Zaman: 20 Oca 2018 04:04

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver Sayfaya git Önceki  1 ... 507, 508, 509, 510, 511, 512  Sonraki

Yazar Mesaj
 Mesaj Başlığı: Re: MEMS1 - MENSA (Oydan Yoksun) Hisse Senedi Yorumları
Yeni mesajGönderilme zamanı: 16 Oca 2013 08:41 
Kullanıcı avatarı
Meslek: İnşaat Mühendisliği

ümitvar yazdı:
bende her iki hisse (mems1 + memsa) var. Hangisini tutmak daha akıllıca. İkisi de dursun mu? Makul değerlendiren olursa sevinirim

Sn umitvar, her ikisini de tutmaya devam edin, cunku hic kimse hangisinin avantajli oldugunu bilmiyor..

Yeni mesajGönderilme zamanı: 16 Oca 2013 10:54 
Kullanıcı avatarı
Konum: Suya düştüğünüz için değil, sudan çıkamadığınız için boğulursunuz...
Meslek: Belirtmedi

adam borsanın sayfalarına altın harflerle adını yazdırmanın peşinde.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 16 Oca 2013 15:26 
Kullanıcı avatarı

fatih3018 yazdı:
adam borsanın sayfalarına altın harflerle adını yazdırmanın peşinde.

ne avntajından bahsediyoruz anlamadım hangisinden daha az kaybediyoruz dersen ne zaman aldığına bağlı ha zaten bir ay içinde birleşecekler arayı açan olmaz zaten aynı şeyin soyu pardon türevi farkları yok

Yeni mesajGönderilme zamanı: 16 Oca 2013 15:47 
Kullanıcı avatarı
Meslek: İletişim-Teknoloji

Spek kafasına koymuş 047 de birleştirecek memsaları hiç bozuntuya vermiyorlar. Bu hisse senedi İMKB de işlem görmüyor. SPK nın da özel statüsünde ..........................

Yeni mesajGönderilme zamanı: 16 Oca 2013 17:03 
Kullanıcı avatarı

Hayırlı olsun İMKB 83000 de devirdi...............
fiaitn gözü kör olsun ne diyelim

Yeni mesajGönderilme zamanı: 17 Oca 2013 11:47 
Kullanıcı avatarı

Ekrana bakıyorsun Memsa1 %4,44 + da gözüküyor. Ama gerçekte öyle değil 045ten kimseye alım fırsatı vermiyor milyon lot yığmıştır 045 kademesine kimseye satım fırsatıda vermiyor047 den
Yani rakamlarla çok güzel oynuyor. 050 nin üstünede çıkamıyor çünkü yatırımcı satcak ya böyle beklemeye devam. çok açgözlü gözünü toprak doyursun.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 18 Oca 2013 00:22 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Otel İşletmeciliği

Bu hisse 0,50'yi aşamaz bence. Çünkü faik beyin böyle bir parası ve gücü yok. Hisseyi nominal değerin altında birleştirmek istemesi, hatta 46 kuruşluk memsa hissesini bize 36-37 kuruştan satmak istemesi hep bu sebepten. 37 kuruşumuza bile muhtaç ki, hisseyi nasıl hareket ettirsin? Enerji firması almış. eldeki parayı oraya aktarmış. Az parayla memsa hareket ettirilir. yalnız bunun için bu işlem hacmi ile yaklaşık 10 sene geçmesi lazım. 2- Daha önce bedelli artırıma gittiklerinde ellerinde para vardı. Şimdi biz nominal değere göre %20 iskontolu 80 kuruşa hisse almayacağımızdan, yine artırım elinde patlar. Bu sebepten piyasa değerinden %20 iskontolu vereyim diyor. Siz para verin de nasıl olursa olsun diyor. Az veren candan (canı gönülden) verir diyor. Eh bizim de işimize gelebilir belki. Ama %20 iskonto yetmez. Tabi 15-20(hissenin ederi ancak bu) kuruş aralığından hisseyi bedelli verirse düşünürüz.
Buradan faik efendiye sesleniyorum 10000 lotum var. 15 kuruştan bedelli ver 10000 daha alayım. 1500 tl sana feda olsun. seni mi kıracağım hemşehrim.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 18 Oca 2013 07:45 
Kullanıcı avatarı

