Zaman: 17 Oca 2017 18:01

Yeni başlık gönder Bu başlık kilitlenmiştir mesajlarınızı düzenleyemez veya cevap gönderemezsiniz. Sayfaya git Önceki  1 ... 2921, 2922, 2923, 2924, 2925  Sonraki

Yazar Mesaj
 Mesaj Başlığı: Re: NETAS - Netaş Telekom Hisse Senedi Yorumları
Yeni mesajGönderilme zamanı: 31 Oca 2013 15:34 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Belirtmedi

başka bir siteden alıntı:

soru: Orçay Hocam NETAŞ hakkında kısa bir görüşünüzü ve birde girafiğinizi alabilirmiyiz???
Saygılarımla

cevap: 11,80 den döndüğü gün netaş sat vermiş 10 gün önce.
200 seanslık üssel ortalaması direnç yapıp kıramamış ve dönmüş.
Şimdi ne olur dersen 10,80 üstüne 3 gün içinde kendini atamazsa HaL olur duman stoploss gerekir maliyet ne olursa olsun.

valla arkadaşlar işte bu uyarıları zamanında alabilsek çok guzel olacak maliyet düşürme ve zarardan kaçmak için ama olmuyor işte. ben bu elemana guveniyorum açıkçası daha onceden de yorumlarını takip ettim. eğer dedigi gibi olur da yukarı kırmazsa kaçmayı düşünüyorum ince ince, en azından şimdilik kafamda bu var...sitemizdeki grafikçi arkadaşlar da aynı yorumu yapıyorlar mı bu arkadaşla onu merak ediyorum ben.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 31 Oca 2013 17:07 
Kullanıcı avatarı
Meslek: İnşaat Mühendisliği

olgun kardesim ozamn grafıkte c 5 dalga yı cızmıssın elıne saglık ama birde senin malıyetlenecin fiyat aralıgını yazsan sevinrim...

Yeni mesajGönderilme zamanı: 31 Oca 2013 17:19 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Hemşire

olgunnn yazdı:
hysteria35 yazdı:
başka bir siteden alıntı:

soru: Orçay Hocam NETAŞ hakkında kısa bir görüşünüzü ve birde girafiğinizi alabilirmiyiz???
Saygılarımla

cevap: 11,80 den döndüğü gün netaş sat vermiş 10 gün önce.
200 seanslık üssel ortalaması direnç yapıp kıramamış ve dönmüş.
Şimdi ne olur dersen 10,80 üstüne 3 gün içinde kendini atamazsa HaL olur duman stoploss gerekir maliyet ne olursa olsun.

valla arkadaşlar işte bu uyarıları zamanında alabilsek çok guzel olacak maliyet düşürme ve zarardan kaçmak için ama olmuyor işte. ben bu elemana guveniyorum açıkçası daha onceden de yorumlarını takip ettim. eğer dedigi gibi olur da yukarı kırmazsa kaçmayı düşünüyorum ince ince, en azından şimdilik kafamda bu var...sitemizdeki grafikçi arkadaşlar da aynı yorumu yapıyorlar mı bu arkadaşla onu merak ediyorum ben.

Takip etseydinız düşüş olmadan B de sattım dedim,hemde anlık olarak,11.70 sattım dedim başkaları hisseyi alırken ben satmıştım....

NETASTA Tepkisel B zigzgaı tamalnınca çıkıp izlemey geçmiştim C çıkışı oncesi satlık grafıde çizimim uzere bir 5 dalga gorunce hıssey tekrar dalacagım.
http://666kb.com/i/cay8kfvlmnar0m97l.gif

sayın olgunnn hisseye girdim demiştiniz. benmi yanlış anladım

Yeni mesajGönderilme zamanı: 31 Oca 2013 20:29 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Hemşire

Tesekkürler sayın olgunnn bende bugün aldım .

