Zaman: 25 May 2017 15:23

Yeni başlık gönder Bu başlık kilitlenmiştir mesajlarınızı düzenleyemez veya cevap gönderemezsiniz. Sayfaya git Önceki  1 ... 2920, 2921, 2922, 2923, 2924, 2925  Sonraki

Yazar Mesaj
 Mesaj Başlığı: Re: NETAS - Netaş Telekom Hisse Senedi Yorumları
Yeni mesajGönderilme zamanı: 30 Oca 2013 22:55 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Fizik

ramses76 yazdı:
olgunnn yazdı:
Neyse vaz geçtim yazımı da sildım ,oysa ben yardımcı oldugu sanıyordum...

Netas paylasımımı isteyenler lutfen buraya yazsın aksi halde rahatsızlık verıyorum deyip bu topiçte paylasıne oldu kiım,facebook grubumdan arkadaşlarımla paylasırım.
Mumkun oldugunca fikirlerınızı beyan ediniz ,yazayımmi yazmayayimmi?

Ben olgun arkadaşın grafiklerine inanıyorum bu adi kağıt 20 lerdeyken 12 lere düşeceğini olgun arkadaş grafiklerlerle anlattı ben grafiklerine inanıyorum yazmaması gerekenler eskiler bilir broker luser şaklaban mezudu...gibilerdir...

ona buna taş atmanın kötülemenin hiç bir anlamı yok.ama burda bir görünen varki,bu hisse üç gündür düşük hacimle düşüyor,yani büyükler satmıyor ky panikleriyle satılan hisseler gibi durmuyormu.bunun başlangıcada dönüp geri sayfalara baktıgınızda olgun beyin 11.70 den satıp da 10.60 gelecegini gösterdigi grafigi defalarca sayfada göstermesi bilhassa bu aralar buna uyan ky fazlasıyla yokmu,tabi bizim gibi çok zararda olanda satamıyor.kimseye kızmanın anlamı yok ama belki menfaatime uyacak diye milleti yönlerdirmeninde anlamı yok.Y.T.D.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 31 Oca 2013 00:03 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Belirtmedi

Eymen sana bişey sorcam, sen maliyetini düşürebilecek hiçbişey yapamıyo musun kardeş? elindeki tüm para gömülü durumda sanırım senin, ne bileyim arada ufak ufak da olsa gun icinde yukarıdan satıp alttan alma denemesi falan yapıyo musun? ben 275 furyasından girmistim, sonra o bize girdi gerçi de, ben kredi cektim, maaştan ekledim falan derken 17,5 lara indirdim ancak, ama hiç al sat denemesi yapamıyorum kendi adıma..senin planın ve pozisyonun ne onu merak ettim..

Yeni mesajGönderilme zamanı: 31 Oca 2013 00:35 
Kullanıcı avatarı

olgunnn yazdı:

Netas paylasımımı isteyenler lutfen buraya yazsın aksi halde rahatsızlık verıyorum deyip bu topiçte paylasıne oldu kiım,facebook grubumdan arkadaşlarımla paylasırım.

Sayın Olgun; bence yazın.Siz bakmayın öyle-böyle diyenlere..Her dediğiniz gerçekleşiyor.Ben sizin yorumlarınızdan çok yararlandım geçen yıl..Bu yıl da yorumlarınızı okumak,değerlendirmek istiyorum..Şimdiden teşekkürler..

