Zaman: 22 Şub 2017 10:18

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver Sayfaya git Önceki  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 75  Sonraki

Yazar Mesaj
 Mesaj Başlığı: Re: KUYAS - Kuyumcukent Gayrimenkul Hisse Senedi Yorumları
Yeni mesajGönderilme zamanı: 17 May 2013 10:10 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Bahçe Düzenleme

dün firmayı aramıstım, görüşmeler devam ediyor denıldi, temettüyü 31 mayısta ödenecek dediler hatta şu an yazısını hazırlıyoruz kap a bildirmek için dediler . o tamam ama diger konu hala mahlakta ,size bahsettiğim konular. şimdi bunlar kulaktan kulaga söylenen sözler, ne kadar tel dende görüşülse yazıya dökülmeden baglayıcı olmuyor. ya fırma, yada spk nın bültenlerinde bu işin olmama sebebini yazılı olarak söylemeleri gerekiyor, bu kadar yatırımcı herkes sonucu bekliyor. galatasaray hisselerinde de sermaye arttırımında olumsuzluklar olmuştu, spk yapılması gerekeni söyledi onlarda o yolu izlediler, bunlarda daha acıklanan bir beyan yok, ama her gecen gün insanlar tedirgin oldukca hisseye isteristemez yansıyor.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
'''''Hisseler adına her zaman dedikodular olur, Burda yazılan yorumlar, öngörü ve tavsiyeler ile ne hisse alınır nede satılır. Allah herkeze akıl vermiş kullansın diye. Doğacak sonuçlar sadece kişi yi üzer veya sevindirir. Başkalarının umurunda bile olmaz.'''

Yeni mesajGönderilme zamanı: 17 May 2013 10:37 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Akademisyen

sayın maydanooz...anlaşılan yönetim millete acemiyiz falan dedirtmek istiyorlar ama uyanığın uyanığı oldukları kesin......adan genel kuruldan önce sıralıyor yapacaklarını ..ondan sonra sonuç sıfır...bunlara anca uyanık denir.....şu anda gönderecekleri ilk yazı ....ulusal pazara bütün evrakları tamamladık başvurumuzu yaptık demeleri gerekirdi.......bu olmadan diğerlerini hiç başlatmazlar.....çünkü bu hisse işlem görmeden derinlik sağlayamazlar....yani bu iş bu kadar zormu ulusala geçmek için başvurduk demek......

Yeni mesajGönderilme zamanı: 17 May 2013 10:46 
Kullanıcı avatarı

bu kağıdın halka açık kısmı yok.....yani adamların bütün lotları denizin takasında hazır bekliyor...bunları kör tavuk misali ne yapacaklar ........bunları bu şekilde ölü fiyattan bile arz edemezler.......izleyecekleri yol....ulusala geçiş....birleşmeyi saymaya gerek yok ....bölünme........ve proje........bu yolun üzerinde ne engeller çıkar...yasalmı , yasal.......demekki uyanıkların başka hesapları var işin içinde eğer olay uzadıysa tabi........

Yeni mesajGönderilme zamanı: 17 May 2013 10:52 
Kullanıcı avatarı

o intibayı bıraktılar zaten, ama işin basındakiler borsanın piri, ne demeli bilemiyorum, birde eski spk başkanınıda şirkete almışlar diyorlar ama o ne derecede dogru , kurtların hepsi sofra başında, bizler onlara cerez bile olamayız, isteseler hisseyi hop oturtup hop kaldırırlar bu durumda bile , herhalde bir bildikleri var , ne diyelim, ya sabredip sonucu görücez, yada gidicez. bizler adına hayırlı olmasını dileriz..

Resim

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
'''''Hisseler adına her zaman dedikodular olur, Burda yazılan yorumlar, öngörü ve tavsiyeler ile ne hisse alınır nede satılır. Allah herkeze akıl vermiş kullansın diye. Doğacak sonuçlar sadece kişi yi üzer veya sevindirir. Başkalarının umurunda bile olmaz.'''

Yeni mesajGönderilme zamanı: 17 May 2013 10:59 
Kullanıcı avatarı

benim için farketmiyor sayın maydanooz.....ben ikitelli deki arsadan metrekare arsa almış gözüyle bakıyorum olaya....ayrıca bu borsayı bilenler gelmişşe olsa olsa hırsızlık yaparlar şirkette ...yani şirketi soyarlar anca ...yoksa adamın işi gücü olsa ne işi olur kuyasta....demekki kimse iş vermemiş...burya gelmiş soymaya.....

