Zaman: 21 Kas 2017 11:26

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver Sayfaya git Önceki  1 ... 16, 17, 18, 19, 20  Sonraki

Yazar Mesaj
 Mesaj Başlığı: Re: OLMKS - Olmuksa Hisse Senedi Yorumları
Yeni mesajGönderilme zamanı: 25 Ara 2012 14:48 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Belirtmedi

fatsaliomer yazdı:
8.18'i gördü. Devam eder mi? Yorum yapabilen var mı?

aylar sonra kıpırdadı kağıt her türlü habere açık 8 direnci çok önemli üstünde kalması çok önemli

Yeni mesajGönderilme zamanı: 25 Ara 2012 15:48 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Makina Mühendisliği

ddesperadox yazdı:
fuat yazdı:
bu sadece bir başlangıç. dün hedefi yazdım

Nerde yazdınız ne yazdınız.... hedefi nedir ?????

?????????????

Hedefi yazmış..... Adamlar kağıdı veriyorlar.... Ama kağıt yükseliyor olsaydı burada ben demedim mi diye yazardı.... Düşünce ses yokkk..........

Yeni mesajGönderilme zamanı: 25 Ara 2012 16:11 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Beslenme ve Diyetisyen

Duruldu kağıt 8'in altında.
Bakalım sonraki hareketi ne olacak. YTD

Yeni mesajGönderilme zamanı: 25 Ara 2012 16:17 
Kullanıcı avatarı

fatsaliomer yazdı:

Duruldu mu bence geçmiş olsun.... Milleti 8 in üzerinden mallandırıp çaktılar......

Yeni mesajGönderilme zamanı: 25 Ara 2012 16:19 
Kullanıcı avatarı

ddesperadox yazdı:
fatsaliomer yazdı:

Duruldu mu bence geçmiş olsun.... Milleti 8 in üzerinden mallandırıp çaktılar......

Bence erken konuştun. Daha vakit erken. YTD.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 03 Oca 2013 17:22 
Kullanıcı avatarı

****** yazdı:
03/01/2013 15:30:59 ***SAHOL* *OLMKS***H.Ö. SABANCI HOLDİNG A.Ş.( Finansal Duran Varlık Satışı )
EK AÇIKLAMALAR:
Şirketimiz portföyünde yer alan 14.257.139,02 TL nominal değerli Olmuksa International Paper Sabancı Ambalaj Sanayi ve Ticaret A.Ş'ne ait hisse senetlerinin tamamının International Paper Container Holdings ( Spain) , S.L..'e satış işlemi 3 Ocak 2013 tarihinde tamamlanmıştır.

Şirketimiz portföyünde yer alan % 43.73 oranındaki Olmuksa International Paper Sabancı Ambalaj Sanayi ve Ticaret A.Ş hisse senetlerinin satış tutarı olan 101.230.000.- TL 3.Ocak.2013 tarihinde tahsil edilmiştir.

Söz konusu hisselerin satışı sonrasında Olmuksa International Paper Sabancı Ambalaj Sanayi ve Ticaret A.Ş'nde payımız kalmamış olup , maliyet hesapları tamamlandıktan sonra belirlenecek olan satış sonucuna ilişki alınmış bir kararımız bulunmamaktadır.

Resim

MAŞAALLAH DİYELİM...

Sonunda beklediğimiz haber geldi.
Bugün güzel bir rakama gelecek sanırım. :)
YTd.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 11 Oca 2013 21:19 
Kullanıcı avatarı

hisse cağrı fiyatını kaç olucak bakalım.:)

CITI MENKUL DEĞERLER A.Ş.( Özel Durum Açıklaması (Genel) )

