Zaman: 24 Tem 2017 15:33

Yeni başlık gönder Bu başlık kilitlenmiştir mesajlarınızı düzenleyemez veya cevap gönderemezsiniz. Sayfaya git Önceki  1 ... 2219, 2220, 2221, 2222, 2223, 2224  Sonraki

Yazar Mesaj
 Mesaj Başlığı: Re: NETAS - Netaş Telekom Hisse Senedi Yorumları
Yeni mesajGönderilme zamanı: 03 Mar 2012 17:37 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Belirtmedi

bu hisse 2 milyon olsa sasirmam..araziyi 250 trilyona satsa ..... kaç bedelsiz vereceğini siz düsünün bu yılın yani 2012 nin hissesi NETAŞ dır....yöneticilerini bi arastırın ne dediğimi anlarsınız.... kayıtlı sermayeye de geçti 50 bedelsizi olacak okadar

Yeni mesajGönderilme zamanı: 03 Mar 2012 18:10 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Ekonometri

ykskli01 yazdı:
bu hisse 2 milyon olsa sasirmam..araziyi 250 trilyona satsa ..... kaç bedelsiz vereceğini siz düsünün bu yılın yani 2012 nin hissesi NETAŞ dır....yöneticilerini bi arastırın ne dediğimi anlarsınız.... kayıtlı sermayeye de geçti 50 bedelsizi olacak okadar

onur takmak falsoları 1-
aynı onur takmak rhga da kayıtlı sermaye tavanını artırdıktan sonra atladım rhgea ya aradan bi zaman geçtikten sonra bedelli verdi. %5 kar etmiştim, bir anda %5 zarar edince kaybettiğim zaman oldu.bedelsiz de verebilir ama bedelsiz için sermaye tavanı çıkıldı demek yanlış, onur takmak bey bu işi daha önce yaptığında bedelli vermişti çünkü,
rheanın önceki adı, vakıf finansal yatırımdı, nerden geldiği belli olmayan yüksek bedelsiz vermişti.sonraki sene de bedelli, yani sıralaması buysa ilk önce bedelsiz vercek amma onur bey bedelliden daha fazla kazanmıştır.
şimdi bu sırayı değiştir mi?

vel hasıl kelam, sermaye tavanına takılmayın. onur takmak bey soy isminden de anlaşılacağı üzere...
netaş haberleri spek kokar.dürüst değildir. sadece onur takmakın hisse alıp almadığnıa veya ortaklık yapısının hisse alıp almadığına bakmak yeterlidir.
temerrüt toplamıştı amma bunlar başlangıç sayılabilir, daha yolu var görünüyor, size iyi beklemekler.

takmak bey, bedelli bedelsiz vermeyi sever, çünkü çok kar etmiştir bu işlerden de iyi anlar vesseleam.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 03 Mar 2012 22:08 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Diş Hekimliği

ykskli01 yazdı:

sn. ykskli01
ben olsam konya yerine NETAŞ alırdım malum 2012 de bedellsiz vermeyeceğini herkez duydu... ama netaş herseye gebe

uzun vade düsünüyorsanız çimentolardan AFYON ALINIR YANINA DA ÇİMBETON

vereceğini mi vermeyeceğini mi..

vermeyecekse bu bilgiyi nerden aldınız, bize böyle bir bilgi ulaşmadı...

Yeni mesajGönderilme zamanı: 04 Mar 2012 20:00 
Kullanıcı avatarı
Meslek: İktisat

borsa demek rısk demek doğal olarak ne olacagı hıc bellı değil genel kurulu ve gelen haberlerı tetıkte ızlemek lazım.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 05 Mar 2012 08:07 
Kullanıcı avatarı

ben de arsanın 250 den aşağı verileceğini düşünmüyorum.o zaman kayıtlı tavanına ulaşacak kadar rakam oluşur.Yani %4650 bedelsiz,,,,,,,bir kerede vereceklerini düşünün,,,,,hisse uzaya da çıkar,marsada.
Takmakın 680.000 lotu olduğunu düşündüğümüzde,,esas kazancı o sağlayacaktır.bedelsiz vermek istemez mi?

