Zaman: 02 Ağu 2014 10:33

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver Sayfaya git Önceki  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 633  Sonraki

Yazar Mesaj
 Mesaj Başlığı: Re: MEMSA - Mensa Mensucat Hisse Senedi Yorumları
Yeni mesajGönderilme zamanı: 04 Haz 2010 15:21 
Meslek: İnşaat Mühendisliği

omura yazdı:
maydoz yazdı:
0.86 yla bugün girdim yarın 0.90 dan çıkarım.iyi bir al sat hissesidir.

biz memsadan darbe yemişiz 1,20 uzeri maliyeti olan bi dunya arkadaş var sen burda iyi bir al sat kağıdı diyosun. naptın al sat yaptın mı bugun? neden insanları yanlış yonlendiriyosun. nasıl şu fiyata aldım bu fiyata satarım diye kesin konuşabiliyosun? sana uyup 1 kişi bile alsa bunun vebalini nasıl odeyeceksin? 0,86 dan aldığın kağıt 0,83 oldu bak gordun mu iyi bir al sat kağıdı değilmiş. lutfen insanları yanlış yonlendirme. surekli suna aldım buna sattım diyosun ama öbür tarafta zararı olan bi dunya insan var onlarla alay etme bak sende onların arasına katıldın ne yazıkki.

ben burada kimseye alın veya almayın dedim.nedense bu forumda bu tip tepkiler çok oluyor.burada yazılanlar yatırım tavsiyesi değildir yatırımlarınızı burda yazılanlara göre yapmayın diye defalarca yazılıyor ama nedense kimse dinlemiyor

emin ol 0.90 dan kısa bir süre içinde satıcam bu hisseyi

Yeni mesajGönderilme zamanı: 04 Haz 2010 15:40 
Kullanıcı avatarı

maydoz yazdı:
omura yazdı:
maydoz yazdı:
0.86 yla bugün girdim yarın 0.90 dan çıkarım.iyi bir al sat hissesidir.

biz memsadan darbe yemişiz 1,20 uzeri maliyeti olan bi dunya arkadaş var sen burda iyi bir al sat kağıdı diyosun. naptın al sat yaptın mı bugun? neden insanları yanlış yonlendiriyosun. nasıl şu fiyata aldım bu fiyata satarım diye kesin konuşabiliyosun? sana uyup 1 kişi bile alsa bunun vebalini nasıl odeyeceksin? 0,86 dan aldığın kağıt 0,83 oldu bak gordun mu iyi bir al sat kağıdı değilmiş. lutfen insanları yanlış yonlendirme. surekli suna aldım buna sattım diyosun ama öbür tarafta zararı olan bi dunya insan var onlarla alay etme bak sende onların arasına katıldın ne yazıkki.

ben burada kimseye alın veya almayın dedim.nedense bu forumda bu tip tepkiler çok oluyor.burada yazılanlar yatırım tavsiyesi değildir yatırımlarınızı burda yazılanlara göre yapmayın diye defalarca yazılıyor ama nedense kimse dinlemiyor

sat arkadaşım tabikide sat ky olarak kimsenin zarar etmesini istemem parayı ne zorluklarla kazanıyoruz zarar edip bunlara kaptırıyoruz. sitede yazabilir fakat sen direk al-sat tavsiyesinde bulunuyosun imzanda filan hiç belirtmemişsin al-sat tavsiyesi değil diye. gerçi belirtsen bile yazdıkların direk insanları yönlendirmeye yönelik. sen maalesefki durumu anlamamışsın ben sana daha ne deyimki. benim dediğime tepki diyosun ben ise sana tavsiyede bulunuyorum kimsenin vebalini alma kimseyi yanlış yönlendirme diye ama sen istediğini yap artık ne deyim ben sana

