Zaman: 20 Oca 2018 03:48

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver Sayfaya git Önceki  1 ... 505, 506, 507, 508, 509, 510  Sonraki

Yazar Mesaj
 Mesaj Başlığı: Re: MANGO - Mango Gıda Hisse Senedi Yorumları
Yeni mesajGönderilme zamanı: 13 Nis 2015 20:23 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Makina Mühendisliği

Ben bu hisseye inanıyorum ,gelecek vaat ediyor, potansiyeli görüyorum,inanmayan satsın gitsin gibi yazılan yorumlardan insanlar etkileniyor.Araştırmadan sakın kagıt almayın. yıllarca alın teri ile kazanılan paralarınız yatırım olsun diye hisse alıyorsunuz fakat karşıdaki insanları niyeti kötü ise geçmiş olsun.İnsanlara umut kıvılcımları dağıtarak insanların icindeki eteşi yakıyorlar ve bekide zararda olan insanlar biraz daha hisse alımı yapmasına sebep oluyorlar.Hisse ucuz diye hala alan insanlar var.üzülüyorum. Patron ne zaman bu kagıttan hisse toplaya başlarsa belki ozaman almayı düşünebilirsiniz. 4 senedir bu hissedeyim durum ortada zararım cok ama cok fazla..

Yeni mesajGönderilme zamanı: 13 Nis 2015 22:02 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Ekonometri

evet aylar oncesinden ongorumuz gerçekleşmiş ve 19 kuruştayız ancak bi eksik var kemal bey ve avaneleri eksik goy goy yapanlar oryada yok ters giden nedir
demiiızde demişiz 1seneyi gecgin bir zaman vede 46 dan satmayan birinin parasının yarıdan fazla erimesi nasıl kullamıldıgımızım şimdi farkındasınızdır herhalde neyse fazla uzatmaya gerek yok
adrenalım tutukunları sınırlarıne oldu ki diyen arkadaşlar canbazlar vede fetbazlar :) buyuk risk başlasın bu saatten sonra artık yerini bulacaktır bu kagıt tahminim ya oyunun sonu gelecek yada buyuk ikramiye verecek ortası olcagını düşünmüyorum sahsen artık burdan aşagı vakit kaybetmeden risk almak isteyenler için iiyi bir fırsat olabilir boşverin piskolojik yazıp yonlendirme yapanları burda barbut atmak gibi bişey tamamen ongoru olup yatırım tavsiyesi degiildiir

Yeni mesajGönderilme zamanı: 13 Nis 2015 22:34 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Otel İşletmeciliği

bozuldu ortalık yine, abuk subuk,bozuk plak gibi

Yeni mesajGönderilme zamanı: 30 Nis 2015 21:36 
Kullanıcı avatarı

17 kuruş alamayan arkdaşlar buyrun alın 1 sene oncesinden bunları hep soledik peki uşaklar sahibinin sesiyle havlayanlar nerde yok ytd

Yeni mesajGönderilme zamanı: 30 Nis 2015 22:33 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Otel İşletmeciliği

...istiyor diye gökten kemik yağmazmış,

Yeni mesajGönderilme zamanı: 02 May 2015 15:38 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Bankacılık

bozuk düzen yazdı:
17 kuruş alamayan arkdaşlar buyrun alın 1 sene oncesinden bunları hep soledik peki uşaklar sahibinin sesiyle havlayanlar nerde yok ytd

ADAMSIN.BENDE DEMİŞTİM.BATMIS VE GÜVENİLİR OLMAYAN KİŞİLER.YATIRIMCIYI SOYAR KAZANDIRMAZ.BU KİŞİLERİN KURTARCAZ DEMELERİNE KİMSE GÜVENMİYOR.6 7 YIL ÖNCE BU KAGIT YERİNE EGEEN ALSAYDINIZ.5 6 LİRADAN 10 BİN TANE ŞUANKİ FİYATI İLE ÇARPIN.AİLENİZ LE NE GÜZEL SIKINTISIZ BİR GELECEK SİZİ BEKLİYOR OLACAK TI.YA 15 YIL ÖNCE ALMIŞ OLSAYDINIZ?
ALLAH HİSSESİ OLANLARA SABIR VERSİN. BANADA VERSİN?

Yeni mesajGönderilme zamanı: 11 May 2015 00:03 
Kullanıcı avatarı

ulan senin varya..................o b ç a s

Yeni mesajGönderilme zamanı: 11 May 2015 21:30 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Makina Mühendisliği

ŞU GELDİĞİMİZ NOKTAYA BAK, AKLIM ALMIYOR ARTIK. YA SABIR

Yeni mesajGönderilme zamanı: 11 May 2015 22:55 
Kullanıcı avatarı

iyi olmuş iyi tam kıvamına gelmiş alım için batmayacagımı düşünenler için fırsat olabilir hatta gidecei varsada fazla beklemeyebilir biz fikrimizi aylar oncesinde solemişik salla bakim kemik zarı ytd ufaktan riske girilebilirmi parası çok olana komaz az olanda kupon yapcagına ahahkupon

Yeni mesajGönderilme zamanı: 12 May 2015 19:03 
Kullanıcı avatarı

ben bunların cigerini bilirim cigerini cigersizler ve tepkide gelmiş faydamız dokunuyosa ne mutlu bize

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver Sayfaya git Önceki  1 ... 505, 506, 507, 508, 509, 510  Sonraki

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir

Geçiş yap:  
kredi
Uyarı : Bu sitede tüm içeriği üyelerimiz oluşturmaktadır.5651 sayılı yasa gereği hukuki sorumluluk içeriği oluşturan üyemize aittir.Hukuka aykırı bir içerik gördüyseniz
ya da herhangi bir üyenin içeriği nedeniyle haklarınızın ihlal edildiğini düşünüyorsanız borsayorumu@borsayorumu.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.