Yeni mesajGönderilme zamanı: 31 Oca 2013 00:46 
Kullanıcı avatarı
Meslek: İnşaat Mühendisliği

Olgun kardeşim,artık eskiye dönmenin bir anlamı yok.Bundan sonra neler olacak sen bizimle onları paylaş.Hisse 13 lere çıkacakmı? çıkarsa daha sonra ne gibi gelişme olursa nerelere kadar çıkabilir.Bu konuda bize yardımcı olabilirmisin teşekkürler...
olgunnn yazdı:
EYMEN00061 yazdı:
bazı spek çoçukları buraya ne zaman girip olumlu haber vermeye ve gelecekten bahsetmeye yok fatih projesi yok 4g dese bu hisse sonradan düşüyor ha bunlar elbette olacak ama o zamana daha ne sular akar bu dereden ve küçük yatırımcının bu beklentilerle hisseden kaçışımı önlenmeye çalışılıyor acaba..yoksa harbiden öylemi..
benim gibi 25 maliyetliler in yapacak bişeyi yok sadece sabırla beklemek allah herkese sabır versin..ytd

burda kalmanın güzel yanıda netaş bana borssanın ne oldugunu öğretti...

Hİssenın 267 denemesini bile birebir o gun hatrlıyorum ve 260 tan vermiştim...Yazık olmuş size...

Netas...Arsa satıldı ve sonucunda bedelsız yapıldı ,fıat 2 katından fazlasına gıtti sonrasında A inişi ilefıat 203 gordu ve tabıkı bu sert düşüşe tepkı olarak hafıf çıkış ma yetersız bı son gelgel yapılacak(spk onayı falan gibi v.b )fıat 260 cıvarına hızla cekılecek ve sonrasında C inişi olusacaktır.C ınişi hedeflerı A nın eşiti veya A nın %62 olasılıklarına gore çizdım....PEK İDDİALI BIR ANALIZ YAPTIM BAKALIM BU SENARYO İŞLEYECEK Mİ...?
Son olarak belirteyim ki bekledıgım son gelgel yapılmadan aşagı basılırsa olay daha vahimdir

Last edited by luxat; 28-05-2012 at 02:05.

Luxat benim diger kullanıcı adımdır.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 31 Oca 2013 02:01 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Makina Mühendisliği

olgunnn yazdı:

Sayın OLGUN, elbette yazıp yazmamak sizin tercihiniz.

Açıkçası ben sizin analizlerinizi de ilgi ile takip ediyorum. Zira ARSAN'daki dip tahmininizi takip etmiştim. O hissede oldukça başarılı öngörüleriniz olmuştu. NETAS'daki düşüş beklentinizi de takip etmiştim. Netaş da da bedelsiz öncesi düşüş yönünde düşüncenizi yazmıştınız ancak bedelsiz haberinin gelmesi ile öngörünüz o dönemde gerçekleşmemişti. Bir çok kişi size o olay nedeniyle kızmıştı. Bunlar hatırlayabildiklerim.
Burada anlaşılamayan konu; sizin bir bakış açınız ve tarzınız olduğu ve bu çerçevede değerlendirmelerinizi aktardığınız bunlar gerçekleşebilir de gerçekleşmeyebilirde, hatta siz kendi menfaatiniz için yönlendirme amaçlı değerlendirme ve görüşlerinize bu ortamda yer veriyor da olabilirsiniz.... Tüm okuyucuların farklı görüşleri dikkate alarak kendi değerlendirmelerini yapmalarını ve kendi sonuçlarına ulaşmaları gerçeğini oldukça önemli görüyorum.
Bu itibarla her hâlükârda teknik ve temel değerlendirmelerinizi paylaşmanızı faydalı buluyorum.
Kolaylıklar diliyorum.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 31 Oca 2013 06:23 
Kullanıcı avatarı

sayın olgunnn
tabiki paylaşın yazılarınızı gozumuz yazılarınızı arıyor
bu arada facebook sayfanız oldugunu bilmiyordum
olgunn desek cıkarmı facede

