Zaman: 22 Şub 2017 18:17

Yeni başlık gönder Bu başlık kilitlenmiştir mesajlarınızı düzenleyemez veya cevap gönderemezsiniz. Sayfaya git Önceki  1 ... 2220, 2221, 2222, 2223, 2224  Sonraki

Yazar Mesaj
 Mesaj Başlığı: Re: NETAS - Netaş Telekom Hisse Senedi Yorumları
Yeni mesajGönderilme zamanı: 05 Mar 2012 22:10 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Belirtmedi

nihatis44 yazdı:
arkadaşlar bir arkadaşımdan haber geldi netaş arsa satılmış.. bekltinin altındaki fiyata... fiyat vermek istemem.haber düşer ne olur bilinmez... benden demesi satmak veya almak size kalmış...bu yazılarımda yatırım tavsiyesi olmayıp düşüncelerimdir.. Herşey gönlünüzce olsun.

Arsanın satıldığı belliydi zaten önemli olan beklenenin altına satıldığını nerden anlıyorsunuz netaş batık bir şirkette bilançosu ekside olan bir şirketmi yoksa alacaklılar yakasına yapışmış paramı ver benim mi diyor ben şahsen değeri neyse o fiyata satılacağını tahmin ediyorum ucuza vereceksede kafasındaki projeleri biranönce hayata geçirmek için olacağını tahmin ediyorum

Yeni mesajGönderilme zamanı: 05 Mar 2012 22:50 
Kullanıcı avatarı

arsa satıldı haberini diğer köye de yazsanıza bakalım görelim.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 05 Mar 2012 23:14 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Maden Mühendisliği

mesut077 yazdı:
KARDEŞİM BEN SİZE SATILDIĞI GÜN YAZDIM.. AMA KİMSE KAİLEYE ALMADI ÜSTÜNE Bİ TON LAF DUYDUM.. KAÇA SATILDIĞINI BENDE SİZİN GİBİ BİLMİYORUM AMA SATILDI..TİYOLARI SAĞLAM Bİ ARKADAŞIMDAN ALDIM HABERİNİ..NEDEN HALEN AÇIKLANMADI BENDE BİLMİYORUM..NETAŞ BU NE YAPACAĞI HİÇ BELLİ OLMAZ
..20 MART GENEL KURUL TOPLANTISINA KADAR BEN BURDAYIM..HAKKIMIZDA HAYIRLISI HERKESE HAYIRLI BOL KAZANÇLAR YTD..

arkadas sen gecen hafta tavan tavan gidecek diye yazan sen değilmiydin cuma ve pazartesi tavan olacak bilmediğin seyi neden yazıyorsun bu kadar insanın vebaline ve bedduasını alma!!!!cuma günü 158 den 100 lot alan su anda 500 tl içerde...şimdide çıkmış çok biliyormus gibi konusuyorsun hala biz aldık kardeşim bekliyoruzda ister düşsün ister çıksınn ama inasanları yönledirmeeeee...Borsa da ibnelik çok fazla aynısını afyonda vermedilermi alan adan 40 tl bedelle aldı afyonu..Arka planda ödenen para belli değil aynı futbolcu transfer olayı gibi vergi ödememek için bazı seyler arkadan yapılıyor..Burda da öyle olcağına eminin neden alan ve satan kdv ödesinnn ......am ben yine diyorum bu kağıt 20 martta kadar 200 ile 220 arasında olacak...y.t.d.bekleyen kazanır....

Yeni mesajGönderilme zamanı: 05 Mar 2012 23:32 
Kullanıcı avatarı

EVET GEÇEN HAFTA TAVAN GİDECEK DİYEN BENDİM..YANLIZ DİKKATİNİ ÇEKERİM KENDİ FİKRİMDİR YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR FİKİRLERİM BENİ BAĞLAR DİYEDE ÖZELLİKLE BELİRTTİM..SENİNDE BELİRTTİĞİN GİBİ..BU ŞEKİLDE YAZDIĞIM HALDE VEBAL VE BEDDUA ALICAKSAM BUNDAN SENDE NASİPLENİRSİN SENDE FİKİRLERİNİ BELİRTMİŞSİN..ARSA SATILDI HABERİNİ SENDE DUYSAN SENDE TAVAN DERDİN..YTD..

