Zaman: 28 Mar 2017 14:56

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver Sayfaya git Önceki  1 ... 156, 157, 158, 159, 160, 161  Sonraki

Yazar Mesaj
 Mesaj Başlığı: Re: KLMSN - Klimasan Klima Hisse Senedi Yorumları
Yeni mesajGönderilme zamanı: 10 Ağu 2016 14:46 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Gemi Kaptanlığı

4.50 ye gelirse bende alıcı olurum

Yeni mesajGönderilme zamanı: 11 Ağu 2016 00:13 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Fotoğrafçılık

Resim
y.t.d.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 13 Ağu 2016 18:59 
Kullanıcı avatarı
Meslek: İnşaat Mühendisliği

temeli saglam olmasa cidden tehlikeli ve korkutucu bi satis dalgasi oldu bu.
8gunde aldigini 4 gunde verdi..
istese 8gunde gene eski seviyelere gelir, bunun icin 3.ceyrek alinmaya baslamali..
3.ceyregin tem-agu-eyl oldugu dusnunuldugunde pzts %50si gecmis durumda.. fabrikadan haber alan evi yakin olan izleyenlerin gozlemlerini duymamiz lazim.. ek onemli gostergedir.. bir zamanlar egeenin onunde arabada yatip gece vardiyasinda fabrikadan cikan tirlari sayan arkadaslar..o zamanlar iyi haber alirdik kulagimiz kesikti..klimasan fabrikayi izleyen arkadaslar mutlaka vardir, susmamali...
evet gecen seneki kar ile bu seneki kar 6.aylikta ayni, unutulmamasi gereken tarihi 6 aylik cirodur...ciro her ay her sene her donem artarak devam etmektedir...bir zamanki vestel gibi..1.5 2tl zamanlarinda bu ciroyla bu fiyatlarda kalamayacagini hep yazdim..cok bekledim..cook..sonunda istedigimi aldim..
elbet klmsn bu ciroyla buralarda kalmaycak..istedikleri kadar 3.ceyrekte eurobond zarari yazdim bilmemneye para harcadim size kar gostermedim ana ortakliktan hisse aldim borcum var bahanesi yapsinlar, bu ciroyla ERGEÇ senelik 35-40-50-60karlara ulasacaktir..saklasalar da, saklamasalar da..
ok yaydan cikti, 2 ay 5 ay 8 ay neyse eninde sonunda .ike .ike 15liralara gideceksin..
bize dusen sat al yapabildiginde lot artirmak, temettuleri lota donustirmek, mini bedelsizleri toplamak, sabirla zevkle askla beklemek...
buralardan 3 4e iner analizleri piyasada dolasiyor.. bura borsa inerde cikarda, bu ciro artisi ve borsada tek basina istigal alani olarak dondurucu ureten bir sirket daha yok...."tek isi dondurucu olan"... yoksa arcelik vestel vb. bunlar da uretiyor satiyor...
derim kutpo vesbe gibi iyi bilanco aciklayan `sig` kagitlarda bile 10fk kiyasina gore bu derece potansiyel kalmadi.. tabi bura borsa, digerleri 100 olur bizimki 1 olur..nasip artik..
askla, keyifle, heyecanla klimasani izleneye devam ediyorum...
oyak citi doyce hepsi bitti gitti, isyatirim liderligini pekistirdi, tam ideal bir bedelsiz vaktidir... bedelsiz lotlar yabancilara ve alsatci kurumlara gidecegine patrona yani isyatirima gitmelidir...temettusu yuksek olmalidir ve yatirimcilar biz ve patron isyatirim kazanmalidir... kazanc yabancinin degil, al satci oyagin degil, patron isyatirim ve biz degerli ortaklarin hakkidir.. hakkimizi istiyoruz..
satacak ciddi mallari kalmadigina gore, artik tahtadan uctuklarina gore, simdi saglikli ve geri donussuz meltem esintisi sakinliginde trend yukselislerinin vaktidir...mesela kordsa gibi..
bu haftadan baslamak uzere guzel ve sakin bir cikis trendi baslamasini bekliyorum, mart-mayis 2017 ye kadar elinde malini tutanin hakettigi kazanci almasini Yüce Yaradanin adaletiyle istiyorum..
kazanc al sat ile tahtanin icine eden, tahtayi kumara cevirenin hakki degil, arsa aldim yatirimimi yaptim degerlenmesini bekliyorum diye helal yatirim pesinden kosanlarin hakkidir..
yurtici satislar tarihi seviyede, yurtdisi ihracatin da tarihi bir rekor kirmasini bekliyorum sabirla..
bol kazanclar..
borsavirus, 13.08.2016