Yeni mesajGönderilme zamanı: 31 Oca 2013 10:38 
Kullanıcı avatarı

ZALİM yazdı:
Merhabalar
Herkesin şunu iyi bilmesi gerekir o da hisseyi teknik yorumlar değil beklentilere olan mesafesi yönlendirir.
Her hissenin kendine özgü hikayeleri vardır.Bu hikayeler kısa,orta ve uzun vadeli beklentiler olarak hisseye yön verir.Elimizde tuttuğumuz hisseye gelince o çok özel bir hisse,ona yön verecek olan teknik yorumlar değil
teknik yorumlara ilham verecek beklentileridir.Böylesine operasyon geçirmiş bir hisseyi ve satışa hazır 8 milyon lot varken hangi teknikle yorumlaya bilirsiniz ? hangi teknik yatırımcıları bu hisseye çekebilir ?
Hisse için bütün veriler nekatifken bedelsiz açıklamasıyla hisse 6 günde 140 dan 307 ye fırladı.Hİsse tam dolu dizgin giderken brisa nın bedelsiz haberi arkasından hakim ortağın hisse satış kararı almasıyla ve bedelsiz sürecinde yaşanan diğer malum olumsuzluklarda eklenince hisse bu noktalara geldi. Soruyorum sizlere bütün bu süreçte tahtayı belirleyen hissenin teknik özelliklerimi yoksa gelişmeler mi etkili oldu ?
Yeterki yatırımcıları çekecek hikayeleriniz olsun,teknik sadece bir kılıf...

sayın zalim cuk diye oturmuş yazınız netaş için. teknik ve grafik bir hissenin o güne kadar yaptığı hareketlerin bir sonucudur. bu grafikle illada hisse % 100 düşecek veya yükselecek diyemeyiz sadece yorum yapabiliriz ki buda şirketten gelecek iyi yada kötü bir haberle alt üstde olabilir. düşünün şirket 8 milyon hisseyi satıyorum dese veya netaş fatih projesini + yüksek temettü+4g ilgili bir gelişme olursa hangi teknik bunu açıklar... dostlar eğer bu hisseye inanmıyorsanız neden hala bekliyorsunuz boşuna zaman harcamayın derim. ben inandım bekliyorum.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 31 Oca 2013 11:34 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Jeoloji Mühendisliği

olgunnn yazdı:

Olgunn kardeş kesinlikle yazman gerekiyor, şahsım adına analizlerini takip ediyorum ve değer veriyorum analizlerine. Eğer burada yazmayacaksan facebook grubunda olmak isterim. facebook adresini verirmisin?

Yeni mesajGönderilme zamanı: 31 Oca 2013 11:44 
Kullanıcı avatarı
Meslek: İnşaat Mühendisliği

bedelsizi yerin dibine düşüren bu hissenin diğer beklentilerinide şimdiden satmış olması bu hissenin ımkb de yerinin tartışılması gerekli ytd

Yeni mesajGönderilme zamanı: 31 Oca 2013 11:50 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Bahçe Düzenleme

olgunnn yazdı:
NETAS;Bekledıgım düşüş hedefi 10.60 tı çok çabuk olustu ancak dalga yapısı bozulmay başladı yanı bıarz daha aşagıları da test edebılır,grtafıkte son seneryom bu şekıldedir.YORUM;BU FIATLAR ALINMAYA ÇOK YAKIN FIATLARDIR.grafıkte goruldugu uzere C3 ile gereklı uzama olmuştur...

http://666kb.com/i/cb37tq0o8linzl33l.jpg

Resim

olgun bey C5 demiyiz şu anda

Yeni başlık gönder Bu başlık kilitlenmiştir mesajlarınızı düzenleyemez veya cevap gönderemezsiniz. Sayfaya git Önceki  1 ... 2920, 2921, 2922, 2923, 2924, 2925  Sonraki

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir

Geçiş yap:  
Uyarı : Bu sitede tüm içeriği üyelerimiz oluşturmaktadır.5651 sayılı yasa gereği hukuki sorumluluk içeriği oluşturan üyemize aittir.Hukuka aykırı bir içerik gördüyseniz
ya da herhangi bir üyenin içeriği nedeniyle haklarınızın ihlal edildiğini düşünüyorsanız borsayorumu@borsayorumu.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.