Yeni mesajGönderilme zamanı: 04 Haz 2010 15:46 

biz memsadan darbe yemişiz 1,20 uzeri maliyeti olan bi dunya arkadaş var sen burda iyi bir al sat kağıdı diyosun. naptın al sat yaptın mı bugun? neden insanları yanlış yonlendiriyosun. nasıl şu fiyata aldım bu fiyata satarım diye kesin konuşabiliyosun? sana uyup 1 kişi bile alsa bunun vebalini nasıl odeyeceksin? 0,86 dan aldığın kağıt 0,83 oldu bak gordun mu iyi bir al sat kağıdı değilmiş. lutfen insanları yanlış yonlendirme. surekli suna aldım buna sattım diyosun ama öbür tarafta zararı olan bi dunya insan var onlarla alay etme bak sende onların arasına katıldın ne yazıkki.[/quote]

sat arkadaşım tabikide sat ky olarak kimsenin zarar etmesini istemem parayı ne zorluklarla kazanıyoruz zarar edip bunlara kaptırıyoruz. sitede yazabilir fakat sen direk al-sat tavsiyesinde bulunuyosun imzanda filan hiç belirtmemişsin al-sat tavsiyesi değil diye. gerçi belirtsen bile yazdıkların direk insanları yönlendirmeye yönelik. sen maalesefki durumu anlamamışsın ben sana daha ne deyimki. benim dediğime tepki diyosun ben ise sana tavsiyede bulunuyorum kimsenin vebalini alma kimseyi yanlış yönlendirme diye ama sen istediğini yap artık ne deyim ben sana[/quote]

bak kardeşim kimseye alın veya satın demedim sadece düşüncelerimi yazdım ve hisseye kaçtan girdiğimi bile yazdım.sence ben milleti batırmak içinmi uğraşıyorum.benimki sadece bir fikir.sesli düşünmek suçmu oldu şimdi?

bende burda iyi analiz yapan bir ustamın önerisiyle bi hisse aldım ve zarardayım ama vay sen niye söyledin diye bi sefer bile konuşmadım

insanlar bişeyleri söylerken karşısındakinin ne tepki vereceğinide bilsin lütfen.herşey saygı ve sevgiye dayalı olsun

Yeni mesajGönderilme zamanı: 04 Haz 2010 15:54 
Kullanıcı avatarı

maydoz yazdı:

sat arkadaşım tabikide sat ky olarak kimsenin zarar etmesini istemem parayı ne zorluklarla kazanıyoruz zarar edip bunlara kaptırıyoruz. sitede yazabilir fakat sen direk al-sat tavsiyesinde bulunuyosun imzanda filan hiç belirtmemişsin al-sat tavsiyesi değil diye. gerçi belirtsen bile yazdıkların direk insanları yönlendirmeye yönelik. sen maalesefki durumu anlamamışsın ben sana daha ne deyimki. benim dediğime tepki diyosun ben ise sana tavsiyede bulunuyorum kimsenin vebalini alma kimseyi yanlış yönlendirme diye ama sen istediğini yap artık ne deyim ben sana[/quote]

bak kardeşim kimseye alın veya satın demedim sadece düşüncelerimi yazdım ve hisseye kaçtan girdiğimi bile yazdım.sence ben milleti batırmak içinmi uğraşıyorum.benimki sadece bir fikir.sesli düşünmek suçmu oldu şimdi?

bende burda iyi analiz yapan bir ustamın önerisiyle bi hisse aldım ve zarardayım ama vay sen niye söyledin diye bi sefer bile konuşmadım

insanlar bişeyleri söylerken karşısındakinin ne tepki vereceğinide bilsin lütfen.herşey saygı ve sevgiye dayalı olsun
[/quote]

evet haklısın bende aynen sana bunu anlatmaya çalışıyorum. "birşeyler söylerken karşındakinin ne tepki vereceğini bil saygılı ol diyorum" . ben ve benim gibi kaç tane insan zarar etmiş diyorum sen burda kesin bir ifadeyle şuna aldım yarın buna satıcam diyosun. dalga geçer gibi akıl veriyosun insanlara. bak noldu diyorum aldında satabildin mi? yarın satacam demiştin satabildin mi? borsa burası lafla soylemekle olmuyor diyorum. sana uyan bi kişi aldı diyelim bugun 0,90 dan satıcam diye sana uydu diyelim bunun vebalini nasıl alabilirsin diyorum lutfen dikkatli ol kimseye tavsiyede bulunma yazıktır gunahtır diyorum.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 04 Haz 2010 15:58 