Yeni mesajGönderilme zamanı: 05 Mar 2012 23:52 
Kullanıcı avatarı

mesut077 yazdı:
EVET GEÇEN HAFTA TAVAN GİDECEK DİYEN BENDİM..YANLIZ DİKKATİNİ ÇEKERİM KENDİ FİKRİMDİR YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR FİKİRLERİM BENİ BAĞLAR DİYEDE ÖZELLİKLE BELİRTTİM..SENİNDE BELİRTTİĞİN GİBİ..BU ŞEKİLDE YAZDIĞIM HALDE VEBAL VE BEDDUA ALICAKSAM BUNDAN SENDE NASİPLENİRSİN SENDE FİKİRLERİNİ BELİRTMİŞSİN..ARSA SATILDI HABERİNİ SENDE DUYSAN SENDE TAVAN DERDİN..YTD..

arsa satılmış olsa veya iyi fiyata satıldıysa bu kağıt tavan yapardı.Çünkü 134 tl de o gün kapa düşmedem önce son 2 satte nasıl işlem yapmıştı...ve seansa kapanınca haber düştü ve tek tavan yaptı ikinicde saldı asağıya..Demekki bize haber gelene kadar rıza takmakın adamlarıı ve tabiki kendisi anasını ağlatırdı bu hissenin...Nugyo misaliiii...demekki satılmışsa gerçek değeri buraya yansıtmıcaklar ve o.g.k dende beklenen bedelsizler gelmicekk...nugyo %300 bedelisz açıkladı hala tavan ve bunu daha acıklama yapmadan baslamıştı tavanlara...beklicez bakalımmm insallah hayırlısı olurr...Ama benin tanıdığım rıza takmak soyadında belli takmadan rahat edemezzz........

Yeni mesajGönderilme zamanı: 06 Mar 2012 01:28 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Beslenme ve Diyetisyen

njt41 yazdı:
arkadas sen gecen hafta tavan tavan gidecek diye yazan sen değilmiydin cuma ve pazartesi tavan olacak bilmediğin seyi neden yazıyorsun bu kadar insanın vebaline ve bedduasını alma!!!!cuma günü 158 den 100 lot alan su anda 500 tl içerde...şimdide çıkmış çok biliyormus gibi konusuyorsun hala biz aldık kardeşim bekliyoruzda ister düşsün ister çıksınn ama inasanları yönledirmeeeee...Borsa da ibnelik çok fazla aynısını afyonda vermedilermi alan adan 40 tl bedelle aldı afyonu..Arka planda ödenen para belli değil aynı futbolcu transfer olayı gibi vergi ödememek için bazı seyler arkadan yapılıyor..Burda da öyle olcağına eminin neden alan ve satan kdv ödesinnn ......am ben yine diyorum bu kağıt 20 martta kadar 200 ile 220 arasında olacak...y.t.d.bekleyen kazanır....

Bravo arkadaşım. Bir sen hatırlamışsın..Evet bu mesut nickli vatandaştı..Perşembe yazdı, yarın güzel haber gelecek, pazartesi akşama kadar tavan yapacak diye

Ağzı olan konuşuyor..İtimat etmeyin forumda yazan çizenlere. %99 u sallama, işkembeden atmadır. Teknik, temel harici yorumları çok dikkate almayın

Yeni mesajGönderilme zamanı: 06 Mar 2012 08:58 
Kullanıcı avatarı

BY XXL yazdı:
devkazanı yazdı:
arsa satıldı haberini diğer köye de yazsanıza bakalım görelim.

diger köyde yazamazlar azcik sIKAR. diger köyün yönetimi bilgili insanlar. Bu mesut gibi spekleri kapadan iceri sokmazlar :)

arkadaslar bu dediğiniz site hangisi..

Yeni mesajGönderilme zamanı: 06 Mar 2012 19:41 
Kullanıcı avatarı

159 kapattık,dedikodulara kulaklarımızı kapatıyoruz.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 06 Mar 2012 19:54 
Kullanıcı avatarı

endex1 yazdı:
159 kapattık,dedikodulara kulaklarımızı kapatıyoruz.

Dirence yaklaştı bakalıne oldu kiın ne yapacak el ense atıp yere serebilcekmi 163.5 artan hacim güzeldi bugün daha sonra teknik analizcilerinde sayesiyle 173 geçeriz herhalde bu hafta bu iki barikatı geçebilecekmi izleyelim görelim

Yeni mesajGönderilme zamanı: 06 Mar 2012 21:10 
Kullanıcı avatarı

Gidişat gayet güzel, bollingerin ist bandı 161 di oraya değdi geri çekildi. Bundan sonra artan işlem hacmiyle gidersek sorun yok, şuan tam da bekleme zamanı ;)

Yeni başlık gönder Bu başlık kilitlenmiştir mesajlarınızı düzenleyemez veya cevap gönderemezsiniz. Sayfaya git Önceki  1 ... 2220, 2221, 2222, 2223, 2224  Sonraki

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 5 misafir

Geçiş yap:  
Uyarı : Bu sitede tüm içeriği üyelerimiz oluşturmaktadır.5651 sayılı yasa gereği hukuki sorumluluk içeriği oluşturan üyemize aittir.Hukuka aykırı bir içerik gördüyseniz
ya da herhangi bir üyenin içeriği nedeniyle haklarınızın ihlal edildiğini düşünüyorsanız borsayorumu@borsayorumu.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.