Zaman: 17 Ağu 2017 06:49

Yeni başlık gönder Bu başlık kilitlenmiştir mesajlarınızı düzenleyemez veya cevap gönderemezsiniz. Sayfaya git 1, 2, 3, 4, 5 ... 2925  Sonraki

Yazar Mesaj
 Mesaj Başlığı: NETAS - Netaş Telekom Hisse Senedi Yorumları (ESKI)
Yeni mesajGönderilme zamanı: 07 Mar 2012 01:40 
Mesaj Panosu Yöneticisi
Kullanıcı avatarı

HİSSE : NETAS

İMKB HİSSE SENEDİ KÜNYESİ

Şirket Adı:Nortel Networks Netaş Telekomünikasyon A.Ş.
Faaliyet Alanı : Telekomünikasyon
Sektör : Bilişim
Pazar: Ulusal
Kuruluş Tarihi : 31/03/1967
Halka Aç. Tarihi : 03.03.1993
İlk İşlem Tarihi : 15.03.1993

NETAŞ TELEKOM hissesi ile ilgili bütün analiz, yorum ve şirket haberleri bu başlık altında toplanmıştır.
---------------------------------------------------------------------------------------------
YASAL UYARI:Burada yer alan yatirim bilgi,yorum ve tavsiyeler "Yatırım Danismanlıgı" kapsamında değildir.Burada yer alan yorum ve tavsiyeler,yorum ve tavsiyede bulunanlarin kişisel göruşlerine dayanmaktadir.Bu göruşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuclar doğurmayabilir.

Mesaj Başlığı: Re: NETAS - Netaş Telekom Hisse Senedi Yorumları
Yeni mesajGönderilme zamanı: 07 Mar 2012 01:44 
Kullanıcı avatarı
Konum: DOGRU OLSAN OK GİBİ UZAKLARA ATARLAR SENİ EGRİ OLSAN YAY GİBİ EL ÜSTÜNDE TUTARLAR SENİ
Meslek: Belirtmedi

Hadi hayırlısı bakalım sahifenin yeni başlamasıyla
bi çıkışın başlaması temennisiyle kır zincirlerini netaş efendi ytd

En son luser tarafından 07 Mar 2012 01:47 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 07 Mar 2012 01:46 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Ekonometri

ben de ne oldu dedim, yine kilitlediler mi sayfayı:) sadeye geliyim.

1.5 yıl uzun bi süre, rheag dan biliyorum bedelliden önce hisse sattığını kapa bildirmişti.ani % 5 düştükten sonra, 6 dan 3 e kadar düştü sonra tekrar hisse aldığını kapa bildirdi, bu sefer hisse 5 e kadar çıktı.
bedelli de yaptı., belki bedelsiz içinde yapar, bedelsizde bu tür hisse alımları yapıldıktan 10-20 gün sonra bedelsiz açıklaması yapıldığını burçelikten, aslan gibi hisselerden bilirim.kafama adel takıldı ortağı ekimde hisse alımı yapmıştı ama sonra anladım adel uzun vadeli bir hisse,ama takmak bey değil.netaş 1,5 yıl sonra verebilir ama ben takmak beyi takip ediyorum, ben 1 yıl bekliyemem:)

Yeni mesajGönderilme zamanı: 07 Mar 2012 01:50 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Makina Mühendisliği

Mevla hayırlısını versin. Netaşta bir şeyler olacak gibi.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 07 Mar 2012 08:58 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Belirtmedi

luser yazdı:

S.A herkeze luser abi nasılsın gs deki hisseleri buraya aktarmıştım abi bu seferde burası gitmeye başladı:) İNŞALLAH kaderi ona benzemez yorumlarından mağrum bırakma bizi abi saygılar sevgiler

Yeni mesajGönderilme zamanı: 07 Mar 2012 10:49 
Kullanıcı avatarı
Meslek: İnşaat Mühendisliği

Son günlerde olduğu gibi sabah aşağı akşam yukarı.Böyle devam.Bu adamın mantığını anlayamıyorum.Gayet relaks her gün 1-2 kademe toplayabildiğim kadar diyor.Zamanı gelince zaten bende alamıcam mantığı ile hareket ediyor sanki?Yanılıyor muyum?YTD

Yeni mesajGönderilme zamanı: 07 Mar 2012 14:25 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Gıda Mühendisliği

Luser Hocam bi ara sayfanızda caiz olan veya olmayanların son durumlarına göre yeni listesini verecektiniz. Burdan paylaşırmısınız mümkünse,
saygılar.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 07 Mar 2012 18:57 
Kullanıcı avatarı

luser yazdı:

S.A. luser hocam nasılsınız iyisinizdir umarım? siz beni hatırlamazsınız ama ben sizi GS topiginden biliyorum. Yorumlarınıza her daim güven ve sayğı duyduğumu söylemek isterim. Taner üstaddan sonra sizide burda görünce netaşa olan güvenim bir kat daha arttı.

GS dan paçamı uzun süre daha kurtaramıycam galiba ama ALLAHIN (cc) izniyle netaşdan bişeyler kaznırız diye umut ediyorum.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 07 Mar 2012 19:14 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Fizik

bakalım hayırlısı ile bizde aldık bakalım inş. önceki zararlarımımz burda çıkar bir yenisi olmsaında:)) ytd

Yeni mesajGönderilme zamanı: 07 Mar 2012 19:24 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Fizik

acarlar33 yazdı:
161.5 boyun kismi hassa s nokta gecerse 200-210 hedef goruleblir.hayirlisi ile
sistem şu şekilde geliseblir ya hisseyi 151.5 desteke kadar indirir ler ama zor ihtimal yada ilk seans icinde 161.5 kirilma yasanirsa cift tavan olayi mumkundur.tabi şahsi fikrim
ytd:

hocam ağzından bal damlıyor inşallah.

Yeni başlık gönder Bu başlık kilitlenmiştir mesajlarınızı düzenleyemez veya cevap gönderemezsiniz. Sayfaya git 1, 2, 3, 4, 5 ... 2925  Sonraki

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir

Geçiş yap:  
kredi
Uyarı : Bu sitede tüm içeriği üyelerimiz oluşturmaktadır.5651 sayılı yasa gereği hukuki sorumluluk içeriği oluşturan üyemize aittir.Hukuka aykırı bir içerik gördüyseniz
ya da herhangi bir üyenin içeriği nedeniyle haklarınızın ihlal edildiğini düşünüyorsanız borsayorumu@borsayorumu.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.