Zaman: 20 Oca 2018 04:13

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver Sayfaya git Önceki  1 ... 11, 12, 13, 14, 15  Sonraki

Yazar Mesaj
 Mesaj Başlığı: Re: METAL - Metro Altın San. Tic. A.Ş. Hisse Senedi Yorumları
Yeni mesajGönderilme zamanı: 25 Tem 2013 18:30 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Fizik

tadilde onaylandı iş müracata kaldı.muhfin yakında bu gemide kalkacak yalnız şu anda gemi boş yolcuyu ilerde alacak sonrada tahminim işi jawsa bırakacaklar ayni gemici levent gibi taktik ayni istibarata göre engin yeşilde burda senaryoya göre herşey gözaltından çıkınca başlar.sermaye revize edilir kayıtlı geçerli artır artırabildigine şu anda zate malı dışardan kapattılar yüzde 20 mal küçük küçük partiler halinde onda bunda oda bunlar için önemli degil ne yapacaklar hızlı çıkışlarla kagıdı yukarılara belkide tahmin dışı yukarılara taşıyabilirler.güven vere vere zaman içinde sürede bunlar için önemli degil sonuç gemi kalkınca istikamet belli ben yerimde can yelegi kurtarma botu gene hazırım asgari yıl sonu kaçarım muhfin hesaba göre bu işi takip et kardeş gene kapkaççılarla dans edicez şansımıza bunlar denk geliyor .ytd

Yeni mesajGönderilme zamanı: 23 Ağu 2013 18:47 
Kullanıcı avatarı

a.bildigi gibi yapsın beddua etsen tutar herşeyi agırdan alın 1 ay oldu tadilin onayı şimdimi açıklıyonuz.artış ne zaman revizyonu nezaman vede bunlar olurken gözaltından çıkışın başvurması ne zaman ha dur biraz dökülen dökülsün işi şunları öyle dökemedik böyle imana getiririz diyorsaniz BİZ SONUNU GETİRENE KADAR BURDAYIZ.
NOT..kagıtta olan kardeşlerim tezgah var sımsıkı durun kıpırdamayın sabredin mutlu günler gelecek.YTD

Yeni mesajGönderilme zamanı: 23 Ağu 2013 21:39 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Doktor

kenanaco yazdı:
a.bildigi gibi yapsın beddua etsen tutar herşeyi agırdan alın 1 ay oldu tadilin onayı şimdimi açıklıyonuz.artış ne zaman revizyonu nezaman vede bunlar olurken gözaltından çıkışın başvurması ne zaman ha dur biraz dökülen dökülsün işi şunları öyle dökemedik böyle imana getiririz diyorsaniz BİZ SONUNU GETİRENE KADAR BURDAYIZ.
NOT..kagıtta olan kardeşlerim tezgah var sımsıkı durun kıpırdamayın sabredin mutlu günler gelecek.YTD

sayın kenanaco ısteyene istedıgı kadar kâğıt verıyorlar sen yeterki alıcı ol. ky nin guvenımı kaldıki bu borsaya.dedıgın mutlu günler cok yakında oldugunuda zannetmıyom.2 sene once kâğıt burlardaydı sırket satıldı güya sağlam bır sırket aldı kâğıt yıne buralarda

