Zaman: 20 Oca 2018 04:01

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5  Sonraki

Yazar Mesaj
 Mesaj Başlığı: Re: MZHLD - Mazhar Zorlu Holding Hisse Senedi Yorumları
Yeni mesajGönderilme zamanı: 25 Ağu 2012 12:17 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Akademisyen

desperedo......ben açık bir şekilde özetlemişim anlaşılan sen anlamamışsın.........yalnız çakmur , yok aziz koçoğlu estek köstek...bu eski demeçleri okumaktan gına geldi ......yeni bişey yoksa bu eski kofdilerin yazılarını bulup bulup burya yazmasan iyi olur......öngörülerini yaz bu adamların yapacakları oyunun tahmini yaz ...hiç bişey bilmiyorsan türkü çağır getsin .......yeterki bu kofiklerin maşaların demeçlerini yazma.......bunların her biri satrancın piyonları ....asıl hamleciler gözükmi........ya..........

Yeni mesajGönderilme zamanı: 27 Ağu 2012 00:21 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Makina Mühendisliği

mr fiks yazdı:
desperedo......ben açık bir şekilde özetlemişim anlaşılan sen anlamamışsın.........yalnız çakmur , yok aziz koçoğlu estek köstek...bu eski demeçleri okumaktan gına geldi ......yeni bişey yoksa bu eski kofdilerin yazılarını bulup bulup burya yazmasan iyi olur......öngörülerini yaz bu adamların yapacakları oyunun tahmini yaz ...hiç bişey bilmiyorsan türkü çağır getsin .......yeterki bu kofiklerin maşaların demeçlerini yazma.......bunların her biri satrancın piyonları ....asıl hamleciler gözükmi........ya..........

Arkadaşım ayın 30 una kadar 25 milyon dolar (25000 tl demiyorum 25.000.000 dolar diyorum) ödenmesi borçların yapılandırılması gaziemirde ki arazinin geri alınması sana ne ifade ediyor... komik olma milleti yanlış yönlendirme... madem işin yok hisseyle ne arıyorsun burda??????

Yeni mesajGönderilme zamanı: 27 Ağu 2012 15:03 
Kullanıcı avatarı

görünen köy klavuz istemez..........çamurun içindekini ben farkedeli bayağı oldu..........şeffim.......burası borsa kim..kime... eli kimin cebine koyarsa belli değil yani anlayacağın.........benim dediğim çakmur .yok eski belediye başkanı kofdilerin demeçlerini gendine sağla burayı onlarla meşkul etme.....anlamışmısın........ya...emmi......

Yeni mesajGönderilme zamanı: 28 Ağu 2012 03:34 
Kullanıcı avatarı

mr fiks yazdı:
görünen köy klavuz istemez..........çamurun içindekini ben farkedeli bayağı oldu..........şeffim.......burası borsa kim..kime... eli kimin cebine koyarsa belli değil yani anlayacağın.........benim dediğim çakmur .yok eski belediye başkanı kofdilerin demeçlerini gendine sağla burayı onlarla meşkul etme.....anlamışmısın........ya...emmi......

Kardeş sen ya elindeki malı kaptırdın yada milleti silkelemeye çalışıyon anlamadım ama komiksin tuttum seni:)))))))))))))))))) bekle uçuşa az kaldı... ( zaten anlayamadığım eğer hissede değilsen yada elindeki malı kaptırdıysan neden burada yorum yapıyosun kime hizmet ediyosun hadi çocum başka kapıya)

Yeni mesajGönderilme zamanı: 28 Ağu 2012 10:01 
Kullanıcı avatarı

gene açık şekilde anlattığımı anlamadığın gibi ......birde tapulu olan arazinden beni kovuyon ha.......bu tip senetler sen ve senin gibilere yakışık kalmıyor anlaşılan , uğraşı sonuda hüsran en iyisi bizim hüssoya söyliyem....çorapla denize girmesin.....çoğu insana yanlış örnek olmuş.....

