Zaman: 22 Şub 2017 01:19

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver Sayfaya git Önceki  1 ... 743, 744, 745, 746, 747, 748, 749 ... 751  Sonraki

Yazar Mesaj
 Mesaj Başlığı: Re: MEMSA - Mensa Sınai Ticari Mali Yat. Hisse Senedi Yorumları
Yeni mesajGönderilme zamanı: 22 May 2013 12:42 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Jeoloji Mühendisliği

AHMETEMİN yazdı:
S.A hissedar arkadaşlarım.genel kurula hangi belge veya evrakla katılacağız. bende 300 bin lot memsa var.
normal kimliklemi geleceğiz.hissedar olduğumuzu nasıl bilecekler.onların kayıtlarında gözükürmü.
bilgilendirme yapılırsa memnun olurum.

Aleyküm Selam, nüfus cüzdanınız yetiyor, siz yine de çalıştığınız aracı kuruma bir telefon açın en fazla 2 dakikanızı alacaktır, GENEL KURULA mutlaka katılmanızı bekliyoruz kardeşim. Selametle

Yeni mesajGönderilme zamanı: 23 May 2013 10:53 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Otel İşletmeciliği

arkadaşlar ben ve yakın arkadaşlarımda da toplam 300 bin lot var .... bizde bu genel kurula katılıp 55 milyon tl yi nereye harcadığını soralım hatta SPK bile bu konuda zaten şart koştu yapmış olduğu mal edinmelerde 79 milyon eder bulamazsa aradaki farkın faik ulutaş tarafından memsa ya faizi le birlikte ödenmesini aynı zamanda mems1 ile ilgili bir sorun oluştuğunda tüm sorumluluğu kabul ettiğini beyann etmesini istemiş bakalım kabul edecek mi ?

Yeni mesajGönderilme zamanı: 23 May 2013 11:26 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Beslenme ve Diyetisyen

Genel kurul olduğu zaman tabiki herkes katılsın. Fakat ortada daha genel kurul filan yok. Diğer sitede olmayan genel kurul için vekalet topluyorlar. Ve internetten vekalet veren yatırımcılar var güya!. O vekalet vereklerin %90 ı sahte üye. Elinde 100bin den fazla malı olan biri hiç vekalet verir mi sizce? Kalkar gelir genel kurula katılır.

Nasıl bir zihniyet var internetten vekalet verenlerde? Sonra ben dolandırıldım diyorlar. Diğer sitede bir yığın sahte üyelik var ve yatırımcı avlıyorlar. Bu sitede yorum almayan bir kağıt diğer sitede 70 kişi tarafından takip ediliyor 30-40 yorumcu sürekli yazıyor. Sizce bu mümkün mü? Orada en güvendiğiniz kişiler bence ornanize suç örgütünün ele başları. Telefonda konuşsanız yüzyüze görüşseniz ne olacak! Bende birçok üye ile telefonda konuştum ama nereden biliyim onların sahte olmadığını veya onlar nereden bilebilir benim gerçek yatırımcı olup olmadığımı?

Mesela beni birçok üye tanır forumlardan peki soruyorum size nereden biliyorsunuz benim çakma yatırımcı olmadığımı? Bırakın bu olmayan genel kurula internetten vekalet toplama yalanını. Bu sitedekilerin yarısı beni tanır ama ne kadar tanırsınız bir sorun kendinize? Belkide üç senedir yürürlükte olan planın bir parçasıyım nasıl bilebilirsiniz ki?

Diğer sitede üyeliğim olmasına rağmen oraya özellikle yazmıyorum çünkü profillerin %90 ı yalan bence. Önce bir tartışma çıkarıyorlar sonra birileri geliyor ortalığı yatıştırıyor ve güven sağlıyor sonrada milletle yazışmaya başlıyor vekalet filan topluyor bu kadar saf mısınız siz gerçek yatırımcılar?

Şuradan anlayın; o sitede MEMSA forumunda genelde üye sayısının iki katından fazla konuk oluyor çünkü adam bir üyeliği ile logof oluyor, logof olan üyelik konuk oluyor (veya açık kalan tarayıcı) diğer üyeliği de üye olarak gözüküyor.