Yeni mesajGönderilme zamanı: 01 Şub 2013 11:26 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Otel İşletmeciliği

Tedarik, Montaj, Başlıklı Proje kapsamında Test & DOHS az GPON temelli FTTx Telefon / Veri ağları Fiber Optik Kablo Ağı Devreye, Mirpur alan â € Dhaka Old Dijital Telefon Sistemi œReplacement cityâ €. Son Başvuru: 4 Şubat 2013 11:30 BST

http://www.btcl.gov.bd/tender/tender.htm

Yeni mesajGönderilme zamanı: 01 Şub 2013 14:30 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Otel İşletmeciliği

olgunnn yazdı:
mezedu yazdı:
Tedarik, Montaj, Başlıklı Proje kapsamında Test & DOHS az GPON temelli FTTx Telefon / Veri ağları Fiber Optik Kablo Ağı Devreye, Mirpur alan â € Dhaka Old Dijital Telefon Sistemi œReplacement cityâ €. Son Başvuru: 4 Şubat 2013 11:30 BST

http://www.btcl.gov.bd/tender/tender.htm

Kusuruma bakmayın sayın MEZEDU ben dalgalarla sorf yapıp destek ve dirençlere baktıgım için temel analiz yonunden gercekten zayıfımdır,velhasıl burda ne anlatılıyor ne amaçlanıyor,yoksa benım C çıkışı için gelgel ortamımı hazırlanıyor....

Geçen yıl girilen bana göre hisse fiyatında planları altüst eden bir ihale idi. Şirket ihale şartlarına uygun(!) olmadığı için diskalifiye edildi. Mahkemeye başvurdu ve ihaleye katılmaya hak kazandılar. Sanıyorum o ihale tekrar ediliyor. 4 Şubat teklif için son gün.
Yorum yapmak hedef göstermek istemiyorum. Sadece kaynak göstererek bazı haber ve gelişmeleri paylaşmak istedim. Hafta sonu bir yorum yapacağım. Eğer sizin de bahsettiğiniz C çıkışı gerçekleşirse temel ile tekniğin çizildiğini göreceğiz. Emeklerin için sağol...Selamlar..

Yeni mesajGönderilme zamanı: 01 Şub 2013 16:24 
Kullanıcı avatarı

slm olgun kardes pekala buralardan maliyet yapsak buranın alt destek nersidir yani stop sevıyesi saygılar

Yeni mesajGönderilme zamanı: 01 Şub 2013 17:12 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Jeoloji Mühendisliği

olgunn kardeş sana zahmet olmazsa AKFEN grafiğine bakabilirmisin? Tahmini hedefin nedir? şimdiden teşekkür ediyorum. selamlar.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 01 Şub 2013 23:04 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Makina Mühendisliği

Arkadaşlar gs bedelli artırımın spk iptal etti işallah bizimde satışa konan 8 milyon hisseyle ilgili en kısa zamanda bi şeyler yapar. Sizinde dikkatinizi çekti mi bilmem ama bimere yazmış olduğumuz şikayetten sonra açığa satışlar yapmıyorlar hacim bundan dolayı çok düşük

Yeni mesajGönderilme zamanı: 02 Şub 2013 15:15 
Kullanıcı avatarı

% 100 yerli 4G geliyor Netaş'ın geliştirdiği yüzde 100 yerli 4G şebekesi üretiminde sona gelindi. Bu güne kadar 20 milyar dolarlık ithalata neden olan baz istasyonları Türkiye'de üretilecek, cari açık düşecek

% 100 yerli 4G geliyor Netaş'ın geliştirdiği yüzde 100 yerli 4G şebekesi üretiminde sona gelindi. Bu güne kadar 20 milyar dolarlık ithalata neden olan baz istasyonları Türkiye'de üretilecek, cari açık

