Zaman: 23 Kas 2017 03:06

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver Sayfaya git Önceki  1 ... 318, 319, 320, 321, 322, 323, 324 ... 342  Sonraki

Yazar Mesaj
 Mesaj Başlığı: Re: MRSHL - Marshall Boya Hisse Senedi Yorumları
Yeni mesajGönderilme zamanı: 22 Ara 2016 17:25 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Belirtmedi

33,4-33,7 ye dikkat. ediniz. Eğer bugün yatırım fin tekrar almamışsa elinde 20k lot mal kalmış gorunuyor. Başka satan olurmu bilmiyorum.

Son üç yıldır 28-48 TL arasında gidip geliyor.ve TL bazında 6 buçuk sene önceki fiyatinda o zaman dolar 1,5 TL idi.
Dolar bazında ise 1999 senesindeki fiyatında. Dolar alıp bankaya yatırsanız, gelen faizle paranız dolar bazında 2-3 katına çıkmıştı. Yinede bu daha da düşmeyecek anlamında gelmemeli. Daha önce ort 5 cent e gelebileceğini belirtmiş olmakla birlikte astronomik yerlerede çıkabilir. Ancak bunun için gerekçe yok. Eğer 1 e 20 b ölünürse sonrada bölündüğü fiyata gelirse bu çok kolay. Elbette bunun için zaman gerekli, en az 1 sene beklide 2. Biz 5 sene daha buralardayız, uygun yerlerden maliyetlenmek için..

Yeni mesajGönderilme zamanı: 22 Ara 2016 17:56 
Kullanıcı avatarı

ooo ben yazarken 33,9 dan 33,7 e geldi bile.....33.4 ün altında 32 var.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 22 Ara 2016 21:40 
Kullanıcı avatarı

33,7 ye dayanamadım iki ay sonra zarar etmem dedim az biraz portföye ekledik. 1 lira fazla vermiş olabiliriz oda muhim değil. Nasip bu işler.
Yatfin in elinde 10-12k lot mal kaldı. Operasyondan zararla çıktılar. Yüksekten verenler de yerlerine koymaya başlamış. Ağalar çıkmasını istemiyor o zaman bize düşen kağıdı en uygun yerden almayı beklemek.

32,6 ve 32 altında da 30,5 var. Sonrada 30 var. Korkutmak istemem ama 30 u görmeden yukarı yapmalı yoksa 20 ye kadar düşme potasiyeli olabilir. O zaman krediye girerim işte.. Bu çok olumsuz durumlarda. O yüzden yedek iyidir her zaman. Birde ne diyoruz..5 sene beklemeyecek olan uzak dursun bu itlerden. Bunlar üçkağıtçı.
Geçen bir olay yaşadım bu kağıtla ilgili inanamazsınız. (Tabiki anlatmayacağım ama kalitelerini belli ediyor adamlar, o kadar, her ayak var bunlarda).

Yeni mesajGönderilme zamanı: 23 Ara 2016 22:50 
Kullanıcı avatarı

Bir yerlerden dönmesi lazım dedik biraz çıktı-düşen endeksde. (beş kuruş etmez bu hareketler, tüy kopardık yinede-bakın yukarda aldığımızı yazmıştık).
Haftalık değerlendirmede işyat, yatfindeki operasyonu söndürmüş ve tabiri caizse şemsiyeyi içinde patlatmıştır. Ayrıca bundan sonra gelecek satışların karşılanacağı unutulmamalıdır.(yatfinin elinde hala 10k lot mal olduğunu unutmuyoruz. Beraberinde işyat da satmaya devam ederse kritik sınıra yaklaşırız). Bu olumlu tablonun yanında 60 dak da olumlu bir durum yok. Fırsatları değerlendirmeye devam edeceğim, zira bana haz veriyor. Mrshl için destekler değişmedi.
Bugün garantideki açığa satışlarım bile bu kadar zevk vermedi (bu kadarmı bariz sat dedirtir adam-hernekadar garan daki RSI deki uyumsuzluk yanıltsada-olay çok netti. iki operasyon daha yaparsak, pattaya gezisi amaorti olacak).
Asuzu sağ olsun bizi sevindirdi. %250 bedelsiz tavana yapıştırdı %20 bakalım ne kadar gidecek. Darısı Mrshl ın başına az kaldı 1 sene.
Size gelecek yılın flaş kağıdını söylemiştim. Bu fiyata alan %80-200 arası kemiksiz kar edecek (belki daha fazla).