Gerçek yatırımcı şunu bilir; forumlarda sürekli yazıştığınız zaman (hatta okuduğunuz zaman) başınız ağrır, gözleriniz bozulur, uykularınız kaçar, kavgacı agresif olursunuz ve sonunda mutlaka hata yaparsınız, işte sizi getirmek istedikleri nokta bu. Tabi çakma üyeliklerin işi bu olduğu için onlar asla yıkılmaz.

Bu sitede birçok gerçek yatırımcı vardı (ki eminim hala varlar) ama onlar artık forumlara katılıp kendilerini dağıtmıyorlar ki en doğrusu bu. Ama diğer sitede oparasyon devam ediyor, liste hazırlıyorlar.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 23 May 2013 12:29 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Makina Mühendisliği

tek kelimeyle mükemmel anlatmışsın kardeş aynen katılıyorum

Yeni mesajGönderilme zamanı: 24 May 2013 08:46 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Diğer

O siteye üye olmak istedim izin vermediler... üyeliğim bir türlü onaylanmadı.... Bu siteyede kaç gündür bir türlü giremedim... sürekli şifren yanlış diyordu... şifremi unuttum bölümüyle yeniden şifre oluşturarak girebildim... Şunu söyleyeyim forumlara tam saha pres var....

Birde eğer bir genel kurul olacaksa vekalet yerine MKK da e genel kurul yapması konusunda baskı yapmak daha doğru olur... benim E İMZAM var oturduğum yerden oyumu kullanırım bu kadar basit.... Mobil imza da oluyormu bilmiyorum ama olması lazım.....

E GENEL KURUL YAPILMASI İÇİN MKK ya BASKI YAPALIM...

Yeni mesajGönderilme zamanı: 25 May 2013 14:48 
Kullanıcı avatarı
Meslek: İnşaat Mühendisliği

S.Aleyküm, arkadaşlar hisse analizi sürekli takip ediyorum genel kurula bende şahsen katılmayı düşünüyorum yolum epey uzak ama çocukları İstanbulu gezdireyim hemde g.k. katılırım diye düşünüyorum. Allah tan bir manilik olmaz sa .benim de 300,000 lot var maliyet düşüreceğiz diye bu rakamlara kadar geldik
2 yıldır bekliyoruz.önce bir sermaye azaltım artırım darbesini yedim.akıllanmadım bu ikinci darbe. hala maliyet 0.4.hayırlısı bakalım inşaallah iyi olur.
Aslında hisse çok düşük 200 -300 bin lot daha alabilirim ancak hisse çok fazla güven vermiyor. akibetini bilemediğim için alamıyorum.battık zaten iyice batmayalım.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 25 May 2013 14:57 
Kullanıcı avatarı

hergün hisse analizi birkaç defa açıyorum ve okuyorum.
Bence formu çok gereksiz polemiklerle meşgul ediyorlar. MARDİN hocanın yorumlarına önem veriyorum.
seviyeyi muhafaza etseler iyi olacak.hepsi olgun ve aklıbaşında tahsilli güngörmüş insanlar.kötü sözlerden uzak durun.
hisse üzerinde yorum yapılsa hissenin geleceği ile ilgili yorum lar daha çok önemli.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 25 May 2013 15:00 
Kullanıcı avatarı

ha birde özelden yaz diyorlar onu anlamıyorum.sizin özel dediğiniz yer neresidir.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 27 May 2013 15:39 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Coğrafya

ARKADAŞLAR
cuma 30 bın alıne oldu kiıldım hala gelmedı 29 dan
bu adam sadece kendı alımlarına verıyor bu aralar

Yeni mesajGönderilme zamanı: 27 May 2013 19:50 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Coğrafya

Resim
Daha onceki 28 den olan 40 binimi paylasmistim buda son alimim

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver Sayfaya git Önceki  1 ... 743, 744, 745, 746, 747, 748, 749 ... 751  Sonraki

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir

Uyarı : Bu sitede tüm içeriği üyelerimiz oluşturmaktadır.5651 sayılı yasa gereği hukuki sorumluluk içeriği oluşturan üyemize aittir.Hukuka aykırı bir içerik gördüyseniz
ya da herhangi bir üyenin içeriği nedeniyle haklarınızın ihlal edildiğini düşünüyorsanız borsayorumu@borsayorumu.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.