Zaman: 20 Oca 2018 04:03

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5  Sonraki

Yazar Mesaj
 Mesaj Başlığı: Re: MZHLD - Mazhar Zorlu Holding Hisse Senedi Yorumları
Yeni mesajGönderilme zamanı: 10 Eyl 2012 17:40 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Akademisyen

ulen şeko şeye sürülecek akıl yok ulen sende.........gönder artık beklik.......yoksa bizi düz ovada mı avlıyacan....ulen......millet kredilenirse yandık..ulen şeko.....

Yeni mesajGönderilme zamanı: 11 Eyl 2012 12:31 
Kullanıcı avatarı

şeko nun dediğine göre yakında kapa haberi düşürceklermiş.....ne yaptıysam haberle ilgili yorumu söylemedi.....bende hayırlısı neyse o dedim.........

Yeni mesajGönderilme zamanı: 17 Eyl 2012 16:13 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Belirtmedi

mrfiks abe... ne oldu bu haberler.....bizde sana güvenerek 500 lotum var 1500 maliyetli bekliyoruz.....bunun durumu ne olacak.....desperedo vardı haber veren oda yok oldu....burda bi filim mi döndürecekler.......elimde 600 lot eplas 500 de mazhar var..mazhar gitmiyor satıp eplas alayımmı...5 yıl önce arabamı satmıştrım ...şimdi bunları satsam arabamın tekerleri gelmiyor....2200 yapıyor hepsi 5e katlaması lazımki arabayı alabileyim.....paramız pul oldu...yüzde 200 artmış diyorlar, ama neye yarar.....para pul olmuş.....dediklerine göre ulusal pazara çıksın diye borçları kapatacaklarmış....ulusal pazara çıksa fiyat nerelere gider acaba....yardımcı olursanız sevinirim.....desperedo sendende yardım bekliyorum bizahmet......borç ödemesini halledeceklermi .yoksa bizimi kandırdılar......

Yeni mesajGönderilme zamanı: 17 Eyl 2012 16:18 
Kullanıcı avatarı

bi arkladaşın dediğine göre.gaziemirdeki arsayı satıp borcu kapatacaklarmış, arsanın altından su çıkabilirmiş diye alacak adam tereddüt edip fiyatı düşük talep etmiş...pazarlık uzamış. bende dedim su heryerden çıkar.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 18 Eyl 2012 21:06 
Kullanıcı avatarı

çok zor sorular sormuşsun kardeş BANA GÖRE YA EPLAS GİDER YADA MAZHAR. ama mutlaka giderler. gelelim diğer soruna bunların fiyatı ya çıkar yada düşer yanılma payım sıfır. sana tavsiyem ya al ya sat. sana kalmış.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 19 Kas 2012 23:41 
Kullanıcı avatarı

AÇIKLAMA:
30.09.2012 Hesap Dönemi İtibariyle Konsolide Ara Bilanço Açıklamaları

Artı Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık A.Ş.'ne yaptırılan 05.04.2011 tarihli değerleme raporu ile şirketimiz iştiraki Egeplast A.Ş. aktifinde kayıtlı Çiğli fabrika binası değerlemesi dikkate alınarak bir ara bilanço düzenlenmiştir.

Düzenlenen ara bilançoya göre, yeniden değerlemeye tabi tutulan taşınmazın değerleme sonucunda oluşan değer artışının 54.618.074 TL olduğu, özkaynakların 24.492.876 TL. ve 10.836.000 TL olan şirketimiz ödenmiş sermayesinin 2,23 katına isabet ettiği ve sermaye kaybının olmadığı görülmektedir.

Sözkonusu bilanço, Sermaye Piyasası Kurulunca yayımlanan 09 Ekim 2009 tarih ve 31/876 sayılı kararında belirlenen esaslar dahilinde, TTK 376. maddesi çerçevesinde düzenlenmiş olup, SPK düzenlemelerine göre hazırlanmış periyodik finansal tablolar yerine geçmez.

16.11.2012
MZH_083
ODA_2012/08

Yeni mesajGönderilme zamanı: 23 Kas 2012 01:03 
Kullanıcı avatarı

Mazhar Zorlu Holding İştirakleri:
EGE YILDIZ A.Ş.
EGEPLAST A.Ş.
EGE SİGORTACILIK A.Ş.
EGE SÖKTEKS A.Ş.
KAPLAMİN A.Ş.
EGE GİYİM SANAYİCİLERİ SİG. A.Ş.
GÜÇBİRLİĞİ HOLDİNG A.Ş.
KİPA KİTLE PAZAR. TİC. VE GIDA SAN. A.Ş.
GÜÇ YAPI A.Ş.
İZMİR ENERJİ SAN. VE TİCARET A.Ş.
ASAD ENERJİ DAĞITIM LİMAN İŞL. A.Ş.
REMA MATBAACILIK A.Ş.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 30 Kas 2012 22:07 
Kullanıcı avatarı

Tavan serileri başladı.Sermayesine ve Holdingin ederine,sahip olduğu arazilere bir bakın.O zaman kaç liraya gideceğini az çok anlarsınız.(YTD değildir.)

Yeni mesajGönderilme zamanı: 03 Ara 2012 23:42 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Biyoloji

SLM ORTAKLAR CUMADAN VE BUĞÜNDEN BİR MİKTAR LOTLA ARANIZA KATILDIM 1 KAÇ AY BURDAYIM İYİ AKŞAMLAR.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 03 Ara 2012 23:54 
Kullanıcı avatarı

Ortak isabetli bir karar vermişsin beklemeye devam inşallah.Kısa ve uzun vadeli yatırım için çok doğru bir karar mzhld.

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5  Sonraki

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir

Geçiş yap:  
kredi
Uyarı : Bu sitede tüm içeriği üyelerimiz oluşturmaktadır.5651 sayılı yasa gereği hukuki sorumluluk içeriği oluşturan üyemize aittir.Hukuka aykırı bir içerik gördüyseniz
ya da herhangi bir üyenin içeriği nedeniyle haklarınızın ihlal edildiğini düşünüyorsanız borsayorumu@borsayorumu.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.