Zaman: 21 Şub 2017 17:14

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver Sayfaya git 1, 2, 3, 4, 5 ... 1135  Sonraki

Yazar Mesaj
 Mesaj Başlığı: MAFİA Günlüğü (mf_a ile kaybetme!)
Yeni mesajGönderilme zamanı: 16 Şub 2014 20:23 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Belirtmedi

Herkese selam olsun. Beklenen an geldi! Türksat 4A uydusunu dün fırlattık, bugün yeni başlığımızı açabiliriz diye düşündüm. 'Güncel borsa yorumlari' basligi altında bugüne dek açılan 24. başlık olması yönetim ve sizler tarafından desteklenirse, bu başlığın en yenisi 09 Ocak'ta katkı alan diğer 23'ünden daha aktif/eğlenceli/bilgilendirici/stres azaltıcı olması için elimden geleni yapmaya hazır olduğumu bildiririm.

Teknik analizde sn.******-sn.boğa-sn.analizci-sn.damla-sn.ciklet-sn.indisa-sn.elektrik380 ve ismini anımsayamadığım diğer hocalarımızın değerli katkılarına her zaman açık olacağız. Temel analizde sn.endeks1 başta olmak üzere herkese kapımız hep açık olacak (özellikle sn. talebe'ye). Unutulmuş, gözden ırak hisseleri de konuşacağız, popüler/primli olanları da... Sadece sizlerden ricam, benden hisse performansı tahmin etmemi istememeniz. Düşüncelerinizi paylaşın, ben de yazayım. Sadece BIST-30/50/100 değil, makroekonomi de konuşalım, ekonomiye etkisi üzerinden/bağlamında politika da (ulusal-uluslararası)...

Açılış taksimi çok uzun oldu, affola. Hele bir açılış beratımızı alalım da:))

Mesaj Başlığı: Re: MAFİA Günlüğü (mf_a ile kaybetme!)
Yeni mesajGönderilme zamanı: 16 Şub 2014 20:37 
Kullanıcı avatarı

TMSN ile başlasak teknik ve temel olarak

Yeni mesajGönderilme zamanı: 16 Şub 2014 21:13 
Kullanıcı avatarı

Tmsn ile başlarsak arkası çok zor gelir:) Tamam iyi/hisse, 'geleceğin Ttrak'i' filan iyi hoş da, biz önce genel kaçış stratejilerimizden konuşsak (var mı böyle birsey?), olmaz mı? Stoploss hiç yapıyor muyuz? Ne zaman? Nasıl? Hangi düşünceler bunda etkin oluyor?

(4,5-5,5 bandında gezinir gibi, YTD)

Yeni mesajGönderilme zamanı: 16 Şub 2014 22:30 
Kullanıcı avatarı

HOCAM ÖNCELİKLE SAYFANIZ HAYIRLI OLSUN.UMARIM KY YA FAYDASI DOKUNUR.SİZDEN 2 RİCAM OLACAK BJKAS VE KARSAN HAKKINDAKİ YORUMLARINIZ NELERDİR.TEŞEKKÜRLER

Yeni mesajGönderilme zamanı: 16 Şub 2014 22:32 
Kullanıcı avatarı

HAYIRLI UĞURLU OLSUN.. ALLAH UTANDIRMASIN..

Yeni mesajGönderilme zamanı: 16 Şub 2014 22:53 
Kullanıcı avatarı

Âmin. Allah utandırmasın sözünü çok severim, dilerim bile-isteye kimseye 1 krş zararım olmasın. Bu nedenle amacım kollektif aklı oluşturacak deneyim paylaşımıdır. 'Zarar etmemek de bir kazançtır' düsturuyla işlem yapıyorum, naçizane size de öneririm.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 16 Şub 2014 23:01 
Kullanıcı avatarı

HAYIRLI VE UĞURLU OLMASINI DİLERİM.ALLAH UTANDIRMASIN.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 16 Şub 2014 23:06 
Kullanıcı avatarı

boga35 yazdı:
HAYIRLI VE UĞURLU OLMASINI DİLERİM.ALLAH UTANDIRMASIN.

Sağolun, başım sıkıştığında sizlerden yardım isteyeceğim. Zaman zaman her seferinde izin istemeden ve fakat mutlaka referans göstererek sizlere atıfta bulunacağım. Sorun olur mu?

Yeni mesajGönderilme zamanı: 17 Şub 2014 00:25 
Kullanıcı avatarı

YAZILARIMDAN VE TARZIMDAN KİŞİLİĞİM HAKKINDA FİKİR YÜRÜTMÜŞSÜNÜZDÜR.
HAKSIZLIK YOKSA SORUN YOK.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 17 Şub 2014 00:36 
Kullanıcı avatarı

retina yazdı:
HOCAM ÖNCELİKLE SAYFANIZ HAYIRLI OLSUN.UMARIM KY YA FAYDASI DOKUNUR.SİZDEN 2 RİCAM OLACAK BJKAS VE KARSAN HAKKINDAKİ YORUMLARINIZ NELERDİR.TEŞEKKÜRLER

Sn. retina seçimlerinizde kazanç dilerim. Spor hisseleri içinde BJK'yı tek geçerim. Çok kazandıranlar 10'una girip de ters köşe yaptığı pek nadirdir. Karsan ile hiç ilgilenmedim, ne desem yalan:)) (Bedellisini, NY Taxi ihalesini alamayislarini vb. hatırlıyorum). YTD.

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver Sayfaya git 1, 2, 3, 4, 5 ... 1135  Sonraki

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir

Geçiş yap:  
Uyarı : Bu sitede tüm içeriği üyelerimiz oluşturmaktadır.5651 sayılı yasa gereği hukuki sorumluluk içeriği oluşturan üyemize aittir.Hukuka aykırı bir içerik gördüyseniz
ya da herhangi bir üyenin içeriği nedeniyle haklarınızın ihlal edildiğini düşünüyorsanız borsayorumu@borsayorumu.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.