Yeni mesajGönderilme zamanı: 15 Ağu 2016 19:58 
Kullanıcı avatarı

saskin yatirimci kardes kayboldun?
2kelam yorum yapmiyorsun..
neguzel grafiklerle direncleri cizerdin..
biraz da destekleri gostersen??
iyi gunde yazip kotu gunde kaybolmak olmadi ama
.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 02 Eyl 2016 20:22 
Kullanıcı avatarı

1milyon tl mal aldi unlu co.
ünlü.... ünlünün 1 gunde 1 milyon tl mal aldigi kagida gozu kapali girerim....
sirket alir satar bunlar.. gecensenelerde unlu fonlari en yuksek getirileri getirmisti..
sirketleri surekli ziyaret ettiklerini ve bizzat gidip detayli inceleyip portfoye alma almama karari aldiklarini cok kereler duymustum..

http://m.borsagundem.com/haber/unlu-cod ... ik/1002418
http://m.borsagundem.com/haber/unlu-co- ... ti/1004452
ÜNLÜ&Co İlmak Makina'nın Hisselerinin %50'sinin satışını başarıyla tamamladı

Yeni mesajGönderilme zamanı: 15 Eki 2016 08:42 
Kullanıcı avatarı

ne dediysem o...
daha dur..

Yeni mesajGönderilme zamanı: 15 Eki 2016 21:18 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Fotoğrafçılık

Resim
y.t.d.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 18 Eki 2016 09:16 
Kullanıcı avatarı

dün %100 üzeri karla elimdekilerin yarısını verdim 6.36 dan... maliyeti (3.08)
diğer yarısı duruyor braz daha yüksek maliyetli onlar..
neden verdim? mepet almak için:)
klimanın çok daha çok gideceğini bile bile mepet almak için verdim..
mepet bu...klima 1 senede 15 yapar, mepet 1 ayda yapar:)))
metro grubunda hikaye yeni başlıyor, bence..

bol kazançlar..

Yeni mesajGönderilme zamanı: 22 Eki 2016 09:21 
Kullanıcı avatarı

elimde kalanların 1/3 daha verdim..
biz 6 aydır klima 10-15 tl ederi var diyoruz, finansyatırım daha yeni 9.25 kusur hedef vermiş..
günaydınlar,

1/2 ile ersu almaya karar verdim.. her sene kasım-aralık-ocak aylarında %100 veren bir kağıt..
şubat-mart gibi çıkarız biiznillah..

Yeni mesajGönderilme zamanı: 24 Eki 2016 21:08 
Kullanıcı avatarı

1/3daha verdim elimde az lot kaldi.. onlari da yarin ilk firlamada vericem, kalanlara simdiden bol kazanclar..
guzel bir duzeltme gelirse yeniden girerim, yoksa da hayirlisi.. epey ciddi kazandirdi saolasin klimasan..
daha yolu uzun ama ben biraz spekulatif senetlere gecmeyi tercih ettim..
edip mepet ersu marti mrgyo agirlik arttirdim..

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver Sayfaya git Önceki  1 ... 156, 157, 158, 159, 160, 161  Sonraki

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir

Geçiş yap:  
Uyarı : Bu sitede tüm içeriği üyelerimiz oluşturmaktadır.5651 sayılı yasa gereği hukuki sorumluluk içeriği oluşturan üyemize aittir.Hukuka aykırı bir içerik gördüyseniz
ya da herhangi bir üyenin içeriği nedeniyle haklarınızın ihlal edildiğini düşünüyorsanız borsayorumu@borsayorumu.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.