Yeni mesajGönderilme zamanı: 24 Ağu 2013 13:09 
Kullanıcı avatarı

işin içinde öç var intikam var çagrıyla ne aldı babayı aldı benim gibi üç beş fukara kagıdına sarıldı gitti gayrimeşru yoldan daha en başta babalardan 1 tlden aldı.0.68 iyi fiyat niye vermediniz şimdi aşagı göstereyimde intikam olsun bumu hesap neyin peşindeler geride zate üçbeş hisse kaldı her açıklama tavan olur bu biline tahminim şirketin agır kalmasını fırsat bilen bikaç fırsatçı bişeyler yapalım hesabında ama bunlar ufak oyunlar bilinen şey şirket sermayeyi revize edip 100 ml tl çıkaracak tabi gözaltı pazarından sonra bi dolaplar dönüyor döndügü kesin var bi bildikleri ama işin sonunu gören dayananın kazanacagı kesin bekleyip görecegiz önemli degil bu agırlıkla yıl sonu olmasada 2 ay daha geç olur zate 8 ayımızı yediler 1 sene olsa ne olur.hedef zate belli sancak eren şayet kagıttaysan benim gibi galipzadeysen batmışken bir ümit şansla dogdu sabret yazıyorsamda benimle ayni durumda olanların faydalanması için çünki başlangıç safasında gözaltına gittiginde çok insan sattı battı gitti....ytd

GELECEKTE GELECEK İTE İTEDE OLSA GELECEK

Yeni mesajGönderilme zamanı: 24 Ağu 2013 16:10 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Gemi Kaptanlığı

1.12 maliyetle 30 bin lotum içerde kaldı
Inatla bekleyeceğim.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 26 Ağu 2013 14:29 
Kullanıcı avatarı

tarhoncu yazdı:
1.12 maliyetle 30 bin lotum içerde kaldı
Inatla bekleyeceğim.

heh kardeşim kurban olayım sana bende sana yakın maliyetteyim sabret asgari yıl sonu ben işin peşindeyim oyalamalar bitsin arka arkaya patlatacaklar bizde paranın a...kor çeker gideriz
not...ben ve benim gibi kardeşlere yazıyorum yeni gircek kardeşler etkilenmesin biz dötü kurtarmanın hesabında olup gircekler ona göre baksın hoş ortada daha mal yok flim gözaltından sonra başlar tekmili birden........ytd
GELECEGE DOGRU ODA GELECEK TİTE TİTE GELECEK....

Yeni mesajGönderilme zamanı: 30 Eyl 2013 17:58 
Kullanıcı avatarı

bu iş tamamdır batık kardeşlerim gazanız mübarek ola ok yaydan çıktı
METAL YAPI KONUT A.Ş reel hisse fiyatı 2.30 olup 1 ay 6 ay 1 sene içinde bu fiyata gelir üstüne çıkar nereye çıkarsa köpük gider bu fiyata oturur.bunlar benim şahsi çabamla elde ettigim bilgilerdir.bir iki gariban takip edipte faydalansın diye yazıyorum hep agalar kazanmasın baglayıcı degildir.tekrar ediyorum gözaltına kadar 1 olur çıkınca yukarıda yazdıgım olay sahnelenir..herkesin çarşısı bereketli olsun yıl sonu netleşir...kardeŞlerim..

Y.T.D.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 02 Eki 2013 15:28 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Belirtmedi

her zamanki oyun bişey çıkmayacak gibi duruyor. bide adını unutmak istediğim ve aklıma gelmeyip adını metro sahibi olarak googleden aratarak bulduğum galip öztürk halen büyük oranda hisse sahibiyse bu kağıt iflah olmayacak gibime geliyor inşallah yanılırım. ytd

Yeni mesajGönderilme zamanı: 14 Ara 2013 14:19 
Kullanıcı avatarı

yem bekleyen güvercinler gibi bekliyoruz.yılın sonuda geliyo...benden başkasıda yok burlarda anlaşılan.ya nasip

Yeni mesajGönderilme zamanı: 17 Ara 2013 09:21 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Belirtmedi

çakal oyununa devam...ytd

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver Sayfaya git Önceki  1 ... 11, 12, 13, 14, 15  Sonraki

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir

Geçiş yap:  
kredi
Uyarı : Bu sitede tüm içeriği üyelerimiz oluşturmaktadır.5651 sayılı yasa gereği hukuki sorumluluk içeriği oluşturan üyemize aittir.Hukuka aykırı bir içerik gördüyseniz
ya da herhangi bir üyenin içeriği nedeniyle haklarınızın ihlal edildiğini düşünüyorsanız borsayorumu@borsayorumu.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.