Zaman: 21 Oca 2018 03:18

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver Sayfaya git Önceki  1 ... 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86  Sonraki

Yazar Mesaj
 Mesaj Başlığı: Re: KISA vadede Minumum %10 hedeflediğim hisselerdir. YTD
Yeni mesajGönderilme zamanı: 04 Oca 2018 12:45 
Kullanıcı avatarı
Meslek: İşletme Mühendisliği

avgyo 1,81

infazci14 yazdı:
Hayirli Aksamlar.
Grafiği güzel hisselerin;
1. KLNMA:5.57

2.AVGYO: 1.55 (not: Çok riskli bir hissedir. Bu hisseyi sadece grafiği güzel diye paylaşıyorum. KESİNLİKLE ytd ve sorumluluk kabul etmem. Aman dikkat )

3.CELHA : 3.89 (Grafiği güzel ve grafiğinde beni cezbeden birşey vardı inanın bilmiyorum inşallah yukarı çıkar da herkesi cezbeder :)) )

4. OYAYO :1.02 (Bir türlü takip etmekten vazgeçemediğim hisse grafiği her zaman bana güzel duruyor şuan yeniden takibine aldim :)) )
KESİNLİKLE YATİRİM TAVSİYESİ DEGİLDİR. ASLA SORUMLULUK KABUL ETMEM. TAKİBİMDE OLAN GRAFİGİ GUZEL HİSSELERİ SİZLERLE PAYLASİYORUM.

BİR TEŞEKKÜRÜ COK GORMEYİN ARKADASLAR LUTFEN...

Yeni mesajGönderilme zamanı: 04 Oca 2018 13:35 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Diğer

Teşekkür ederim onrozc.
Yeni calismalari yapmaya başladım arkadaslar. Ancak yeni çalışmalarımı özelden talep edenler ile paylaşılacaktir. Hayırlı ve Bol kazançlı günler..

Yeni mesajGönderilme zamanı: 04 Oca 2018 14:48 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Belirtmedi

Emeğiniz için çok teşekkürler sayın infazci14 üstad..

Yeni mesajGönderilme zamanı: 04 Oca 2018 23:29 
Kullanıcı avatarı

Hayırlı Akşamlar;

Son grafigi güzel olan hisseleri aşağıda son kez paylaşıyorum tadı tuzu yok artik pek sarmiyor.

CEMAS : 1.88

DOHOL : 0.88

Kesinlikle Yatırım Tavsiyesi değildir. Sorumluluk kabul etmem. Sadece takibimdeki hisseler.

Biraz ara verip geldim ama çok fazla bir şey değişmemiş onu yeniden anlamış oldum. Teşekkürler Teşekkürler Teşekkürler.

….........ASLA VE ASLA YATİRİM TAVSİYESİ DEGİLDİR...........

Yeni mesajGönderilme zamanı: 09 Oca 2018 11:29 
Kullanıcı avatarı

infazci14 yazdı:
Günaydın Arkadaşlar;

İhyay :0.54
Alctl :7.9
Anacm: 2.45
Dobur:3.25
Uluun:2.68
Banvt:21.34
Petun:9.41
Luksk:4.49
Hisselerin a b vs tiplerini incelemedim. Bu hisseler grafiği güzel hisselerdir. Yatırım tavsiyesi olarak degerlendirmeyin. Risk taşımaktadır..

Grafiği güzel duran ancak kesinlikle yatırım tavsiyesi olmamak kaydıyla paylaştığım hisselerdir. Sorumluluk kabul etmem. Hayırlı günler...

ARKADAŞLAR BU HİSSELERE EK OLARAK GUBRF, AVGYO, CELHA güzel kazanç sağladığını düşünüyorum ayrıca OYAYO da harekete geçti. Beni takip eden desteklerini esirgemeyen yasin18 , MUZO, onrozc , furkan02latif eness başta olmak üzere ismi şuan aklıma gelmeyen tüm arkadaşlara teşekkür ederim.
çok fazla mesai içerisnde burada paylaşıne oldu ki çalıştım ama takdir göremedim. Hayırlı günler dilerim.
(Özelden takibimdeki hisseleri bu sitede bana desteklerini hiç çekmeyen arkadaşlar için paylaşılmaya devam edilecektir. Özelden ulaşınız)

Yeni mesajGönderilme zamanı: 09 Oca 2018 12:10 
Kullanıcı avatarı
Meslek: İşletme Mühendisliği

tesekkurler usta.....

infazci14 yazdı:
infazci14 yazdı:
Günaydın Arkadaşlar;

İhyay :0.54
Alctl :7.9
Anacm: 2.45
Dobur:3.25
Uluun:2.68
Banvt:21.34
Petun:9.41
Luksk:4.49
Hisselerin a b vs tiplerini incelemedim. Bu hisseler grafiği güzel hisselerdir. Yatırım tavsiyesi olarak degerlendirmeyin. Risk taşımaktadır..

Grafiği güzel duran ancak kesinlikle yatırım tavsiyesi olmamak kaydıyla paylaştığım hisselerdir. Sorumluluk kabul etmem. Hayırlı günler...

ARKADAŞLAR BU HİSSELERE EK OLARAK GUBRF, AVGYO, CELHA güzel kazanç sağladığını düşünüyorum ayrıca OYAYO da harekete geçti. Beni takip eden desteklerini esirgemeyen yasin18 , MUZO, onrozc , furkan02latif eness başta olmak üzere ismi şuan aklıma gelmeyen tüm arkadaşlara teşekkür ederim.
çok fazla mesai içerisnde burada paylaşıne oldu ki çalıştım ama takdir göremedim. Hayırlı günler dilerim.
(Özelden takibimdeki hisseleri bu sitede bana desteklerini hiç çekmeyen arkadaşlar için paylaşılmaya devam edilecektir. Özelden ulaşınız)

Yeni mesajGönderilme zamanı: 09 Oca 2018 14:56 
Kullanıcı avatarı

OYAYO Show yapıyor...

Yeni mesajGönderilme zamanı: 09 Oca 2018 20:36 
Kullanıcı avatarı
Meslek: İşletme

infazci14 yazdı:
OYAYO Show yapıyor...

Tekrardan hosgeldiniz infazci14 gine icraatlarniza baslamizsiniz basarilarinin devamini dilerim iyi aksamlar saglicakla kalin.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 09 Oca 2018 22:58 
Kullanıcı avatarı

FALCON yazdı:
infazci14 yazdı:
OYAYO Show yapıyor...

Tekrardan hosgeldiniz infazci14 gine icraatlarniza baslamizsiniz basarilarinin devamini dilerim iyi aksamlar saglicakla kalin.

Hoşbulduk FALCON Teşekkür ederim.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 09 Oca 2018 23:18 
Kullanıcı avatarı

Üstad eline emeğine sağlık... iyi ki varsın... twetter paylaşımın için de teşekkür ederim.

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver Sayfaya git Önceki  1 ... 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86  Sonraki

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir

Geçiş yap:  
kredi
Uyarı : Bu sitede tüm içeriği üyelerimiz oluşturmaktadır.5651 sayılı yasa gereği hukuki sorumluluk içeriği oluşturan üyemize aittir.Hukuka aykırı bir içerik gördüyseniz
ya da herhangi bir üyenin içeriği nedeniyle haklarınızın ihlal edildiğini düşünüyorsanız borsayorumu@borsayorumu.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.