Yeni mesajGönderilme zamanı: 28 Ağu 2012 11:35 
Kullanıcı avatarı

mr fiks yazdı:
gene açık şekilde anlattığımı anlamadığın gibi ......birde tapulu olan arazinden beni kovuyon ha.......bu tip senetler sen ve senin gibilere yakışık kalmıyor anlaşılan , uğraşı sonuda hüsran en iyisi bizim hüssoya söyliyem....çorapla denize girmesin.....çoğu insana yanlış örnek olmuş.....

He yawrum araziden kovuyom seni :))) sen cidden komedyen sin sanırım ama stil o kadar kötü ki işler iyi gitmediğinden başka yerlere sarmışsın küçük bir tavsiye bilgin olduğu konularda yorum yap tabi öle bir konu varsa:)) ha bu arada sana son mesajım dı:))) yaz dur artık.... sen git imkb 30 dan al garanti akbank falan çok biliyon ya ne işin warsa çamurda:D

Yeni mesajGönderilme zamanı: 28 Ağu 2012 12:40 
Kullanıcı avatarı

desperado yazdı:
mr fiks yazdı:

He yawrum araziden kovuyom seni :))) sen cidden komedyen sin sanırım ama stil o kadar kötü ki işler iyi gitmediğinden başka yerlere sarmışsın küçük bir tavsiye bilgin olduğu konularda yorum yap tabi öle bir konu varsa:)) ha bu arada sana son mesajım dı:))) yaz dur artık.... sen git imkb 30 dan al garanti akbank falan çok biliyon ya ne işin warsa çamurda:D
ha genede açıklayaym...............çamur içindeki sarı demir ne demek...........kağıdın şu an demir rakamından işlem gördüğüdür.........sarı demiri zaten bilirsin bu da sana son kıyağım olsun.......hemşo........

Yeni mesajGönderilme zamanı: 05 Eyl 2012 10:21 
Kullanıcı avatarı

bu kağıtta para takibi zor.......adamlar borcu ödemedi.......e bre mel ...un.... madem bu parayı veremeyecektin de niye durup dururken yumurtlayıp milletin midesini bulandırdın......demezlermi adama......durup dururken kağıt 1000 in altına geldi.........diğer kağıt bundan fazla ediyor....peh.....milleti kandıran kandırana......ben ne demiştim çamurun içinde bulmak zor demedimmi işte bir örnek oldu........bu kağıt adamı mmmmmm eeeel tir.....mmmmmmmmmmmmmeeeeeeeeeeeeeeeeee........

Yeni mesajGönderilme zamanı: 07 Eyl 2012 11:29 
Kullanıcı avatarı

oğlum şeko daha neyi beklin.....gaziemir çıktı meydane...basmane değeri çıkar ortaya.....nah alırsın ondan sonra.....oğlum ben deyim..........6 . 7 beklentilerden sırayla bir.... bir... olursa ....yersin kosotu.... benim son laflarım gerisi sana kalmış.....he... he.... he..........

Yeni mesajGönderilme zamanı: 10 Eyl 2012 16:35 
Kullanıcı avatarı

haydi bre gazazadeler......oylama yapalım.....grup vakıfa borcu ödermi... yoksa ödemezmi........eylülde.........farzedelim ödedi, eyi olur.........farzedelimki ödemedi.....değişen bişey olmaz......sonuçta para çıkacak arsa geri alınacak.......yada para çıkmayacak arsa alınmayacak.........değişen hiç bişey olmaz.........bunların malı olan arsanın biraz değeri çıktı ortaya bu yeter........yapılan işler.....1 ..tmsf borcu kapatıldı....2.. iş bankası borcu kapatıldı..........yapılacak iş ne kaldı ...1. vakıf borcu kapatılacak.........2 ..vakıf borcu kapatılacak......3..vakıf borcu kapatılacak...................................oda farketmaz...istersen ödeme malları hesaplarsın.....

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5  Sonraki

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir

Geçiş yap:  
kredi
Uyarı : Bu sitede tüm içeriği üyelerimiz oluşturmaktadır.5651 sayılı yasa gereği hukuki sorumluluk içeriği oluşturan üyemize aittir.Hukuka aykırı bir içerik gördüyseniz
ya da herhangi bir üyenin içeriği nedeniyle haklarınızın ihlal edildiğini düşünüyorsanız borsayorumu@borsayorumu.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.