Zaman: 27 Şub 2017 02:41

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver Sayfaya git 1, 2, 3, 4, 5 ... 32  Sonraki

Yazar Mesaj
 Mesaj Başlığı: METUR - Metemtur Otelcilik Hisse Senedi Yorumları
Yeni mesajGönderilme zamanı: 23 Ara 2009 01:07 
Mesaj Panosu Yöneticisi
Kullanıcı avatarı

HİSSE : METUR

İMKB HİSSE SENEDİ KÜNYESİ

Şirket Adı: Metemtur Otelcilik Ve Turizm İşletmeleri A.Ş.
Faaliyet Alanı : Hizmet-İnşaat
Sektör : İkinci Ulusal Pazar
Pazar: Bölgesel
Kuruluş Tarihi : -
Halka Aç. Tarihi : 23.07.2002
İlk İşlem Tarihi : 23.07.2002

METEMTUR OTELCİLİK hissesi ile ilgili bütün analiz, yorum ve şirket haberleri bu başlık altında toplanmıştır.
---------------------------------------------------------------------------------------------
YASAL UYARI:Burada yer alan yatirim bilgi,yorum ve tavsiyeler "Yatırım Danismanlıgı" kapsamında değildir.Burada yer alan yorum ve tavsiyeler,yorum ve tavsiyede bulunanlarin kişisel göruşlerine dayanmaktadir.Bu göruşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuclar doğurmayabilir.

Mesaj Başlığı: Re: METUR Metemtur Otelcilik
Yeni mesajGönderilme zamanı: 15 Oca 2010 13:07 
Kullanıcı avatarı

:D

Yeni mesajGönderilme zamanı: 15 Oca 2010 13:25 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Ekonometri

sn blackbull,

sirada hangi hisse icin teknik yorumunuz var acaba?

Yeni mesajGönderilme zamanı: 15 Oca 2010 13:33 
Kullanıcı avatarı

valla ben genelde sıçrama yapmak üzere olan hisseleri akşam inceleyip yorum yapıyorum.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 31 Oca 2010 21:19 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Otel İşletmeciliği

helal olsun sana blacbool sırda hangi hisse var ben metro diyorm

Yeni mesajGönderilme zamanı: 02 Mar 2010 17:16 
Kullanıcı avatarı

*METEMTUR'UN VERGİ DAİRESİNE SUNDUĞU 2009 YILI DÖNEM ZARARI 1.429.481 TL
15.02.2010 16:19

METUR son 50 günde yaklaşık 3 kat arttı. Ama bu haber bize hissenin farklı seyir edeceğini gösteriyor. Genel olarak bir şirket zarar açıklamışsa hisse fiyatı yukarı katlanmaz. Size tavsiye temkinli yaklaşın bu hisseye. Kimse ne olacağını bilemez.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 10 Mar 2010 00:00 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Memurluk

üst üste 2. günde yüksek yüzdeli düşüşüne devam etti kağıt, bakalım ne zaman toparlanacak ya da yarın da devam mı düşüşe? ne dersiniz?

Yeni mesajGönderilme zamanı: 10 Mar 2010 00:05 
Kullanıcı avatarı

arkadaslar bu hissede kar satısı yaptılar sakın ve sakın uzak durun elınde olanlar varsada satsınlar cok rısklı

Yeni mesajGönderilme zamanı: 10 Mar 2010 00:40 
Kullanıcı avatarı

focus_ank yazdı:
Huunta yazdı:
*METEMTUR'UN VERGİ DAİRESİNE SUNDUĞU 2009 YILI DÖNEM ZARARI 1.429.481 TL
15.02.2010 16:19

3 kat olurmu hic 1.50 lı fıyatlardan 6 .20 yı gosterdıler.tam 4 katı.meturu bu denlı artıracak ne var dersen hıc bı sebep yok.ustune ustuk bıde zarar acıklaması bellı edıyo zaten durumu.tamamen spek bı hareket bunu anlamak hıcde zor degıl

METUR son 50 günde yaklaşık 3 kat arttı. Ama bu haber bize hissenin farklı seyir edeceğini gösteriyor. Genel olarak bir şirket zarar açıklamışsa hisse fiyatı yukarı katlanmaz. Size tavsiye temkinli yaklaşın bu hisseye. Kimse ne olacağını bilemez.

Spekülasyon aslında suc deil Manipülasyon suc unsuru icermekte. Spekülatörler hisseyi olması gerektigi yere taşır bi nevi. Mesela önceki dönem 10milyon zarar yapmıs olsun bi sirketimiz bu dönem 600.000 zararı olmuş olsun ki örnekleri var penguen gıda egyo (bu hisse kar yapmıstır önceki dönem zararına karsılık ) yükselmesi şaşırtıcı deil. >Su unutulmamalı bi sektörde bi hisse yükseliş trendi hatta tavan + tavan gidiyorsa risk alıp o tavan yapan kagıdı almak yerine aynı sektörde beklentisi olan güclü bi sirkete yatırım ** yapmak daha mantıklı ( Metur cıkış yaparken martı yı 1.09 dan almak gibi )

Yeni mesajGönderilme zamanı: 10 Mar 2010 21:31 
Kullanıcı avatarı

Sevgili arkadaşlarım aranıza yeni katıldım.Bir süredir burada yazılanları takip ediyorum ve çok faydalı buluyorum sayenizde birşeyler öğreniyorum.Ben kısa bir süre önce hızına kapılıp şuana göre yüksek maliyetten (5.90) METUR aldım.Kağıt birdenbire çok düştü başım bu kağıt ile belada yüklü de aldığım için çokta ciddi zararım ne yapmalıyım.Bana bir yol göstermenizi rica ediyorum.

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver Sayfaya git 1, 2, 3, 4, 5 ... 32  Sonraki

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir

Geçiş yap:  
Uyarı : Bu sitede tüm içeriği üyelerimiz oluşturmaktadır.5651 sayılı yasa gereği hukuki sorumluluk içeriği oluşturan üyemize aittir.Hukuka aykırı bir içerik gördüyseniz
ya da herhangi bir üyenin içeriği nedeniyle haklarınızın ihlal edildiğini düşünüyorsanız borsayorumu@borsayorumu.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.