hala aynı şeyleri tekrarlayıp duruyorsun.ben kimseye al veya sat demedim diyorum.sadece yaptığımı paylaşmak istedim.burda kendimi analizci diyede tanıtmadım.demekki sen benim lafımla hisse aldın veya alacaktın. ozaman ben bi kaç hisse söyliyimde onlardanda al olurmu

bumudur yani? sence mantıklımı?

Yeni mesajGönderilme zamanı: 07 Haz 2010 16:39 
Kullanıcı avatarı

1'leri tekrar ne zaman görür, beklentisi yokmu bu kağıdın, bilgisi olan arkadaş var mı?

Yeni mesajGönderilme zamanı: 07 Haz 2010 16:44 
Kullanıcı avatarı

maydoz yazdı:
hala aynı şeyleri tekrarlayıp duruyorsun.ben kimseye al veya sat demedim diyorum.sadece yaptığımı paylaşmak istedim.burda kendimi analizci diyede tanıtmadım.demekki sen benim lafımla hisse aldın veya alacaktın. ozaman ben bi kaç hisse söyliyimde onlardanda al olurmu

bumudur yani? sence mantıklımı?

kardeş selam nasılsın? valla super olur banada soylesene şöyle 0,86 ile alıp ertesi gün 0,90 la çıkacağım bi kağıt. sayende trade yapıp biraz para kazanıyım istiyorum. sen naptın çıktın dimi 0,90 la helal olsun fena trade yapmışsın 1 gunde.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 07 Haz 2010 17:08 

madem çok biliyosun neden bana sataşma gayretinde buluyosun? borsada bişeyler yapamayınca başkalarına sataşarakmı egonu tatmin ediyosun?

bilmiyorum kaç senedir bu işin içindesin ama borsada olumsuz şartlar her zaman olmuştur bunları dikkate almak gerek.ben memsadan zarar etmem sen kafanı yorma.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 07 Haz 2010 21:27 
Kullanıcı avatarı

maydoz yazdı:
madem çok biliyosun neden bana sataşma gayretinde buluyosun? borsada bişeyler yapamayınca başkalarına sataşarakmı egonu tatmin ediyosun?

bilmiyorum kaç senedir bu işin içindesin ama borsada olumsuz şartlar her zaman olmuştur bunları dikkate almak gerek.ben memsadan zarar etmem sen kafanı yorma.

senin gibi acemi insanları yanlış yönlendiren çok bilmişleri bi anda tanıyacak kadar uzun zamandır bu işin içindeyim. evet borsada her zaman olumsuz şartlar olmuştur bunun farkında olman çok guzel. peki borsada olumsuz şartlar oluyorsa neden çok iyi bir al sat kağıdı, bugun 0,86 ile aldım yarın 0,90 la çıkarım gibi nasıl kesin ve net konuşabiliyorsun diye sormazlarmı adama!!!!!!!

Yeni mesajGönderilme zamanı: 07 Haz 2010 22:55 

bazen işler düşündüğün gibi olmayabiliyor ama gün geliyor söylenenler gerçekleşiyor.sana MEMSA ile ilgili olumlu bir belge sunsam bunada kızmazsın umarım

mayıs ayında yabancı yatırımcının giriş yaptığı hisselere bak

http://www.tacirler.com.tr/arastirma/Ya ... s_2010.pdf

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver Sayfaya git Önceki  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 633  Sonraki

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir

Uyarı : Bu sitede herhangi bir üyenin mesajı nedeniyle haklarınızın ihlal edildiğini düşünüyorsanız hemen bizimle buradan iletişime geçebilirsiniz.