% 100 yerli 4G geliyor

Netaş'ın geliştirdiği yüzde 100 yerli 4G şebekesi üretiminde sona gelindi. Bu güne
kadar 20 milyar dolarlık ithalata neden olan baz istasyonları Türkiye'de üretilecek,
cari açık düşecek
Netaş, yüzde 100 yerli teknoloji ile 4G şebekesine altyapı yatırımı için atağa geçti.
Halen mevcut donanımlarla maksimum 42 Mbps olan mobil internet hızı 100 Mbps'yi aşacak.
Bu yatırımla, cep telefonu şebekeleri için yapılan ithalatın önüne geçilecek. Cari
açığın düşürülmesine de büyük katkı sağlanacak. Bu güne kadar Türkiye 2G ve 3G altyapıları
için tahmini 20 milyar dolarlık harcama yaptı. Her yıl yapılan yatırımlar, bu rakamı
hızla büyütüyor. 4G şebekesinin altyapısının yerli üretimle karşılanacak olması sektörde
büyük heyecan yarattı. Netaş'ın geliştirdiği 4G şebekesinin baz istasyonlarında kullanılmaya
başlanmasıyla bu alanda ilk kez yerli bir teknoloji kullanma imkânı doğacak.

EVDE KULLANIMA UYGUN
Netaş CEO'su Müjdat Altay, Türk mühendislerinin geliştirdiği 4G baz istasyonlarını
kendi markalarıyla piyasaya sunacaklarını söyledi. Patent başvurusu için de harekete
geçtikleri bilgisini paylaşan Altay, "İthalata dayanan bu teknolojiyi, yüzde 100
yerli üretimle birkaç yıl içinde hayata geçireceğiz" dedi. 4G'nin birkaç yıl içinde
mevcut 3G sistemlerinin yerini alması bekleniyor. Bu teknolojiyle, evlerde sabit
olarak kullanılan tüm iletişim servislerinin, kablosuz ve mobil kullanma imkânı doğacak.
Mevcut standartlar dâhilinde 100 Mbps indirme hızına, sonraki aşamada ise Gigabit
hızına ulaşılabilecek.

ASKERLER DE KULLANABİLECEK
4G'ye (Kablosuz Genişband Erişim İstasyonu) geçmeyi planlayan mobil operatörlerin
hedefinde kamu kurumları da var. 4G için henüz kriterler belli değil. Bu teknoloji,
yüksek hızlı görüntü iletişimine gerek duyan kamu kurumlarının yanı sıra uç birimlerin
elde ettiği görüntülerin yüksek hızlı, kesintisiz ve güvenli paylaşımına gerek duyan
Türk Silahlı Kuvvetleri'nin ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik tasarlandı.

MÜHENDİSLERİN DENEYİMİ ARTIYOR
Bu yatırımla servis ve bakım maliyetlerinde de tasarruf edilecek. Yeni nesil 4G telefon
ve iletişim cihazlarıyla uyumlu baz istasyonları konusunda Türk mühendislerin deneyimi
giderek artıyor.

INTERNETTEN HD FİLM KEYFİ SAĞLAYACAK
%Bu teknoloji ile havadaki frekans spektrumu verimli bir şekilde kullanılarak, iletilen
bit başına en düşük birim maliyetiyle ulaşılıyor. Öte yandan, ağ tabanlı gerçek zamanlı
uygulamalar, internet üzerinden HD televizyon gibi uygulamalar için uygun altyapıyı
sağlanıyor. Kaynak: Sabah

Yeni başlık gönder Bu başlık kilitlenmiştir mesajlarınızı düzenleyemez veya cevap gönderemezsiniz. Sayfaya git Önceki  1 ... 2921, 2922, 2923, 2924, 2925  Sonraki

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir

Uyarı : Bu sitede tüm içeriği üyelerimiz oluşturmaktadır.5651 sayılı yasa gereği hukuki sorumluluk içeriği oluşturan üyemize aittir.Hukuka aykırı bir içerik gördüyseniz
ya da herhangi bir üyenin içeriği nedeniyle haklarınızın ihlal edildiğini düşünüyorsanız borsayorumu@borsayorumu.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.