Yani netaş ya bir hazine,ya da içi tamtakır....hazine olup olmaması,yöneticilerin tek bir karar vermesinden geçiyor,,,diyeceklerki,,,tarihi karar alarak,"%4650 bedelsizin tamamını veriyoruz."
Böyle bir ihtimal var mı var.
Öyleyse risk olmadan para da kazanılmayacağına göre,böyle bir riske girmeye değer mi ? Ben değer diyorum.
Böyle tarihi fırsat bir daha ele geçmez arkadaşlar.
Hepinize hayırlı haftalar ve bol kazançlar.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 05 Mar 2012 10:04 
Kullanıcı avatarı
Meslek: İşletme

Netaş ta biraz hareket olunca körükler de çalışmaya başlamış.

Arsa satıldı diyor birisi. Diğeri imar izni yok diyor. Bir diğeri hepsi mi bir kısmı mı satıldı diyor.

Netaş arsası Ümraniye nin en önemli yerinde. Yüksek katlı imar veriliyor. Karşısında Asya Finansın, Albaraka nın, Avivasa nın, Ergo sigorta nın yüksek binaları var. Telekom de bir muhteşem bina yapıyor. Sağında Ümran Borunun büyük arsası, Solunda kimin olduğunu bilmediğim büyük bir arsa var.

Arsa hayli kıymetli. Tamamen satıp çıkacaklarını düşünmüyorum. Eğer kendileri yapmazsa bir ortak ile yaparak tamamen elden çıkartmazlar diye düşünüyorum.

Arsa nın satıldığını söyleyen vatandaş, somut delil göster. Önemli bir beklentinin neresinde durulduğu bilinsin. Senden ve seni onaylayan vatandaştan başka kimseden duymadım, okumadım satıldığını.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 05 Mar 2012 20:19 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Otel İşletmeciliği

arkadaşlar bir arkadaşımdan haber geldi netaş arsa satılmış.. bekltinin altındaki fiyata... fiyat vermek istemem.haber düşer ne olur bilinmez... benden demesi satmak veya almak size kalmış...bu yazılarımda yatırım tavsiyesi olmayıp düşüncelerimdir.. Herşey gönlünüzce olsun.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 05 Mar 2012 20:52 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Elektirik / Elektronik Mühendisliği

nerededen biliyorsunuz böyle haberleri bari oldu olacak kaç para satıldığını da söyleyinde yarın na çok alıne oldu kiım vazgeçelim

Yeni mesajGönderilme zamanı: 05 Mar 2012 21:00 
Kullanıcı avatarı

KARDEŞİM BEN SİZE SATILDIĞI GÜN YAZDIM.. AMA KİMSE KAİLEYE ALMADI ÜSTÜNE Bİ TON LAF DUYDUM.. KAÇA SATILDIĞINI BENDE SİZİN GİBİ BİLMİYORUM AMA SATILDI..TİYOLARI SAĞLAM Bİ ARKADAŞIMDAN ALDIM HABERİNİ..NEDEN HALEN AÇIKLANMADI BENDE BİLMİYORUM..NETAŞ BU NE YAPACAĞI HİÇ BELLİ OLMAZ
..20 MART GENEL KURUL TOPLANTISINA KADAR BEN BURDAYIM..HAKKIMIZDA HAYIRLISI HERKESE HAYIRLI BOL KAZANÇLAR YTD..

Yeni mesajGönderilme zamanı: 05 Mar 2012 21:08 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Otel İşletmeciliği

mesut güzelce özetlemiş... 100 milyon civarı benim öğrendiğim. ben gelen duyumu paylaştım al sat işine karışmam... yatırım tavisyesi olmadığını da yazdım..

Yeni başlık gönder Bu başlık kilitlenmiştir mesajlarınızı düzenleyemez veya cevap gönderemezsiniz. Sayfaya git Önceki  1 ... 2219, 2220, 2221, 2222, 2223, 2224  Sonraki

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir

Geçiş yap:  
kredi
Uyarı : Bu sitede tüm içeriği üyelerimiz oluşturmaktadır.5651 sayılı yasa gereği hukuki sorumluluk içeriği oluşturan üyemize aittir.Hukuka aykırı bir içerik gördüyseniz
ya da herhangi bir üyenin içeriği nedeniyle haklarınızın ihlal edildiğini düşünüyorsanız borsayorumu@borsayorumu.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.