Zaman: 27 Şub 2017 02:41

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver Sayfaya git 1, 2, 3, 4, 5 ... 101  Sonraki

Yazar Mesaj
 Mesaj Başlığı: MARTI - Martı Otel İşletmeleri Hisse Senedi Yorumları
Yeni mesajGönderilme zamanı: 23 Ara 2009 00:18 
Mesaj Panosu Yöneticisi
Kullanıcı avatarı

MARTI - Martı Otel İşletmeleri Hisse Senedi Yorumları

Mesaj Başlığı: Re: MARTI uçarmı - kaçar mı ?
Yeni mesajGönderilme zamanı: 23 Ara 2009 00:51 
Kullanıcı avatarı

martı yılbaşi öncesi bilançolarında çogunlukla iler
iiye dogru hareket yapan bir kagıt bana kalırsa gitme ihtimali yüksek.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 23 Ara 2009 02:20 
Kullanıcı avatarı

Sn. Canlı Borsa,

Evvelen yorumlarınından dolayı teşekkür ederim. Yanlız hisselerde bir karışma olmuş galiba , ben MARTI ile alakalı sormuştum, ama yogunluktan ötürü sanırım MAKTK ile alakalı grafikleri yorumlamışsınız..

Musait vaktinizde MARTI ya tekrardan bir göz atabilirseniz çok guzel olur, teşekkürler, iyi çalışmalar..

Yeni mesajGönderilme zamanı: 06 Oca 2010 17:33 
Kullanıcı avatarı

MARTI'DA HALKA ARZ
Martı Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.'nin paylarının halka arzı için Sermaye Piyasası Kurulu tarafından öngörülen süre içerisinde çalışmalara başlanılacaktır.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 06 Oca 2010 19:20 
Kullanıcı avatarı

tebrikler aksungur usta, martı yı uçuşa geçirmişiniz bugün :) ama biz kaçırdık :geek: siteyi iki gündür inceliyorum, çok hoşuma gitti. herkese bol kazançlar. aksungur bekliyoruz böyle kısa vadeli uçuş haberleri :lol:
aksungur84 yazdı:
YA BU MARTI HAVALANDI AMA KANATLANACAK GİBİ DURUYOR SANKİ...

Yeni mesajGönderilme zamanı: 06 Oca 2010 22:41 
Kullanıcı avatarı

aksungur84 yazdı:
YA BU MARTI HAVALANDI AMA KANATLANACAK GİBİ DURUYOR SANKİ...

aksunur84 siz de varmıydı bu martıdan elinizi taşın altına koydunuz mu hiç merak ediyorum? "kanatlanacak gibi duruyor" demişsiniz ama burda her "GİBİ" diyenin sözüyle alıne oldu ki kalksak şuan ne donumuz ne çorabımız kalırdı altımızda!! yoksa herkes kafasında bir kağıt belirleyip çıkacak yorumunu yapabilir çok zor değil? mesela myzyo bekleyin görün en geç şubat sonu başınız en az 7-8 kez tavana çarpacak diyorum (((:
TABİ KESİNLİK Y.T.D.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 06 Oca 2010 23:03 
Kullanıcı avatarı

aksungur84 yazdı:
Sayın Kelepirist madem güvenmiyorsun o zaman bu sitede ne işin var boşuna milletin yazdığını okuyup da niye yoruluyorsun ki.Zaten sen benim her al dediğimi almak zorunda değilsin.
önerdiğim kağıtlar:
bağfaş 84 tü oldu 113.
ısamb 1.76 dan oldu 2.39
vestel 2.60 tan oldu 2.92
anlayana sivrisinek saz....

ENDEKS OLMUŞ 55000 YÜKSELMEYEN KAÇTANE KAĞIT VARKİ 1 AY ÖNCE TAKİP ETTİĞİM tüm kağıtlar şuan en az %20 ile %45 arası getiri yaptı bende naisplendim bundan zaten en son 22aralıkta 7,35 ten gubrf girdim ve şuan 9,05 %23 aldı. endeks tavan yaptı bir çok kağıt bu yönde kazandırdı zaten mühim olan endeks yerinde sayarken ya da geri giderken yukarı gidecek kağıdı görebilmek. ben belki üye olarak yeniyim ama 1 yıldır takipteyim burayı ve daha birçok forumu

Yeni mesajGönderilme zamanı: 06 Oca 2010 23:15 
Kullanıcı avatarı

aksungur84 yazdı:
Sayın Kelepirist madem güvenmiyorsun o zaman bu sitede ne işin var boşuna milletin yazdığını okuyup da niye yoruluyorsun ki.Zaten sen benim her al dediğimi almak zorunda değilsin.
önerdiğim kağıtlar:
bağfaş 84 tü oldu 113.
ısamb 1.76 dan oldu 2.39
vestel 2.60 tan oldu 2.92
anlayana sivrisinek saz....

bir AYNADA gördüğümden, bir de YUKARI BAKTIĞIMDA göremediğimden başka kimseye güvenmem ben sayın "aksungur84" celallenmenize gerek yok herkesin yorumu kurallar çerçevesinde sonuçta. ama herzaman için en büyük kural "AL" dememektir. Kazanırken büyüksün derler senden iyisi olmaz kaybederken afedersin bela okurlar ardından "sana güvenenin.." diye..! Bu forumlar var ki herkes bildiğini paylaşsıon birbirine aktarsın ve kendi bildikleriyle karıştırıp bir karar versin diye burdayız. kimseye güvenmek ya da güvenmemek için değil!
ENDEKS yarın 55bini devirmez ve önerdiğiniz indeks ve pınarsüt %4 ve üzeri çıkarsa yarın akşam ilk ben tebrik edicem sizi.... Saygılar.

Mesaj Başlığı: MARTI
Yeni mesajGönderilme zamanı: 14 Oca 2010 13:22 
Kullanıcı avatarı

merhaba arkadaşlar herkese bol kazançlar...

Takip eden arkadaşlar; martı şuan 1.20 civarında bu kağıt hakkında yorumunuz nedir? yardımcı olursanız sevinirim. Daha çıkarmı?

Mesaj Başlığı: Re: MARTI
Yeni mesajGönderilme zamanı: 14 Oca 2010 13:34 
Kullanıcı avatarı

likablexx yazdı:
merhaba arkadaşlar herkese bol kazançlar...

Takip eden arkadaşlar; martı şuan 1.20 civarında bu kağıt hakkında yorumunuz nedir? yardımcı olursanız sevinirim. Daha çıkarmı?

BİLGİSİ OLAN TAVSİYE BEKLİYORUM

MARTI 1.26

GLYHO 0.93

SAGYO 0.99

MALİYETLE ELİMDE 2 GUNDUR NE ALSAM DÜŞTÜ

TESEKKURLER

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver Sayfaya git 1, 2, 3, 4, 5 ... 101  Sonraki

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir

Geçiş yap:  
Uyarı : Bu sitede tüm içeriği üyelerimiz oluşturmaktadır.5651 sayılı yasa gereği hukuki sorumluluk içeriği oluşturan üyemize aittir.Hukuka aykırı bir içerik gördüyseniz
ya da herhangi bir üyenin içeriği nedeniyle haklarınızın ihlal edildiğini düşünüyorsanız borsayorumu@borsayorumu.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.