Zaman: 21 Oca 2017 11:39

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver Sayfaya git Önceki  1 ... 17, 18, 19, 20, 21  Sonraki

Yazar Mesaj
 Mesaj Başlığı: Re: LOGO- Logo Yazılım Hisse Senedi Yorumları
Yeni mesajGönderilme zamanı: 25 Ara 2012 11:50 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Fizik

SAGLAM SAGLAmDIR LAFI geçerliligini yitirmiştir yolunda gitmeyen hadefe erken giden yolu şaşırır.
basit hesap 3.50 ye kadar tamam beklenen buydu ondan sonraki çıkış veriler elimde nerde adet nerde hacim biyerden sonra adam kaycanız bakalım nerde çürük çürüktür iş degişti.bu hız iyiye götürmez .

TEHLİKE ..

Yeni mesajGönderilme zamanı: 25 Ara 2012 12:13 
Kullanıcı avatarı

yukarıda yazılan iKİ makale tamamen şahsi görüş olup herkesin çarşısı bol olup kesinlikle al veya ver degildir belirtip TATIRIM TAVSİYESİ DEGİLDİR.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 25 Ara 2012 17:41 
Kullanıcı avatarı

arka sayfaları okuyun ben 3.10 larda gircek adam bulamadım.her şey güzel giderken burdada flimkoptu. herifler niyet bozdu .bundan sonra gircekler yanına can simidi yedek mermi fener dürbün ve işaret fişegi alsın öyle girsin bundan sonra para yokmu derseniz var var ama bu inbelerle dans etmek için ayak oyunlarıda olacak beni sorarsanız buranın yalnız adamı yüzde 70 çıktım kalanıda 4 üstü verip yallah gitsin dentada oldugu.herkes yoluna Dikecek adam arıyorlar.
not..d yi S İLE degiştirin.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 27 Ara 2012 16:06 
Kullanıcı avatarı

vakitsiz öten horozu keserler burda işlem bitmiştir ,bereket versin der hayırlı yolculuklar logo ...ytd

Yeni mesajGönderilme zamanı: 10 Oca 2013 20:14 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Eğitim

AÇIKLAMA: (Bk. KAP kapanıştan sonra)
Açıklanacak Özel Durum/Durumlar:
Şirketimiz çoğunluk hissedarı Logo Yatırım Holding A.Ş. ile potansiyel yatırımcı (İngiliz uyruklu) Mediterra Capital Partners I LP arasında, şirketimiz hisselerinin bir kısmının satışı ile ilgili olarak, bağlayıcı olmayan görüşmelere başlanmıştır. Bu görüşmelerin sonucu olan somut gelişmeler daha sonra kamuya, usulüne uygun olarak açıklanacaktır.

Logolular nefeslerini tuttu!!!

Yeni mesajGönderilme zamanı: 11 Oca 2013 15:35 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Makina Mühendisliği

Umarım gelişmeler iyi olur,şu anda 2 seans tavan gitti. benim daha önce 1.73 den aldığım hisse elimdede 400 lot var umarım biraz daha ilerler,

Yeni mesajGönderilme zamanı: 01 Şub 2013 17:59 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Belirtmedi

kimse yok bu sayfada hayret nasıl key buna girmemiş bir sene içinde nereden nereye gelmiş maşallah ben alıyım destek ve dirençlerini verebilecek varmı

Yeni mesajGönderilme zamanı: 10 Şub 2013 20:42 
Kullanıcı avatarı

kenanaco yazdı:
arka sayfaları okuyun ben 3.10 larda gircek adam bulamadım.her şey güzel giderken burdada flimkoptu. herifler niyet bozdu .bundan sonra gircekler yanına can simidi yedek mermi fener dürbün ve işaret fişegi alsın öyle girsin bundan sonra para yokmu derseniz var var ama bu inbelerle dans etmek için ayak oyunlarıda olacak beni sorarsanız buranın yalnız adamı yüzde 70 çıktım kalanıda 4 üstü verip yallah gitsin dentada oldugu.herkes yoluna Dikecek adam arıyorlar.
not..d yi S İLE degiştirin.

sorma kardesım cok gec atladık 5 20 malıyetle yarın sabah ı beklıycem artık cuma son dk larda hareketler gordum...ama cok kalmamayı dusunuyorum gerıye donuk yorumları yanı senın yorumlarını okudukca ıskıllendım uyarıcı mesajlarını yorumlarını beklıyorum...
bakalım p tesı sabah ne olup bitecek...

Yeni mesajGönderilme zamanı: 11 Şub 2013 09:53 
Kullanıcı avatarı

alsında bu hisseyi satmakla geç kaldınız.umarıne oldu kiılara çıkar diyorum.ama sanmıyorum.bir süre düşmeye devam eder.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 16 Şub 2013 13:51 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Eğitim

Ödenmiş Sermaye:25.000.000 tl
12 Aylık karı: 11.571.727 tl

Yorum yok!!!
Çünkü herkes "dandik" hisse peşinde..
Ytd.

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver Sayfaya git Önceki  1 ... 17, 18, 19, 20, 21  Sonraki

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir

Uyarı : Bu sitede tüm içeriği üyelerimiz oluşturmaktadır.5651 sayılı yasa gereği hukuki sorumluluk içeriği oluşturan üyemize aittir.Hukuka aykırı bir içerik gördüyseniz
ya da herhangi bir üyenin içeriği nedeniyle haklarınızın ihlal edildiğini düşünüyorsanız borsayorumu@borsayorumu.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.