Zaman: 21 Şub 2017 23:00

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver Sayfaya git Önceki  1 ... 265, 266, 267, 268, 269, 270  Sonraki

Yazar Mesaj
 Mesaj Başlığı: Re: OTKAR - Otokar Hisse Senedi Yorumlar
Yeni mesajGönderilme zamanı: 04 Haz 2013 09:58 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Makina Mühendisliği

Dirençler 77.5, 78 yukarıda ara dirençler 79.75 ve 84.75 da. 79.75 üzeri kapanış olduğu takdirde 87.25 direnci hedeflenebilir.Endeksin 78000 ve 79000 ler destek olmak üzere 80000 üzeri kapanış yapması olumlu olacaktır.yt değildir.Hisse takaslarını görebilen verirse memnun oluruz.Yt değil. Sayın Poyraz grafiksel teknik değerlemenizi gün sonunda bekliyoruz...Tşkrler

Mesaj Başlığı: Re: OTKAR - Otokar Hisse Senedi Yorumları
Yeni mesajGönderilme zamanı: 04 Haz 2013 14:03 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Halkla İlişkiler ve Tanıtım

AŞIĞINIM SENİN OTOKAR (TAVSİYE DEĞİL BU BİR SEVDA MASALIDIR)

TENCERE TAVA BUNLAR HEP AYNI HAVA

Yeni mesajGönderilme zamanı: 04 Haz 2013 15:21 
Kullanıcı avatarı

ARET yazdı:

Sayın ARET, teknik ve temel incelemeleri hesaba almazsak bu hissenin yada şirketin uzun vadede ki profili sizin açınızdan nasıl olabilir? Tahmin ve hissiyat yorumlarınızı merak ediyorum.Tşkler.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 04 Haz 2013 16:15 
Kullanıcı avatarı

berkan2001 yazdı:
ARET yazdı:

Sayın ARET, teknik ve temel incelemeleri hesaba almazsak bu hissenin yada şirketin uzun vadede ki profili sizin açınızdan nasıl olabilir? Tahmin ve hissiyat yorumlarınızı merak ediyorum.Tşkler.

İLK HEDEFİMİZ 99 OLUCAK... 82.50 BOLL.BANDIN ÜZERİNDEYİZ (83,25) VE YARIN 99 UN GÖRÜLMESİNİ BEKLİYORUM...HEDEF FİYATIMI YAZAMAM DOĞRU OLMAZ ... AMA OTOBÜS SİPARİŞLERİ BMC TARAFINDAN DEĞİL OTOKAR TARAFINDAN KARŞILANACAK. VE HÜKÜMET İÇERİDEKİ AYAKLANMALARA KARŞI SAVUNMASANAYİNDEN YANİ OTOKARDAN MUTLAKA DESTEK ALACAK...(YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR)

Yeni mesajGönderilme zamanı: 04 Haz 2013 17:56 
Kullanıcı avatarı
Meslek: İletişim-Teknoloji

@ARET, yarın çift tavan yapsa 98 olabiliyor zaten maksimum, nasıl 99 bekliyorsunuz yarın :))

Yeni mesajGönderilme zamanı: 04 Haz 2013 18:45 
Kullanıcı avatarı

aselsancı yazdı:
@ARET, yarın çift tavan yapsa 98 olabiliyor zaten maksimum, nasıl 99 bekliyorsunuz yarın :))

BOL.BANT ÜST SEVİYE 99 A DENK GELİYOR VE İLK HEDEF BURASI AMA YARIN AMA PERŞEMBE AMA CUMA MUTLAKA 99'UN GÖRÜLECEĞİNE İNANIYORUM. ÖYLE BİR DÜZELTME YAPTI Kİ HİSSE. GÜNLÜK MACD.AL VERDİĞİNDE 100 TL'NIN ÜZERİNDE OLACAĞIMIZI DÜŞÜNÜYORUM. 83,25 KAPANIŞ TAVAN RAKAMINDA 20000 LOT ALICI VARDI...PİYASA TENCERE TAVAYLA HÜKÜMET DEVRİLEMEYECEĞİNİ ANLADI ...ŞU ORTAMDA KAOS KİMSENİN İŞİNE GELMEZ...BUGÜNKÜ REKOR İŞLEM HACMİNİ OTOKAR TAHTASINDA İLK DEFA GÖRDÜM..ÇILGINCA MAL TOPLANDI..ANLAŞILAN HEDEFLER BÜYÜK (ASLA YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR)