Yeni mesajGönderilme zamanı: 17 May 2013 11:06 
Kullanıcı avatarı

bimeks in sahibi idi, spk ya baskan olucagı zaman hisselerini kardesine devir etti geldi. zaten iki yılda SPK nın altını üstüne getirdi, en sonda da zamanını beklemeden gönderdiler,, pek basarı saglıyamadı.. belki firmaya faydası olur eger orda ise dolayısı ile bize....
az bir otkar aldım,, yukseldıkce hic olmassa bunda teselli buluyorum,, kuyas gırdıgım zaman bu 35 tl idi sene basında bu hisssede olmuş olsaydık %110 kardaydık, ama hersey nasıple...

Yeni mesajGönderilme zamanı: 17 May 2013 17:13 
Kullanıcı avatarı

13 kişi 227 lot akşam seans kapanışı, adam başı 20 lot bile yapmıyor bu demektirki elinde 10, 15 lot olanlar satıyor, beklemektense başka yerde degerlendırmek içindir. 0,25 eksiyle kapattık, fazla bir satıs olmadıgı gibi satanlarıda alıyorlar, yoksa bu kadar kötülemeye bunun taban taban gitmesi lazım, bu yazılan olumsuzlukları bu sitelere kayıtlı olandan daha fazla misafir okuyucular var onlarda etkilenip satışa gecmiş olabilirler, mümkündür, siteye kayıtlı olanlar bile ben satıyorum ben cıkıyorum diyorlar (DİĞER SİTELERDE) ve kötülüyerek, söylemedikleri kalmıyor. haklı olarak, doğru bir acıklama gelmeyince.. işler birde tersine dönerse peşinden koşmaya calısırız netice insanız,

Resim
DÜŞÜN DÜŞÜN, KOB ' TUR İŞİN
''OTUR BE BAŞIMI DÖNDÜRDÜN SENDE,,

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Yeni mesajGönderilme zamanı: 18 May 2013 10:54 
Kullanıcı avatarı

Sayın fiks,
SPK nın iletişim sayfasında bilgi edinme başvuru yeri var, ordan kuyaş ile ilgili ne gelişmeler yasanıyor, neden kap ve spk bülteninde acıklayıcı bılgı yok , görüşmeler devam ediyormu, netice hakkında bilgi istedim, bakalıne oldu kiıtlıyacaklarmı,,,

Resim

Yeni mesajGönderilme zamanı: 18 May 2013 13:15 
Kullanıcı avatarı

sayın maydanooz sende olmasan bu işin peşine düşen olmaz....diğer tarafta olumsuz yazanda yok...temmuzu bulur diyorlar ...yani önemli olan bu adamlar kurul olarak yapacağız dedikleri işleri yapıp yapmayacakları....zaman varsın geciksin...adam ufak ufak toplasa 1000 lot yapsa 500 de 1 almış oluyor...bu arsa ve edvatları kim verir 80 milyara....10 000 lot alsa 50 de 1 yapar....memsayı vermezler o rakamlara....oran olarak....birde bunların gyo ortaklığı olacaklar devamlı kira gelirleri olacak...yani altın yumurtlayan tavuk olma ihtimalleri yüksek...100 lotu olan 100 trilyon semayeye geldiğinde 20 000 lotun sahibi olacak demektir....arsaya ergeç proje geliştirecekler bunların özsermayesi ergeç 300 trilyona ulaşacaktır...o vakit 20 000 lotu olan en az 2000000 milyar eski parayla temettü alacaktır....yani temettü geliri 10 kat artacaktır....benim hesabım bunun üzerine kurulu....500 milyar sermayedeyken ne kadar koparsak kar olur...şimdi ulusal için gerekli koşullarla uğraşıyorlardır...ulusaldan sonra bölünme hazırlığı daha sonrada herşey bitti derken en büyük bomba proje olacaktır......bu piyasada ali veya şükrü gelişen durumları sağlıklı bir şekilde bizlere duyuracağını sanmıyorum....bunlar bizleri nasıl kandırırım hesabındadırlar.......saygılar......

Yeni mesajGönderilme zamanı: 18 May 2013 14:47 
Kullanıcı avatarı

sayın, fiks
bu yazılarınızdan sonra hisseye sarılasım geldi bir an, inşallah temennilerinize hepbirlikte kavuşuruz,
iyi hafta sonları,,

Resim

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver Sayfaya git Önceki  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 75  Sonraki

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir

Uyarı : Bu sitede tüm içeriği üyelerimiz oluşturmaktadır.5651 sayılı yasa gereği hukuki sorumluluk içeriği oluşturan üyemize aittir.Hukuka aykırı bir içerik gördüyseniz
ya da herhangi bir üyenin içeriği nedeniyle haklarınızın ihlal edildiğini düşünüyorsanız borsayorumu@borsayorumu.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.