CITI MENKUL DEĞERLER A.Ş.( Özel Durum Açıklaması (Genel) ) Yapılan Açıklama Düzeltme mi? : Hayır Özet Bilgi : Olmuksa-International Paper Sabancı Ambalaj ve Tic A.Ş. çağrı yükümlülüğü SPK'ya başvurusu İspanya'da kurulu I.P.Container Holdings (Spain) S.L. (International Paper), Sermaye Piyasası Kurulu'nun Seri IV No 44 Tebliği hükümleri çerçevesinde, Olmuksa-International Paper Sabancı Ambalaj ve Ticaret Anonim Şirketi hisselerine ilişkin ortaya çıkan çağrı yükümlülüğünü yerine getirmek üzere 11.01.2013 tarihinde Sermaye Piyasası Kurulu'na aracı kurumumuz aracılığı ile başvuruda bulunmuştur.Yukarıdaki açıklamalarımızın, Sermaye Piyasası Kurulu'nun Seri: VIII, No: 54 sayılı Tebliğinde yer alan esaslara uygun olduğunu, bu konuda/konularda tarafımıza ulaşan bilgileri tam olarak yansıttığını bilgilerin defter, kayıt ve belgelerimize uygun olduğunu, konuyla ilgili bilgileri tam ve doğru olarak elde etmek için gerekli tüm çabaları gösterdiğimizi ve yapılan bu açıklamalardan sorumlu olduğumuzu beyan ederiz.CİTİ MENKUL DEĞERLER A.Ş.Mehmet Mursaloğlu Tayfun KurbanGenel Müdür Yardımcısı Genel Müdür Yardımcısı http://kap.gov.tr/yay/Bildirim/Bildirim.aspx? id=256054 IMKB

Yeni mesajGönderilme zamanı: 23 Oca 2013 16:13 
Kullanıcı avatarı

olgunnn yazdı:
OLMUKSA;hissede net şekılde 3/3 dalga bıtişi belli oluyor,olası hedeflerden biri bugun oldu ve 7.92 goruldu (%38 duseltme oldu,genelde bu oaranda 3. dalga duseltmesı olur),anlaşilan %50 ye dek çekılme olasılıgı vardır,ben hissedeyım artık destegim 7.76 daolacaktır sonrasında ise tepkıselde olsa çıkmasını beklıyorum.
BU İNİŞİN MİNİ 5 DALGA DÜŞÜŞÜNE BENZEDIGINI DÜŞÜNUYORUM VE a OLARAK DÜŞÜUNUYORUM TEPKİ SEL b DALGASI OLUŞACAGA BENZER.
Hacımın az olması ana duseltme olmadıgını bize anlatmakatdır yanı alım fırsatları sonrasında son tepenın gecılecegını düşünuyorum.

http://www.facebook.com/groups/trendvedalga/

http://666kb.com/i/cax2ok6gtbk4lrvhj.gif

Resim

7,76 inşallah görmez

Yeni mesajGönderilme zamanı: 28 Oca 2013 14:16 
Kullanıcı avatarı

olgunnn yazdı:
OLMUKSA;hissede net şekılde 3/3 dalga bıtişi belli oluyor,olası hedeflerden biri bugun oldu ve 7.92 goruldu (%38 duseltme oldu,genelde bu oaranda 3. dalga duseltmesı olur),anlaşilan %50 ye dek çekılme olasılıgı vardır,ben hissedeyım artık destegim 7.76 daolacaktır sonrasında ise tepkıselde olsa çıkmasını beklıyorum.
BU İNİŞİN MİNİ 5 DALGA DÜŞÜŞÜNE BENZEDIGINI DÜŞÜNUYORUM VE a OLARAK DÜŞÜUNUYORUM TEPKİ SEL b DALGASI OLUŞACAGA BENZER.
Hacımın az olması ana duseltme olmadıgını bize anlatmakatdır yanı alım fırsatları sonrasında son tepenın gecılecegını düşünuyorum.

http://www.facebook.com/groups/trendvedalga/

http://666kb.com/i/cax2ok6gtbk4lrvhj.gif

Resim

bugun önemli

Yeni mesajGönderilme zamanı: 31 Oca 2013 09:27 
Kullanıcı avatarı

olgunnn yazdı:
http://666kb.com/i/cb4osgr6ef0sk4jsr.gif
Son gunku uzun gölgeli doji bir dönş mumu olarak algılanabılir,cc1 100altında ve hıssenın karekterıstık olarak 100 altında fazla kalamadıgı goruluyor,rsı destegınde oldugunu anlatıyor.TEPKISELDE OLSA YUKSELİŞİN OLUŞACAGI YONUNDE GÜÇLÜ DELLİLER VAR.
Resim

bize tepkisel değil uzun soluklu çıkış lazım

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver Sayfaya git Önceki  1 ... 16, 17, 18, 19, 20  Sonraki

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir

Geçiş yap:  
kredi
Uyarı : Bu sitede tüm içeriği üyelerimiz oluşturmaktadır.5651 sayılı yasa gereği hukuki sorumluluk içeriği oluşturan üyemize aittir.Hukuka aykırı bir içerik gördüyseniz
ya da herhangi bir üyenin içeriği nedeniyle haklarınızın ihlal edildiğini düşünüyorsanız borsayorumu@borsayorumu.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.