İNŞALLAH TÜRKİYEMİZ AYDINLIK GELECEĞE HUZUR VE GÜVEN İÇİNDE YOL ALACAKTIR. TÜRK'ÜN TÜRKTEN BAŞKA DOSTU YOKTUR. (ASLA YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR)

Yeni mesajGönderilme zamanı: 04 Haz 2013 20:53 
Kullanıcı avatarı
Meslek: İnşaat Mühendisliği

hissede hareketler çok sert oluyor 78 direncini çok çabuk kırdı bundan sonraki en zor direnci 87 civarları burda zorlanacakmı görcez ancak ben 87 lerden satış gelebilir kanaatindeyim endeksinde 82500 de satış yiyeceğini düşünerek bu kanaate vardım 71 desteğinden alanlar için iyi para bence.YT DEĞİLDİR.
Resim

Yeni mesajGönderilme zamanı: 04 Haz 2013 23:47 
Kullanıcı avatarı

Sayın Poyraz çok teşekkür ederim emeğine sağlık.İnşallah arkadaşlarda teknik değerlemenden faydalanmışlardır.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 04 Haz 2013 23:55 
Kullanıcı avatarı

ARET yazdı:
berkan2001 yazdı:
ARET yazdı:

İLK HEDEFİMİZ 99 OLUCAK... 82.50 BOLL.BANDIN ÜZERİNDEYİZ (83,25) VE YARIN 99 UN GÖRÜLMESİNİ BEKLİYORUM...HEDEF FİYATIMI YAZAMAM DOĞRU OLMAZ ... AMA OTOBÜS SİPARİŞLERİ BMC TARAFINDAN DEĞİL OTOKAR TARAFINDAN KARŞILANACAK. VE HÜKÜMET İÇERİDEKİ AYAKLANMALARA KARŞI SAVUNMASANAYİNDEN YANİ OTOKARDAN MUTLAKA DESTEK ALACAK...(YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR)

Sayın ARET, ben hissenin hedef fiyatını sormuyorum.Sana göre hisse ileride iyi bir konuma gelebilir mi?Yani beklentilerini şöyle bir düşündüğünde,hisse oldukça büyüyebilir mi?Örneğin; ben bu hisse de ilerisi için iyi bir hissiyata sahibim.Bu hisse bana şu anda bir fidan görüntüsü veriyor.Bu fidan büyüyecek ağaç olacak meyve verecek.Bu parelellikte sen ne düşünüyorsun?

Yeni mesajGönderilme zamanı: 05 Haz 2013 00:13 
Kullanıcı avatarı

HEDEF61 yazdı:
Aşırı pahalı bir rakama uluşmış. 92 rakamları eğer yukarı kırılırsa 125 li rakamlar görülebilir anacak bu bir süprizden ibarettir. aksi halindeki beklentim 78-77 düzeltmesine düşmesi toplıyamazsa 55-60 lı rakamlara düşüp tepki yükselişine maruz kalabilir. Bu fiyatlardan asla alınmaz .Aman dikkat ky lerin kucağına heran bırakabilirler. Y.T.D

Hedef61 aşağı yönlü düzeltme öngörünüz gerçekleşti.Bunun için tşkrler ve tebrikler.Sanırım hisseyi takip eden arkadaşlar iyi bir yerden alım fırsatı yakalamıştır.

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver Sayfaya git Önceki  1 ... 265, 266, 267, 268, 269, 270  Sonraki

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir

Uyarı : Bu sitede tüm içeriği üyelerimiz oluşturmaktadır.5651 sayılı yasa gereği hukuki sorumluluk içeriği oluşturan üyemize aittir.Hukuka aykırı bir içerik gördüyseniz
ya da herhangi bir üyenin içeriği nedeniyle haklarınızın ihlal edildiğini düşünüyorsanız borsayorumu@borsayorumu.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.