Zaman: 20 Oca 2018 04:10

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver Sayfaya git Önceki  1 ... 234, 235, 236, 237, 238  Sonraki

Yazar Mesaj
 Mesaj Başlığı: Re: MRTGG - Mert Gıda Hisse Senedi Yorumları
Yeni mesajGönderilme zamanı: 11 Eki 2013 16:51 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Ekonometri

ucurumun kenarında gezmenin ne demek oldugunu bilmeyen varmı ben bilirim ve hiç hoşuma gitmiyo

Yeni mesajGönderilme zamanı: 19 Eki 2013 16:19 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Jeoloji Mühendisliği

Bence Gidecek Gibi Duruyor..Sabırla..

Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 05 Kas 2013 22:34 
Kullanıcı avatarı

ve nihayet malumun ilanı geldi arkadaşlar bistten ikaz geldi göz altı pazarı ufukta belirdi kaç zamandır sölüyorum
şimdi iş yatırımdan çıktı kim iyi barbut atabilir ytd saygılar

Yeni mesajGönderilme zamanı: 28 Kas 2013 23:02 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Akademisyen

bozuk düzen yazdı:
ve nihayet malumun ilanı geldi arkadaşlar bistten ikaz geldi göz altı pazarı ufukta belirdi kaç zamandır sölüyorum
şimdi iş yatırımdan çıktı kim iyi barbut atabilir ytd saygılar

selam bozuk düzen senı tanırım en son manğo ıcınde yapmıştın bu söylentıyı ve ğöz altı pazarına ğeçmıştı ufakta olsa ğecmeden bır cırpınma yapa bılır dıye düşünüyorum

Yeni mesajGönderilme zamanı: 28 Kas 2013 23:24 
Kullanıcı avatarı

bu işler farklı oluyo erbeli bilirsin adamın biri balık almış kaynanası yolda görmüş çevirmiş san bi soru ..........neresinden isterse orasından gösteriri patron kagıdı diilmi herşeyi yaparlar bakarsın zıplar bakarsın gier nihayetinde gidip niye adamın kucagına oturasınki son gelişmelerden çıkacak özet uzak durmakta fayda var tabi bir milletki bedava b.k desin bende isterim der ha şu var burdan almaz adam gider tepeden alır artık seçmenin vakti geldi herkes kagıt alırken geçmişine bir bakmalı karaktersiz adam herzaman karaktersizdir yarın düzelmez yani ytd olamaz

Yeni mesajGönderilme zamanı: 28 Kas 2013 23:55 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Akademisyen

bakanlar medya aldım sence nasıl

Yeni mesajGönderilme zamanı: 01 Ara 2013 22:23 
Kullanıcı avatarı

yazını yeni gordum bu kagıda girmek için bilmek gerek sen demekki biliyosun 6 aylık kagıt halka arz fiyatına gelmiş ve de çok sakat biyerde yeni spk kanunları ile bazı maddeler var şuda var kagıtta neta yatırıne oldu kiıcı sanırım ve nerde absurt bi iş olsa bunları gorurum zaten kap bildirimlerindende anlaşılacagı üzere high voltage diyo bu kagıda hiç bişey bilmeyen acemi yatırımcılarla bilenlerden başka kim alır onu bilmem bukadar sıg bi kagıtta adama soluk bile aldırmadan ....... ederler ytd olamaz

Yeni mesajGönderilme zamanı: 24 Ara 2013 00:45 
Kullanıcı avatarı

bozuk düzen yazdı:
yazını yeni gordum bu kagıda girmek için bilmek gerek sen demekki biliyosun 6 aylık kagıt halka arz fiyatına gelmiş ve de çok sakat biyerde yeni spk kanunları ile bazı maddeler var şuda var kagıtta neta yatırıne oldu kiıcı sanırım ve nerde absurt bi iş olsa bunları gorurum zaten kap bildirimlerindende anlaşılacagı üzere high voltage diyo bu kagıda hiç bişey bilmeyen acemi yatırımcılarla bilenlerden başka kim alır onu bilmem bukadar sıg bi kagıtta adama soluk bile aldırmadan ....... ederler ytd olamaz

Erbali erbali bugun 3kusurlerde bi bakan gordum gene yaktin milleti yahu sizlerde hicmi insaf yok aldim dediginde 5bucuklardaydi hisse yorumsuz ben kimsyi unutmam gunu geldimi yapistiririm iki cift lafimida eklerim arkadaslar herbilgiyi kullanalim son kararimizi kendimiz verelim sonra ah vah para etmez ytd

Yeni mesajGönderilme zamanı: 26 Ara 2013 12:55 
Kullanıcı avatarı

bozuk düzen yazdı:
bozuk düzen yazdı:

Erbali erbali bugun 3kusurlerde bi bakan gordum gene yaktin milleti yahu sizlerde hicmi insaf yok aldim dediginde 5bucuklardaydi hisse yorumsuz ben kimsyi unutmam gunu geldimi yapistiririm iki cift lafimida eklerim arkadaslar herbilgiyi kullanalim son kararimizi kendimiz verelim sonra ah vah para etmez ytd

arada bi bu yazıyı güncelleyip gonderecem erbaalide çıksında bişi yazsın adamın zararı fil hortumu gibi oldu nerdiyse yarı yarı ama hiç bişey yazmıyo enteresan çok üzgün galiba

Yeni mesajGönderilme zamanı: 15 Oca 2014 12:42 
Kullanıcı avatarı

bozuk düzen yazdı:
bozuk düzen yazdı:

güncellemeye devam arkadaşlar bu dünya artık kokmuş bu çok muhterem çok şerefli adamlar heryerde sakın ha diyorum kimseye güvenip hisse almayn bakanın durumu çıktı işlem s attleri ve şu anki degeriyle burda size kimse para kazandırmaz aşırı düşüşleri alım fırsatı belleyin başkada tarzancılık yapmayın buda benden bi uyarı tokat manyagı olursunuz burda operasyon yapılan hisseleri pazarlıyolar biçogu beim bile kafamı karıştıran durumlar oldu ama çok şükürki toparladık hepte buralarda adı sanı geçmeyen hisselerde kazndım gen bitanesi zarar kolboyu diyo sonra arabayı degiştiryo kar yapmışlar biçogu organize biçogu beraber çalışıyo ispatlamak zorunlulugum yok sadece tezatlıklara baksanız zaten durum anlaşılır

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver Sayfaya git Önceki  1 ... 234, 235, 236, 237, 238  Sonraki

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir

Geçiş yap:  
kredi
Uyarı : Bu sitede tüm içeriği üyelerimiz oluşturmaktadır.5651 sayılı yasa gereği hukuki sorumluluk içeriği oluşturan üyemize aittir.Hukuka aykırı bir içerik gördüyseniz
ya da herhangi bir üyenin içeriği nedeniyle haklarınızın ihlal edildiğini düşünüyorsanız borsayorumu@borsayorumu.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.