10 GÜN KİMSE YORUM YAPMASIN BU HİSSEYE . BAKIN NASIL ÇIKIYOR

Yeni mesajGönderilme zamanı: 18 Oca 2013 14:43 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Havacılık Uçak Mühendisliği

SAHİBİ İÇERİDE OLAN AVGYO , METRO GİBİ ŞİRKETLER BİLE ( BENDE İKİSİNDENDE MEVCUTTUR) HAREKET ETTİ. AZDA OLSA 2 HAREKETTE DİPTEN ALANLAR İÇİN %20 CİVARI GETİRİ SAĞLADI. BU DURUMUN NEDİR KARDEŞİM. AYIP DEĞİLMİ. ŞİRKET ALIYORSUN 1 KADEME ÇIKMIYORSUN. BAŞKA BİR ŞİRKET ŞİRKET ALSA GÜNLERCE TAVAN YAPIYOR. AMA KENDİ ADIMA SÖYLEYEYİM BEN ÇIKMIYORUM. EV ALDIM BU ARA PARAYA İHTİYACIM VARDI ODA BİTTİ. ARTIK VARYA İSTERSEN 10 KURUŞ YAP. O KADAR SÖYLÜYORUM. ÇÜNKÜ BU İÇİNDE BİRİKTİRDİKLERİN BİRGÜN PATLAMAK ZORUNDA.

AMA ADAMA HELAL OLSUN EŞŞEĞİNE NEREDEN KİME SAĞLAM BAĞLADIYSA DEDİĞİ ŞEYLERİ YAPMIYOR, SÜRESİNİ UZATACAM DİYOR , NORMİNAL DEĞER ALTINDA BİRLEŞECEM DİYOR , BEDELSİZ YERİNE BEDELLİ VERECEM DİYOR , DİYORDA DİYOR BİR ALLAH'IN KULU ÇIKIPTA "YETER BE KARDEŞİM VAMPİRMİSİN SEN BU KYNİN SENDEN ÇEKTİĞİ NEDİR" DEMİYOR. 3 YIL ÖNCE NE DENMİŞ "3 YIL SONRA NORMİNAL DEĞERİ 1 LİRANIN ALTINDA OLMAMAK KAYDIYLA" DENMİŞ. SABAHTAN AKŞAM KADAR BURADA KONUŞSAK NAFİLE. ARKADAŞLARIN DEDİKLERİ GİBİ ŞİKAYET ETSEN NAFİLE. KİMİ KİME ŞİKAYET EDİYORSUN. ALLAH BİLİR TEZGAH ALTINDA NE GİZLİ PAZARLIKLAR YAPILIYOR.

BENİM İTİMADIM KALMADI. SADECE BEKLEYECEĞİM. 30 KURUŞ OLURSA EK ALIM YAPACAĞIM. HERKESE DUYURULUR. 0,43 ORTALAMA İLE ELİMDE 27550 ADET HİSSE VAR. DEDİĞİne oldu ki DÜŞERSEN ALIRIM. 0,55-0,60 ARALIĞINA GELİRSEN-Kİ BİRGÜN GELMEK ZORUNDASIN- BİR KISMINI SATARIM. YTD.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 18 Oca 2013 16:13 
Kullanıcı avatarı

SPK nın Bedelsiz sermaye artırım kararı herhalde yine çıkmayacak gibi?
Nominal değerin altında bedelli yapılacakmı belli olmadı hala
SPK Memsa şirketine karşı ne kadar duyarsız kalmış. Şirket hakkında olumlu ya da olumsuz karar bile alamıyor..............
SPK 3 ay olacak Bedelsiz sermaye artırımını onaylamadı?
Bu şirket acaba SPK da gözükmüyormu dosyalarını sümen altımı ettiler.............

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver Sayfaya git Önceki  1 ... 507, 508, 509, 510, 511, 512  Sonraki

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir

Geçiş yap:  
kredi
Uyarı : Bu sitede tüm içeriği üyelerimiz oluşturmaktadır.5651 sayılı yasa gereği hukuki sorumluluk içeriği oluşturan üyemize aittir.Hukuka aykırı bir içerik gördüyseniz
ya da herhangi bir üyenin içeriği nedeniyle haklarınızın ihlal edildiğini düşünüyorsanız borsayorumu@borsayorumu.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.