Zaman: 20 Oca 2018 04:04

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver Sayfaya git Önceki  1 ... 33, 34, 35, 36, 37

Yazar Mesaj
 Mesaj Başlığı: Re: MAALT - Marmaris Altınyunus Hisse Senedi Yorumları
Yeni mesajGönderilme zamanı: 14 Kas 2015 21:41 
Kullanıcı avatarı
Meslek: İnşaat Mühendisliği

net bir tobo..

Yeni mesajGönderilme zamanı: 14 Kas 2015 22:23 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Bahçe Düzenleme

tobo deyip geçmekle olmaz net bir açılyıcı olman gerekir yatırımcı bunu görmek ister üstad

Yeni mesajGönderilme zamanı: 15 Kas 2015 07:30 
Kullanıcı avatarı
Meslek: İnşaat Mühendisliği

piar yazdı:
tobo deyip geçmekle olmaz net bir açılyıcı olman gerekir yatırımcı bunu görmek ister üstad

:). burayi internet ortaminda okumayi beceren her yatirimci, toboyu bilmese bile, netten tobo nedir yazip arastirabilir ve ne oldugunu ogrenebilir.
armut agzima pisik dussun olmamali.
bu sayfalar gencler.icim okul mahiyetinde. ama biraz arastirmayi da bilmeleri gerek.
ben 40 yasindayim , 40 senede kimse bana tobo nedir diye amlatmadi. hep kendim okudum gelistirdim. Allah nasip etti bende gelistirdim tabiki diyelim.

tobo nediri intetnetten arastiran bir genc, formasyonlar dunyasin adim atabilir. o nedenle ne oldugunu anlatmadim. buyuk cogunluk zaten bilir..

Yeni mesajGönderilme zamanı: 17 Kas 2015 20:12 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Bahçe Düzenleme

senin tobo,n fos çıktı demekki boş konuşmamak gerek tobo,cu

Yeni mesajGönderilme zamanı: 29 Eyl 2016 08:13 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Akademisyen

maalt, buyuk kagit sinifina girmeye aday hisse...kiradaki otelden kiraci cikiyor. bakalim oteli satarlarmi yoksa tekrar kirayami verirler..ayrica diger talya otel icin imar izni askidan inerse yeniden yapilacak, sermaye artirimi yapma ihtimali olabilir.. maaltin kagidida az . yeni bir afyon olurmu bakacagiz...

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver Sayfaya git Önceki  1 ... 33, 34, 35, 36, 37

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir

Geçiş yap:  
kredi
Uyarı : Bu sitede tüm içeriği üyelerimiz oluşturmaktadır.5651 sayılı yasa gereği hukuki sorumluluk içeriği oluşturan üyemize aittir.Hukuka aykırı bir içerik gördüyseniz
ya da herhangi bir üyenin içeriği nedeniyle haklarınızın ihlal edildiğini düşünüyorsanız borsayorumu@borsayorumu.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.