılan da günlük yada haftalık al-satcılardan sonrada gereksiz yere sırf yazmış olmak için yazıyor arkadlar kağıdımız çok beklentisi olan bir kağıt ama öyle kısa vadede birşey beklemeyin olursa süpriz olur ama olmazsa da beklemesini bilecekseniz alın YTD herkes kendi aklını kullansın lütfen burda u fiat olur diyen kişilerede sakın aldanmayın

Yeni mesajGönderilme zamanı: 09 Şub 2015 19:46 
Kullanıcı avatarı

Arkadaşlar kağıtta 5 yıl oldu, bu forumda yeniyim, baktım kimse yazmıyor, onun için yazdım, kimseye al yada sat diyemem.(YTD)

(Endekse rağmen bu günde güzel bir duruş sergiledi.)

Yeni mesajGönderilme zamanı: 09 Şub 2015 21:27 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Fotoğrafçılık

Çerikli yazdı:
Resim
y.t.d.

143 dedik ama 142.50 oldu.
y.t.d.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 10 Şub 2015 16:40 
Kullanıcı avatarı

Kağıt 149 oldu, nerelere gelecek hep birlikte göreceğiz, yatırımcısını memnun edecek gibi duruyor.(YTD)

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver Sayfaya git Önceki  1 ... 436, 437, 438, 439, 440, 441  Sonraki

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir

Geçiş yap:  
kredi
Uyarı : Bu sitede tüm içeriği üyelerimiz oluşturmaktadır.5651 sayılı yasa gereği hukuki sorumluluk içeriği oluşturan üyemize aittir.Hukuka aykırı bir içerik gördüyseniz
ya da herhangi bir üyenin içeriği nedeniyle haklarınızın ihlal edildiğini düşünüyorsanız borsayorumu@borsayorumu.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.