Yeni mesajGönderilme zamanı: 23 Ara 2016 22:56 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Makina Mühendisliği

Flash kağıdı bardağa söylermisiniz ben kaçırmışım birde marshal dışındakileri takibi bıraktım demiştiniz aklımda başka kağıd kalmamış

Yeni mesajGönderilme zamanı: 23 Ara 2016 23:15 
Kullanıcı avatarı

Hangi insan evladı bir insanı yakarak öldürür. Hangi psikopatın aklına gelir bu yöntemler, şeytan kıskanıyordur bu alçakları.
Bunlarda düşünen için bir imtihan, ibretlik bir durum. Bundan çıkarılacak dersleri düşündüm... Allah hiç bir beynin tahhayül edemeyeceği kadar büyüktür. Ne müslümanın beynine sığar, ne yahudinin ne hristiyanın ne de budistin vs.. Ama bu ******* daiş güya Allah deyip insanı canlı canlı yakıyor. Ulan pezevenkler konfederasyonu başkanı alçaklar Allah sizi çarpacak. Allah mazlumun dostudur.
Allah Vekil. O her kese yeter. Her kim Allah ı kullanıp, şeker satıyor, bina satıyor, oy topluyor, politikaya ve çıkarlarına Allahı alet ediyorsa, heleki insanı öldürmeye kılıf buluyorsa vay o zalimlerin haline.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 23 Ara 2016 23:28 
Kullanıcı avatarı

fincecik yazdı:
Flash kağıdı bardağa söylermisiniz ben kaçırmışım birde marshal dışındakileri takibi bıraktım demiştiniz aklımda başka kağıd kalmamış

Sevgili Kardeşim, öyle demiştim, kağıt yok bende bir kaç ufaklıktan başka oda portföyde unutturmasın diye vs vs Burva bıraktım dedikten sonra 1900 i gördü. Canımız sağ olsun. Başkasıda kazansın biz %30-40aldık neredeyse sadece bu kağıttan. Şimdi nerede hiç bakmadım bile. Ama hatırladığım kadarı ile 1450 önemliydi. Sii.tir boktan Egepro çemaş vs gibi bir kağıt ama yakalmıştık o zaman.
Kağıt olmamasının sebebi ben karaköy de tabla üzerinde hisse satıldığından beri izlerim bu olayı, (okursanız geçişi uzuuun hikayeler var, o yüzden benim Mrshl e sevdam). Eğer dolar bu 1 ay daha 3,6 ı geçmezse inanın bizim güzel ülkemizi ancak bir göktaşı yada uzaylı istilası bozabilir-ekonomik olarak.
İZOcM ) Elbette yatırım tavsiyesi değildir. Herkoyun kendi bacağından asılır..

Yeni mesajGönderilme zamanı: 27 Ara 2016 23:34 
Kullanıcı avatarı

5 sene önceki yazılarıma baktım :))) aklıma geldi. Hey günler, gençtik o zaman, kan kaynıyordu, sabırsızdık. Kim derdiki bu kadar takip edeceğimizi bu ******* kağıdı. Şİmdi yaşlandık. Bize nasip olmadı yemek bu Mrshl ın meyvesi.. Çocuklarımıza kaldı herhalde. Bu gidişle torunlarada kalabilir :))
Kayıtlı sermaye tavanının geçerliliğine ilişkin olarak 2017 yılı sonuna kadar devam edileceğini biliyoruz. 1/1070 bedelsiz potansiyeli var yada kayıtlı sermaye tavanı içinde 1/100 bedelsiz verecek. Az kaldı. Hey gidi günler..
33,98 önemli..

En son GonulADAMI tarafından 27 Ara 2016 23:42 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 27 Ara 2016 23:41 
Kullanıcı avatarı

Bizi kurtaracak şey bu şirket yönetiminin artık diğer boyacılar gibi doğru dürüst bilanço vermeleri.
Sektörün liderliğini kaybettik zaten, şimdi ya 3. yada 4. sıraya geriledik. Bu gidişle Antep deki, kartal daki , hatta sıradan bir küçük sanayi sitesideki boyahanelerin bile gerisinde kalacağız.
Az yiyin beyler.. En güzeli haram yedirmeyin çoluk çoçuğunuza, sonra onlardan çıkar. Hesap günü kaçacak yeriniz yok.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 28 Ara 2016 23:04 
Kullanıcı avatarı

Bu son iki günde birşeyler olacak gibi. Olmasıda gerekir zira tahtada acaip şeyler olmuş.
Umarım KY yeni yıla mutlu girer, Yeni yılın tüm mazlumlara, çaresizlere, hastalıklara, savaşlara umut, çare getirmesi dileklerimle. Selam...

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver Sayfaya git Önceki  1 ... 318, 319, 320, 321, 322, 323, 324 ... 342  Sonraki

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir

Geçiş yap:  
kredi
Uyarı : Bu sitede tüm içeriği üyelerimiz oluşturmaktadır.5651 sayılı yasa gereği hukuki sorumluluk içeriği oluşturan üyemize aittir.Hukuka aykırı bir içerik gördüyseniz
ya da herhangi bir üyenin içeriği nedeniyle haklarınızın ihlal edildiğini düşünüyorsanız borsayorumu@borsayorumu.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.